konec (0:1, 1:1, 0:1)

30.09.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • Milan Šplíchal

Tipsport: 2.24 3.61 2.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s Vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji krásný den! (03:44:06)
Je za námi konec utkání, které vyhráli hokejisté New York Islanders. Ti na ledě Buffala Sabres zvítězili v poměru 3:1. Nejprve za Ostrovany otevřel skóre Lee, vyrovnání přišlo z hokejky Reinharta. Důležité vedení New Yorku vsítil v polovině zápasu Eberle. Konečnou podobu výsledku dal Kuljomin, a to trefou do prázdné klece.

Střely: 21 – 22

58:13

Islanders právě vstřelili branku!
Lehner odjel na střídačku, čehož hosté využili! Hra v šesti se Buffalu nevyplatila, neboť si do útočného pásma najel NIKOLAJ KULJOMIN, jemuž nedělalo problém trefit prázdnou branku – 1:3! Asistence: Matthew Barzal, Cal Cluttebuck.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:12

O kotouč se bojuje v útočném pásmu Buffala, tam ale mají blíže hokejisté Islanders, ti stále drží těsné vedení.

56:30

Vyloučeno nebylo. Zato se mohlo rozhodnout! Z levého kruhu střílel osamocený Taveres, Lehner se výborně přesunul a jeho šanci zhatil!

56:12

A právě na druhé straně vzplály emoce. Stačilo, aby Clutterbuck nevybíravě sekl přes lapačku Lehnera a oheň byl na střeše. Rozhodčí vše uklidnili, otázka, zda vyloučí.

56:00

Pomalu se blíží konec utkání. Buffalu se stále nedaří pořádně ohrozit Haláka.

54:51

Střela od modré čáry Haláka nevylekala. Beaulieu nemířil přesně. Stav je stále 2:1 pro Ostrovany.

54:22

Staňte se fanoušky NHL.cz!

54:22

O kotouč se bojuje v obranném pásmu hráčů New Yorku. Ti jsou k puku blíže než soupeř.

53:31

Halák pomohl svému celku s rozehrávkou, nicméně v posledních minutách se spíše hraje ve středním pásmu.

52:47

Halák převedl parádní reflex na brankové čáře, neporadil si ani dorážející Griffith.

52:20

Nebezpečnou situaci musel řešit Halák po střele, kterou vyslal O'Reilly. Slovenský brankář si poradil, vhazovat se bude v obranném pásmu Sabres.

51:19

50:22

Buffalu se nedaří prosadit skrz pevnou obranu Ostrovanů. Ti vyhazují kotouč až k Lehnerovi.

49:19

Vyloučení v týmu New York Islanders (Clutterbuck – 2 min., faul kolenem).

49:06

48:58

Z levé strany střílel Ladd, Ristolainen jeho střelu přizvedl mimo hřiště. Vhazovat se bude po pravé ruce Lehnera.

48:14

Více než minuta je z přesilové hry pryč, hokejisté z New Yorku ještě pořádně nezahrozili.

47:49

Domácí se dokázali snadno osvobodit. Kotouč letěl přes celé hřiště až k Halákovi, Islanders musí začít od znovu.

47:06

Dvě minuty za hákování vidí Nolan, hokejisté Islanders mají přesilovou hru.

46:42

Poté, co se o kotouč bojovalo ve středu hřiště, se dostali hosté ke střele. Lehner v pohodě chytá. Po komerční přestávce se bude vhazovat v útočném pásmu Islanders.

45:45

Larssonovu střelu brankář Islanders viděl. Proto Halák snadno sklapl betony a puk udržel. Vhazovat se bude po menší přestávce po levé ruce slovenského brankáře.

44:29

Hokejisté Buffala se osvobozují z tlaku hostů tak, že vyhazují kotouč doprostřed hřiště.

43:53

Okposo si najel do útočného pásma, z pravého kruhu poslal táhlou střelu na branku soupeře, trefil pouze zadní mantinel.

43:00

Jsou za námi tři minuty ve třetí třetině, skóre je stále stejné. Domácí prohrávají 1:2 nad hosty z New Yorku.

42:52

Girgensons kombinoval se spoluhráči, bohužel se pro domácí nedostal ke střele. Puk mají Islanders.

42:14

Střelu z pravého kruhu vyslal Eberle, Lehner měl co dělat, aby ji zachytil.

40:40

Islanders se osvobodili vyhozením přes všechny čáry, ale zakázané uvolnění z toho není.

