21.10.2017, 11:30 • LeSports Center • Jan Prošek

Tipsport: 1.87 4.0 3.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápase
Marek Ďaloga (KUN) 0+0, 2 střely na branku, čas na ledě 16:18. (14:14:03)
V nepříliš záživném zápase KHL vyhrává Vladivostok nad Kunlunem 2:1 po samostatným nájezdech. Domácí poslal do vedení při vlastním oslabení Cory Kane. V závěru třetí třetiny vyrovnal Viktor Alexandrov. V nájezdech pak určil výhru Admiralu Viktor Alexandrov.

Viktor ALEXANDROV - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Admiral Vladivostok.
Autorem vítězné branky je VIKTOR ALEXANDROV, který uspěl střelou mezi betony domácího gólmana.

5. série 1:2

Gilbert BRULÉ neproměňuje.

4. série 1:2

Vladimir TKAČOV neproměňuje. Domácí brankář kryje.

Cory KANE proměňuje. Zkušeně poslal kotouč pod horní tyčku.

3. série 0:2

Viktor ALEXANDROV proměňuje. Uspěl mezi betony.

3. série 0:1

Jesse BLACKER neproměňuje.

2. série 0:1

Robert SABOLIČ proměňuje. Trefil prostor, který domácí brankář neměl pokrytý, hosté vedou. Rána nad lapačku.

2. série 0:0

Geoffrey KINRADE neproměňuje. Trefil rameno brankáře.

1. série 0:0

Maxim KAZAKOV neproměňuje. Zkoušel forhendový blafák, ale neuspěl.

Alexej PONIKAROVSKIJ neproměňuje. Trefil jen rukavici brankáře.

Samostatné nájezdy začínají.
Základní hrací doba ani prodloužení nerozhodlo. Následovat budou samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:15

Domácí Magnus Hellberg kryje střelecký pokus soupeře, bude se vhazovat před brankou Kunlunu.

63:42

Hosté vyráží do útočného pásma, jenže do střelecké pozice se Admiral neprobojoval.

63:13

Dvě minuty zbývají do konce nastaveného času, sledujeme rychlý hokej, šancí je při hře tři na tři naprosté minimum.

62:44

Hostující brankář má kotouč za svou brankou, zapojil se do rozehrávky, a tak zrychlil akci svého týmu.

62:00

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže probojovat do střelecké pozice.

61:25

Igor Bobkov vůbec nevěděl, kde má má kotouč, ale brankovou čáru neprošel. Bude se vhazovat.

60:57

Maxim Kazakov byl na malý moment volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal. Od své brány následně rozehrávají domácí.

60:20

Začalo prodloužení, více ze hry mají domácí hokejisté.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29

59:29 Viktor ALEXANDROV - 1:1

59:29

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Až videorozhodčí rozhodl o tom, že závar před domácí brankou byl gól, kotouč malý kousek za brankovou čáru dostal VIKTOR ALEXANDROV.

59:29

Magnus Hellberg s velkým štěstím udržel kotouč před brankovou čárou, hostující tlak se stupňuje.

59:00

Probíhá poslední minuta hry.

58:56

Kunlun dostává hru do středního pásma, tak aby z toho nebyl icing.

58:40

Igor Bobkov je na střídačce, hosté hrají v šesti.

58:40

Hra je přerušena, hosté si vyžádali oddechový čas.

58:18

Andreas Thuresson držel kotouč za brankou Admiralu, našetřil tak dobrých patnáct vteřin z posledních minut třetí třetiny.

57:44

Oskars Bartulis má puk ve svém obranném pásmu, rychle se pokouší dostat hru do útočného pásma.

57:23

Wojtek Wolski hraje takticky velmi dobře, druží hru v útočném pásmu. Hostům se čas na vyrovnání krátí.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:39

Brandon Yip se dostal z předbrankového prostoru do zakončení, gólman zasahovat ale nemusel.

55:48

Do rozehrávky se zapojil také gólman Igor Bobkov.

