2:3
po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
21.10.2017, 16:00 • CSKA Ice Palace • Daniel Fekets (@DFekets)
Tipsport: 1.58 4.3 5.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.58 - 4.3 - 5.0
CSKA Moskva – Lokomotiv Jaroslavl
2:3
po prodl. (1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 14. Šalunov (Šumakov), 38. Kaprizov (Nestěrov, Šumakov) – 31. Polunin, 35. Kadějkin (Koledov), 62. Apalkov (Nakládal)
Karty:
Neproměněná penalta:
CSKA Moskva:
L. Johansson (I. Sorokin) – Pašnin, Makjejev, M. Robinson, Kiselevič, Marčenko, Nestěrov, Blažijevskij, Naumenkov – Andronov, Tělegin, Scott – K. Petrov, Al. Popov, Ničuškin – Šalunov, Šumakov, Kaprizov – Grigorenko, Burdasov, Ljubimov.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl:
Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Koledov, Ljubuškin, Jelesin, Rafikov, Čerepanov – Mosaljov, Kontiola, Kozun – Kartajev, Apalkov, Averin – Polunin, Kraskovskij, Korškov – Lugin, Kadějkin, Iljenko – Ivanov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Sidorenko – Dedyulya, Golyak
Diváci: 5 032
1. třetina | ||||
11:16 | JAR | 5+OK | Korškov, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
13:49 | MOS | 1:0 | Šalunov (Šumakov) | |
14:26 | MOS | 2 | Ljubimov, držení protihráče | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:26 | MOS | 2 | Andronov, faul loktem | |
25:26 | MOS | 2 | Kaprizov, hrubost | |
MOS | 2 | Scott, hrubost | ||
JAR | 2 | Koledov, hrubost | ||
JAR | 2 | Iljenko, hrubost | ||
26:43 | JAR | 2 | Nakládal, vysoká hůl | |
30:40 | JAR | 1:1 | Polunin | |
33:59 | MOS | 2 | Burdasov, hákování | |
34:10 | JAR | 1:2 | Kadějkin (Koledov) | |
36:44 | JAR | 2 | Jelesin, hákování | |
37:22 | MOS | 2:2 | Kaprizov (Nestěrov, Šumakov) | |
39:12 | MOS | 5+OK | M. Robinson | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:20 | JAR | 2:3 | Apalkov (Nakládal) | |
po prodl. |
Chomutov – K. Vary 12:00 0:2
Zlín – Vítkovice 12:30 1:2
Kometa Brno – Olomouc 12:30 5:3
Sparta – Slavia • po prodl. 13:00 3:4
Pardubice – Havlíčkův Brod 13:00 5:1
Liberec – Mladá Boleslav • po s.n. (2:1) 14:00 3:2
Třinec – Havířov 14:30 4:2
Mountfield HK – Č. Budějovice 15:30 4:3
HC Plzeň – Kladno 16:00 7:4
Salzburg – Jihlava 16:40 6:1
HK MD Šumperk – Havířov • po prodl. 11:30 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava 12:00 6:1
Letňany – Žďár n/S 12:00 1:4
Přerov – Vsetín 12:00 4:1
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 13:00 4:3
Poruba – Vítkovice 13:30 0:12
Technika Brno – Zlín • po prodl. 14:15 1:2
Třemošná – Sparta 14:15 0:1
PZ Kladno – HC Plzeň 14:55 0:8
K. Vary – Slavia 15:10 7:2
Chomutov – Kladno 15:45 4:3
Ústí n/L – HC Litvínov 16:00 1:11
Warriors Brno – Třinec 17:00 2:4
39:12
36:44
33:59
26:43
25:26
Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Greg Scott – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Koledov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., hrubost).
25:26
14:26
11:16