konec (0:1, 0:2, 4:0)

18.10.2017, 18:00 • RT TORAX Arena • 12. kolo • Jan Meichsner

Tipsport: 1.15 8.0 8.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po zápase:

Ve třetí třetině se událo něco v co věřil po druhé třetině málo kdo. Domácí celek HC RT TORAX Poruba 2011 totiž dokázal odpovědět na tři trefy svého soupeře z předchozích dějství a přetáhli zápas na svou stranu.

Obrat Poruby nastartoval velmi vydařený vstup do třetí třetiny.

Bobři v důsledku ztraceného zápasu padají na poslední místo 2. ligy skupiny Východ.

Ode mne je to dnes vše a těším se s vámi u dalších online přenosů. (20:19:18)

59:26

Domácí netrefují odkrytou branku!

59:14

Hosté to zkoušejí v šesti!

58:22

Bobři už teď mají pouze minut a půl na vyrovnání – podaří se jim to?

57:04

Poruba právě vstřelila branku!
SAMUEL OLLENDER s Jiřím Říhou obrátili hru a z původní tlaku Valašského Meziříčí se nám urodila branka, která zcela otáčí stav dnešního utkání. Domácí ukázkově proměnili újezd dva na jednoho. Asistence: Lukáš Říha.

56:41

Kůdela se musel mít na pozoru před střeleckým pokusem od červené čáry.

55:48

Zdeněk teď na modré zatáhl za záchranou brzdu a uchránil svůj tým od další nebezpečí, v podobě další útočného výpadu Valašského Meziříčí.

55:03

V porubské hale bylo na sekundu hrobové ticho. Nikdo totiž nevěděl jestli se puk po chybě domácího obránce nenachází v brance.

54:26

Tým HC Bobři Valašské Meziříčí je v plném počtu.

54:14

Domácí byli po krátkém usazení a dvou střelách vyhnáni zpět za svého brankáře.

53:49

Další vyhození hostujícího celku.

53:19

Domácí se přesilovka příliš nedaří a mají problém s udržením se v pásmu.

52:26

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Brunec – 2 min., držení protihráče).

51:30

Oddechový čas pro hosty.

51:30

Domácí sehráli přesilovku skvěle od první vteřiny a na jejím konci byl VLADIMÍR LUKA, který dostal parádní přihrávku na střelu z první a vyrovnává na 3:3! Asistence: Josef Fojtík a Marek Slavík.

51:00

Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Žák – 2 min., podražení).

50:38

Jeden z hostí teď velmi zbytečně fauloval domácího obránce v prostoru kruhu a uvidíme další přesilovku Poruby.

49:41

Martiník dostal přihrávku na druhou vlnu a z kruhu nastřelil tyč Kůdelovy branky!

4:3

Branky a nahrávky: 41. Zachar (Ballner, Fojtík), 43. Fojtík (Zachar), 52. Luka (Fojtík, Slavík), 58. Ollender (Říha) – 4. Brunec (Hryciow,), 23. Pořičký (Brunec, Žák), 31. Pořický (Dvořák)

HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Kubáň) – Dresler (A), Popela, Janota, Kaluža, Puškár, Adam, Slavík, – Zachar (C), Fojtík (A), Káňa, Zdeněk, Luka, Ballner, Jaroš, Ollender, Sztefek, Schwarz, Gelnar

HC Bobři Valašské Meziříčí: Kořenek (Plšek) – Žák, Mikel, Hryciow, Baroš, Weintritt, Váňa, Hladiš, – Brunec (A),, Varga, Matějka, Studený (C), Pořický, Kývala, Dvořák, Martiník (A), Daněk, Dalajka

Rozhodčí: Holaň, – Bojda, Mikler

03:10 VAL 0:1 Brunec (Hryciow,)
05:47 POR 2 Slavík, sekání
15:16 VAL 2 Váňa, vysoká hůl
18:13 VAL 2 Martiník, nedovolené bránění
21:34 POR 2 Káňa, hákování