55:23

Admiral se usadil v útočném pásmu, velmi aktivně k soupeři přistupují domácí hokejisté.

54:54

Jesse Blacker nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Hosté výrazně zrychlili střídání, pokouší se vyrovnat, ale domácí obrana hraje zodpovědně.

54:20

Gilbert Brulé měl před sebou odkrytou část branky, jenže přihrávka od spoluhráče byla zablokovaná obráncem. Do zakončení se tak Kunlun nedostal.

53:21

V poklidném tempu se zápas dohrává, hraje se spíše ve středním pásmu.

52:48

Vladivostok se nemůže probojovat do výraznější střelecké pozice.

52:23

Wojtek Wolski výborně založil útočnou akci, jenže neměl komu přihrát, a tak o kotouč přišel.

51:47

Sledujeme klidnější pasáž hry, Alexej Ponikarovskij dobruslil kotouč v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.

50:42

Igor Bobkov musel zasahovat, betony dokázal vyrazit střleecký pokus Yipa.

50:18

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, jednobrankový náskok domácího celku stále trvá.

49:46

Vyloučený hráč se vrací do hry, pokračuje hra pět na pět.

49:05

Brandon DeFazio vypálil od modré čáry, jeho tvrdou ránu kryje brankář Admiralu.

48:37

Domácí celek se snaží navýšit své vedení, ale momentálně se nemůže propracovat do výraznější střelecké pozice.

48:20

V přesilovce se dostal do výborné střelecké pozice Wojtek Wolski. Jeho ránu na poslední chvíli dokázal zastavit brankář Igor Bobkov.

47:46

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hákování).

47:40

Po komerční přestávce zápas pokračuje dál. Domácí hokejisté stále drží jednobrankové vedení.

46:50

Vladivostok rozehrál jen na zakázané uvolnění, smě hry se přesouvá před hostující bránu.

46:07

Viktor Alexandrov byl v dobré střelecké pozici, branku ale trefit nedokázal.

45:43

Mnoho vyložených šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

44:51

Marek Ďaloga hned z trestné lavice se dostal do útočného pásma, přijal přihrávku, ale vypálit už nedokázal. Rychle k němu přistoupili obránci.

44:48

43:56

James Wright byl volný před brankou, ale jeho pokus nebyl přesný, následně Vladimir Tkačov zakončoval, brankář Kunlunu kryje.

43:24

Vladivostok se usadil na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet v přesilové hře. Zatím ale marně se hosté pokouší získat převahu.

42:48

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Marek Ďaloga – 2 min., podražení).

41:55

Kunlun se propracoval do střelecké pozice, Gilbert Brulé nejprve se zakončením váhal, a pak minul branku.

41:22

Vladimir Tkačov se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus byl zablokovaný.

40:43

Příliš mnoho šancí zatím k vidění není, sledujeme poklidný hokej. Ani jeden celek se nikam nežene.

40:01

Začala třetí třetina tohoto zápasu, ve kterém zatím vede domácí celek o jednu branku.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00

Poslední minuta hry v této třetině.

38:42

Kyle Chipchura autorem další střely, ale ani jeho pokus nebyl přesný.

38:11

Domácí hokejisté se probojovali do útočného pásma, Brandon DeFazio vypálil z dobré pozice, ale kotouč se mezi tři tyče nevešel.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.

37:27

Sledujeme klidnější pasáž hry, přesilovku nesehráli hosté nejhůře, ale do výraznějšího zakončení se nedostali.

36:12

Hostující celek se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet, zatím ale marně. Domácí komendo velmi dobře brání.

35:39

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Brandon Yip – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

35:14

35:01

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny, domácí sice hrají přesilovou hru, ale na obrázku hry to příliš patrné není.

34:18

Kunlun se pokouší probojovat do výraznější střelecké pozice, zatím ale marně hledá prostor pro zakončení.

33:55

Igor Bobkov kryje střelecký pokus, který vyslal z mezikruží Gilbert Brulé.

33:14

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Oskars Bartulis – 2 min., hrubost).