40:11

Vhazování vyhráli domácí, jenže se jim nepovedlo nasměrovat nějakou střelu na Haláka.

40:01

Je za námi druhá třetina. I po ní vedou hosté o jednu branku. Byť nejprve snížil Reinhart, dokázali odpovědět hráči Islanders, a to zásluhou Eberleho. Jinak se hraje vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách.

40:00

39:45

Obrovská šance ke srovnání. Hned několik hráčů Buffala bylo v brankovišti a doráželo. Moulson nedokázal zvednout kotouč nad beton Haláka!

39:05

Girgensons bojoval o kotouč v útočném pásmu, jenže ho pro svůj celek nedokázal získat.

38:26

Barzal si najel do útočného pásma. Mladík Islanders si připravil kotouč, vypálil z pozice mezi kruhy, jenže trefil připraveného Lehnera. Vhazovat se bude po pravici brankáře Buffala.

38:00

Hrají se poslední dvě minuty druhé třetiny!

36:26

Reinhart bojoval o puk v útočném pásmu, jenže jej pro své barvy nezískal. Pokračovat mohou hosté.

35:40

Hokejisté Buffala si najeli do útočného pásma, tam bohužel kotouč pro domácí fanoušky ztratili. Žádná střela na Haláka.

34:22

Hokejisté Buffala se provinili ofsajdovým postavením. Vhazuje se ve středním pásmu.

33:47

Vhazování po Halákově levé ruce. Slovenský brankář předvedl dobrý zákrok po střele, kterou vyslal Kane.

33:05

De Haan si najel do útočného pásma, vystřelil a prověřil připraveného Lehnera.

32:41

Po zákroku Haláka se vhazuje po jeho levici. Buly vyhrálo Buffalo, které momentálně útočí.

32:16

O kotouč se bojuje ve středním pásmu, blíže k němu mají hokejisté Buffala, kteří jej získali.

30:13

Islanders posíleni vedením útočí na branku Sabres.

29:47

JORDAN EBERLE si najížděl po levé straně, když byl mezi kruhy, tak vystřelil. Brankáře Lehnera propálil snadno, Islanders jdou do vedení – 1:2! Asistence: Anders Lee, Matthew Barzal.

29:40

28:49

Nakonec ano, z vlastního pásma poslal puk k Halákovi Falk.

28:22

Kane porazil Baileyho ve vhazování, puk se ale nedostal mimo pásmo Sabres.

28:08

Z levého kruhu se odhodlal vystřelit Eberle, bohužel pro hosty těsně minul.

27:40

Girgensons usedá na trestnou lavici za vražení na hrazení.

27:40

Utkání, které není bohaté na střely se vyjímá v hitech. Další předvedl Girgenons, jenž usměrnil Cizikase.

27:20

O'Reilly nahazoval do útočného pásma, jenže jeho dlouhá přihrávka na Kanea nevyšla.

26:20

S rozehrávkou musel pomoci domácím brankář Lehner. Hraje se ve středním pásmu.

25:36

Přečíslení Islanders dvou na jednoho řešil střelou Ladd, bohužel ke smůle hostů mu nesedla.

24:59

Moulson si najel mezi kruhy a nikým neatakován zakončil, avšak k jeho smůle mířil vedle branky, kterou kryje slovenský gólman Halák.

24:18

Na chvilku zaútočili také hosté, jenže se jim nepodařilo pořádně ohrozit branku, kterou kryje Lehner.

23:49

Rána od modré čáry na Haláka neprošla, bude se hrát v klidu dál.

23:15

Nyní se ale domácí dopustili ofsajdu, takže se vhazuje ve středním pásmu.

23:00

Nástup Buffala do druhé třetiny byl extrémní, domácí velmi rychle kombinují a znovu doráží na Haláka.

22:15

Sabres právě vstřelili branku!
A je srovnáno. Branku vstřelil SAM REINHART, jenž byl postavený mezi kruhy a využil přihrávku, kterou mu poslal Larsson – 1:1! Asistence: Johan Larsson, Jordan Nolan.

20:01

Je za námi první perioda, do kabin jdou spokojenější hosté, kteří vedou zásluhou Leeho, jenž se trefil po pobídce Barzala do prázdné branky. Jinak jde o vyrovnané utkání, v němž se ani jeden tým nesnaží udělat chybu.

Střely: 4 – 5

20:00

19:28

Další vhazování ve středním pásmu, tentokrát po ofsajdu Islanders.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny!

