2:1

konec (1:0, 1:1, 0:0)

18.10.2017, 18:00 • MEO Aréna • 15. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 1.28 6.2 6.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec. Přerov se nakonec ubránil a těsně porazil Kadaň 2:1. Ta dnes hrála velmi dobře, obětavě, ale ani na bod to nakonec neskončilo. Se svým výkonem však mohou být spokojení a těšit se na další zápasy, ve kterým se jim snad bude dařit lépe. (20:23:41)

59:47

Nahození minulo bránu a Přerov vyhazuje.

59:28

Trhači mohutně dohánějí, Šimboch spolu s obranou ale zatím odolává.

59:06

Oddechový čas pro domácí.

59:06

Pumelice od modré minula branku a Přerov vyhazuje na zakázané uvolnění.

58:24

Střela od modré neprošla přes hradbu těl a Přerov vyhazuje, to už je soupeř v šesti.

57:55

Kadaň se usadila ve třetině a snaží se něco udělat se zápasem. Domácí však vyhazují.

57:12

Oddechový čas pro hosty.

56:34

Šimboch ukryl střelu Hejcmana z mezikruží v lapačce. Hosté se nevzdávají.

56:29

Hra vysokou holí připravuje Trhače o pásmo.

55:43

Ten prohrál souboj u mantinelu a Zubři tak opět přenášejí hru před Dvořáka.

55:07

Zubrům se nepovedla kombinace v útočné třetině, nyní je tak řada na soupeři.

54:47

Kadaň se ocitla na dostřel, ale po špatné přihrávce o puk přišla a s ním tak operuje soupeř.

54:19

Stále se bojuje v dostatečné vzdálenosti od Šimbocha, což domácím vyhovuje.

53:41

Zakázané uvolnění Kadaně po špatném pasu z vlastního obranného pásma.

53:26

Nahození na tyč k brance Dvořáka nepropadlo, Přerov se však drží v útočné třetině a to mu jistě vyhovuje.

52:55

Další vyhození Trhačů. Zubrům se přesilová hra vůbec nepodařila.

2:1

Branky a nahrávky: 4. T. Sýkora (Plášek, Chmelíř), 25. Milan Procházka (M. Novotný) – 26. Šťovíček

HC ZUBR Přerov: Šimboch (Klimeš) – Malina, Chmelíř, M. Novotný, Čáp, Pala (A), Zbořil – Plášek (A), T. Sýkora (C), Š. Kratochvíl – Milan Procházka, Pšurný, Fořt – Koblar, Berger, F. Dvořák – Goiš, Šlahař, Václavek.

SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – Trefný, R. Černý, Blaha, Hlaváček, Cestr, Kadeřávek – J. Havel, Hejcman, Tůma – Šťovíček, Kůs, Chrpa – Szathmáry, Rob, Dufek – Krejčiřík, Tupý, Kohút.

Rozhodčí: Čech, Skopal – Bryška, Bubela