32:41

Sledujeme nepříliš záživný fotbal, ani jeden celek se stabilněji nedokáže probojovat do útočného pásma.

31:59

Mnoho šancí momentálně k vidění není, jednu z mála měl Jesse Blacker, který ovšem kotouč poslal nepřesně.

29:10

Domácí hokejisté se pokouší díky aktivní hře přidat další branku, Igor Bobkov chytá ale velmi dobře.

28:46

Domácí brankář kryje kotouč, Magnus Hellberg byl pozorný.

28:32

28:04

Igor Bobkov má kotouč o své branky, následně hosté znovu vyhodili. Domácím se tato přesilovka nedaří.

27:37

Gilbert Brulé hledal spoluhráče, ale jeho pas zastavila obrana a dokázala vyhodit kotouč přes všechny čáry.

26:43

Domácí celek má k dispozici početní výhodu, Jesse Blacker to zkoušel od modré čáry, ale jeho pokus nebyl přesný.

26:32

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Pavel Makarenko – 2 min., vysoká hůl).

26:15

Brendan O'Donnell dostal kotouč do útočného pásma, pak zakončoval Andreas Thuresson. Jeho pokus ale kryje gólman Vladivostoku.

25:46

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže do výraznější střelecké pozice probojovat. Mnoho šancí k vidění není. Domácí celek vede díky brance v oslabení.

24:05

Brandon Yip to zkoušel z mezikruží, jeho pokus Igor Bobkov dokázal vyrazit a k dorážce se už domácí nedostali.

23:43

Roman Graborenko se musel vracet do svého obranného pásma, aby zastavil akci soupeře, což se podařilo.

23:11

Domácí celek těžkou situaci přestál, a tak hraje nyní už v plném počtu.
Viktor Alexandrov našel Roberta Saboliče, jehož střelecký pokus z první kryje domácí gólman.

21:49

Hostující celek hraje přesilovou hru pět na tři, dostal se do útočného pásma, Vladimir Tkačov se pohyboval před bránou, ale přesněji nezakončil.

21:11

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Cory Kane – 2 min., podražení).

20:45

20:45 Cory KANE

20:45

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
Domácí dávají gól při vlastním oslabení. Geoffrey Kinrade vedl bleskovou akci, vypálil, jeho střelu vyrazil brankáře jen před sebe a CORY KANE snadno zakončoval. Asistence: Luke Lockhart

20:22

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Gilbert Brulé – 2 min., vražení na hrazení).

20:22

Roman Krikuněnko se těžko zvedá z hrací plochy a na střídačku míří za pomoci lékařů.

20:01

Úvodní třetina nabídla velmi rychlý hokej, k vidění bylo bruslivý styl hry, na první gólovou ránu stále čekáme. Týmy míří do kabin za bezbrankového stavu.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:32

Vladimir Tkačov se dostal do dobré šance, domácího brankáře s předbrankového prostoru blafákem nepřekonal.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:34

Viktor Alexandrov hledal před brankou stojícího Vladimira Tkačova, který střelou z první minul klec.

18:18

James Wright se pokoušel dostat hru do útočného pásma, což se mu podařilo, ale byl dlouho na ledě, a tak nahodil a šel střídat.

18:01

Domácí celek má více ze hry, Gilbert Brulé byl zcela volný v předbrankovém prostoru, spoluhráč s kotoučem si ho ale nevšiml.

17:30

Jesse Blacker zápěstím vyslal rychle střelu na branku, jeho pokus kryje Igor Bobkov.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.

16:40

Shaone Morrisonn neudržel kotouč v útočném pásmu, a tak mohli do rychlé protiakce domácí. Alexej Ponikarovskij vypálil nepřesně.

16:28

Oskars Bartulis vypálil z mezikruží, jeho pokus byl nepřesný, následně ale domácí vyhodili přes všechny čáry.

16:08

Oskars Bartulis má kotouč ve své obranné třetině a hledá cestu, jak se rychle dostat do zakončení.

15:47

Pavel Machanovskij vedl útočnou akci hostujícího celku, ale do výraznější šance se přes dobrou domácí obranu nedostal.

