1:3

konec (0:1, 1:1, 0:1)

18.10.2017, 18:00 • Kopřivnice • 12. kolo • MCh

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tři body z dnešního derby míří do Nového Jičína, který zdolal Kopřivnici v poměru 3:1! Hezký zbytek večera všem čtenářům onlajnů. (20:18:03)

59:53

Nový Jičín právě vstřelil branku!
Do prázdné klece se trefuje kapitán IVO KOCIÁN 1:3 a jasně určuje kam poputují dnešní tři body! Bez asistence.

59:19

Domácí hrají power – play, zkouší hru bez brankáře!

59:19

Oddechový čas pro domácí!

59:19

Hra vysokou holí, hra se stěhuje do středního pásma. Navíc Ondřej Sluštík (Kopřivnice) dostává 10 minut za nesportovní chování.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:58

Komplikace pro domácí celek. Nervy na uzdě neudržel Jan Poruba (Kopřivnice) dostává 10 minut OT + 20 OK (trest do konce utkání) vše za nesportovní chování.

56:58

Domácí snaha o vyrovnání kulminuje.

56:05

Závar před hostující brankou řeší úklidem puku do bezpečných míst zadáci z N. Jičína.

54:18

Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

52:48

Na ledě je vidět mnoho tvrdých, vzájemných soubojů, hra se začíná pořádně přiostřovat.

52:01

Domácím na vyrovnání příliš dlouhá doba nezbývá, čas se rychle krátí.

51:28

50:38

Aktivní Michal Chvostek se pokusil o únik, ale pozornou domácí obranou byl o kotouč včas připraven.

50:07

Slovák přidržel puk a hra musela být přerušená.

49:44

Domácí tlak pomalu, ale jistě sílí.

49:28

Šimon Kratochvíl (Nový Jičín) – 2 minuty za vražení na hrazení.

1:3

Branky a nahrávky: 29. Tomášek (Štěpánek) – 5. Hruška (Málek, Gebauer), 28. Sonnek (Chvostek), 60. Kocián

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Stříž, Štěpánek, Marek (A), Mrowiec, Krutil, Bail, Heinzl, Fojtík – Poruba, Tomášek, Vyčesaný, Kofroň, Sluštík (C), Mach, Hrubý, Bartošák, Gola, Pěnčík, Pargáč, Suchý.

HK Nový Jičín: Jiří Slovák st. (Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška (A), Matyáš, Janiczek, Metelka – Palacký, Krupa, Málek – Motloch, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer (A), Kocián (C), Sonnek, Jiří Slovák ml..

Rozhodčí: Mgr. František Held – Bc. Leon Wesley, Marek Pospíšil

02:44 KOP 2 Vyčesaný, hákování
04:20 NJI 0:1 Hruška (Málek, Gebauer)
05:46 NJI 2 Metelka, sekání
13:05 NJI 2 Adamík, sekání
19:44 KOP TS Sluštík, hákování
22:45 NJI 2 Běhal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
27:52 NJI 0:2 Sonnek (Chvostek)