3:0

konec (1:0, 1:0, 1:0)

18.10.2017, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 15. kolo • Kamila Stříteská Ströer

Tipsport: 1.3 5.5 7.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V odvetě se podařilo karlovarským hokejistům urvat cenné tři body a drží si tak domácí neporazitelnost. O třetí branku se postaral Jaromír Kverka, čímž potvrdil výhru Karlových Varů.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (19:50:02)

59:55

Hosté zdržují hru.

59:40

Karlovarští si přebírají kotouč, ale k šanci se již nedostanou.

58:14

Valaši si konečně také sahají na kotouč, dostali se i do útočné třetiny, kde ovšem na Závorku nevyzráli.

57:34

Jakub Flek se pokusil o gól, ale konečná střela nebyla dobrá.

56:18

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Matic Podlipnik vystřelil, ovšem střela nedoputovala až za brankovou čáru. U šance se objevil JAROMÍR KVERKA, který dorážel do prázdné branky. Asistence: Matic Podlipnik

55:37

Další vyloučení na straně Vsetína. Dávid Gríger byl zasažen do oblasti hlavy krku, za což si Vít Jonák vysloužil 2 minuty + 10 minutový osobní trest.

55:20

Energetici ihned po buly přicházejí o útočnou třetinu.

55:16

Daniel Vítek (VSE) opouští svůj tým na dvě minuty. Odpykává si trest za podražení.

55:09

Hosté se stále motají kolem branky domácích hokejistů.

54:58

Zakázané uvolnění, které sudí odpískal, se fanouškům evidentně vůbec nelíbí.

54:49

Markovič se pokoušel o menší potyčku před brankou Závorky, ale rychle si to rozmyslel.

54:20

Nepřesné přihrávky, které Vsetín má, je dnes mohou stát bodový zisk.

53:45

Vsetín se drží před Závorkou, ale nedokázal ho nijak ohrozit ani překvapit.

53:28

Stloukalova formace se postarala o závan před brankou Horčičky, který odolal všem střelám karlovarských hokejistů.

53:05

Krejčí nastřelil brusli Víta Jonáka.

53:00

Další pokus Martina Kohouta byl opět neúspěšný díky Horčičkovi.
Dnešní utkání sleduje 2159 diváků.

3:0

Branky a nahrávky: 12. Podlipnik (Kohout), 29. Stloukal (Kohout, Kverka), 57. Kverka (Podlipnik)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan (A), Podlipnik, J. Tomeček, Šafář – T. Rohan, Gríger, Flek – Stloukal, Kverka, Kohout – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – Osmík, Tuominen, Davídek.

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Dundáček, Teper, Ostrčil, Frolo (A), D. Krenželok, Šenkeřík – Podešva, Kucharczyk (A), Slováček – Březina, Vrána, Markovič – Pokorný, Hruška (C), Jonák – Půček, Šilhavý, Vítek.

55:16 VSE 2 Vítek, podražení
55:37 VSE 2+10 Jonák, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Půček
56:18 KVA 3:0 Kverka (Podlipnik)