15:04

Domácí celek hraje aktivně, Luke Lockhart to zkoušel od modré čáry, ale trefil jen obránce. Ivan Gavrilenko zablokoval jeho střelecký pokus.

14:06

Sledujeme rychlý hokej, Marek Ďaloga vedl akci Red Star, ale nedokázal se probojovat až do střelecké pozice.

13:05

Zakázané uvolnění vrátí hru před branku Kunlunu.

12:44

Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějšího střeleckého počinu.

12:22

Vladimir Tkačov se dostal do předbrankového prostoru, jeho střela zápěstím se ale mezi tři tyče nevešla.

10:58

Wojtek Wolski nahazoval kotouč na branku, jeho pokus byl nepřesný, Igor Bobkov zasahovat ani nemusel.

10:01

Dostáváme se druhé poloviny hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se ale nemůže do gólové šance propracovat.

08:51

Sledujeme klidnější pasáž hry, Roman Krikuněnko se propracoval do zakončení, jeho rána ale končí mimo branku.

08:15

Igor Bobkov kryje kotouč po střele domácího hráče, a tak je hra přerušena, aktivněji hrají hokejisté Kunlunu, ale nemohou se probojovat do výraznější šance.

07:35

Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se usadili v předbrankovém prostoru. Ale na ledové ploše zůstává ležet Matias Myttynen.

06:48

Gilbert Brulé dobruslil kotouč v útočném pásmu, otočil se k bráně a vypálil. Jeho pokus byl ale zablokovaný.

06:24

Vhazuje se před brankou Admiralu. Domácí vyhráli kotouč, Roman Graborenko od modré čáry ale minul.

06:24

Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.

06:09

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje, mnoho střel na bránu není.

03:57

Shaone Morrisonn se propracoval do útočného pásma, následně zakončoval Pavel Machanovskij. Jeho pokus z mezikruží kryje gólman.

02:43

Luke Lockhart výborně z ostrého úhlu vypálil, jeho pokus tak tak dokázal brankář zastavit.

02:17

Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Igora Bobkova.

01:56

Vstup do zápasu mají domácí hokejisté lepší, kombinují na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet před brankou soupeře.

01:10

Arturs Kulda vyslal na branku hostů další střelecký pokus.

00:44

Geoffrey Kinrade se propracoval do zakončení od modré čáry, jeho pokus ale nebyl přesný.

00:11

Domácí hokejisté hrají v červeném, hosté pak v bílém.

00:01

Red Star Kunlun: Hellberg (Karhunen) – Kinrade, Järvinen, Blacker, A. Kulda, Graborenko, Ďaloga, Vorobej – Kane, Wolski, Brulé – Myttynen, Yip, DeFazio – Chipchura, Thuresson, O'Donnell – Jaw, Lockhart, Ponikarovskij.

Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Morrisonn, N. Gluchov, Kurašov, Mnacjan, Gavrilenko, Krikuněnko – Sabolič, Wright, Alexandrov – Tkačov, Fiščenko, Žafjarov – Kazakov, Makarenko, Sergejenko – Glazačev, Machanovskij, Manukjan..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Z posledních pěti vzájemných zápasů vyhrál Vladivostok hned tři.
Red Star Kunlun z posledních pěti zápasů prohrál hned čtyři. Nestačil na Jugru 1:2, Omsk 0:3, v prodloužení na Astanu 3:4 a v nájezdech na Čeljabinsk 2.3. Porazil Novosibirsk 3:0.
Admiral Vladivostok z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Novosibirskem 4:2 a Jugrou 3:1. Nestačil na Magnitogorsk 1:3, Omsk 2:3 a Astanu 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Red Star Kunlun a Admiral Vladivostok. Domácí celek odehrál 23 zápasů (10-1-4-8; 36 bodů) a je na osmém, posledním postupovém místě. Naopak Vladivostok je na pozici dvanácté (5-2-4-12; 23 bodů). Domácí celek z posledních dvou zápasů vybojoval čtyři body, hosté ani jeden.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.