18:32

Vhazuje se ve středním pásmu. Buly vyhráli hokejisté Islanders, kteří také operují s kotoučem ve vlastní třetině.

17:42

Domácí se snažili o rychlou odpověď, ta ale nepřišla. Poté je odpískán ofsajd Islanders.

17:07

Chyba v rozehrávce domácích, Barzal jel po pravé straně, přihrál mezi kruhy, kde byl nikým nehlídaný ANDERS LEE, jenž propálil Lehnera – 0:1! Asistence: Matthew Barzal, Nick Leddy.

16:50

Josefson vyhrál buly nad Eberlem, přesto jsou u kotouče hosté.

16:21

16:04

Antipin střílel od modré čáry, jeho rána prosvištěla vedle branky, kterou hájí Halák.

15:30

Hráči Islanders se dokázali osvobodit vystřelením kotouče k Lehnerovi, brankář Buffala rychle rozehrál.

14:57

Ristolainen vjel do útočného pásma, bohužel pro domácí je odpískáno vhazování ve středním pásmu – ofsajd.

14:21

Vyloučení v týmu New York Islanders (Barzal – 2 min., hákování).

13:57

Před námi druhá komerční přestávka. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:03

O kotouč se bojuje ve středním pásmu, oba týmy se zatím snaží neudělat chybu.

12:00

Za dvanáct minut jsme mohli sledovat mnoho ztrát puku. Z pravého křídla nyní střílel Tavares, jenže minul.

11:07

Přesto mají touš na hokejkách právě Šavle. Reinhart vjel do útočného pásma, přihrál Beaulieuovi, ale ten puk ztratil.

10:24

Buffalo se tlačilo do útočného pásma, bohužel pro ně se tam nedostalo a ztratilo kotouč ve střední třetině.

09:36

Kane si najel do útočného pásma, vystřelil na Haláka, jenž zákrokem podržel svůj tým.

09:15

Máme před sebou první komerční přestávku.

07:31

Beauvillier se zkoušel prosadit z prostoru mezi kruhy, jenže bohužel pro hosty trefil připraveného Lehnera.

07:21

V prostřihu byl Falk, jenž tvrdě sestřelil Barzala, mladý útočník Islanders se těžko sbíral z ledu.

06:20

Beaulieu vyhodil na zakázané uvolnění, vhazuje se před Lehnerem. Islanders vhazování nevyhráli, takže hrají Sabres.

05:41

Nahození na Haláka skončilo tím, že slovenský brankář rozehrál.

05:06

Nolan se dostal do útočného pásma, natáhl ke střele, která ale Haláka neohrozila, protože mířila na mantinel.

04:02

Islanders v útočném pásmu. Lehner nemusel zasahovat, neboť se hráči z New Yorku ke střele nedostali.

02:57

Vhazovalo se opět před Halákem, slovenský brankář je pod tlakem hráčů Buffala.

02:18

O kotouč se bojuje ve středním pásmu, nakonec jej získali hosté. Lehner musel puk chytit před dojíždějícím protihráčem.

01:35

Hosté se provinili zakázaným uvolněním, vhazovat se bude v obranném pásmu Islanders.

01:14

Je pískáno. Hráči Buffala vjeli do útočného pásma, bohužel pro ně se provinili ofsajdem.

00:57

První vážnější šanci měli hokejisté Islanders, ke střele se ale nedostali.

00:08

Úvodní buly vyhrává tým New Yorku.

00:01

Pro dnešní zápas se nám tým Buffala představí v modrých dresech a tým Islanderů v dresech bílých.

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Beaulieu, Bogosian, Antipin, Ristolainen, Gorges, Falk – Girgensons, O'Reilly, Okposo – Kane, Eichel, Pominville – Moulson, Reinhart, Griffith – Larsson, Josefson, Nolan.

New York Islanders: Halák (Greiss) – Leddy, Mayfield, de Haan, Seidenberg, Hickey, Pulock – Eberle, Tavares, Lee – Bailey, Barzal, Ladd – Ho Sang, Cizikas, Beauvillier – Clutterburk, Gionta, Kuljomin.
Vítám vás u online přenosu z přípravného utkání NHL. V Buffalu se střetne místní Buffalo Sabres a New York Islanders. Začátek zápasu je naplánován na 01:00.

1:3

Branky a nahrávky: 23. Reinhart (Larsson, Nolan) – 18. Lee (Barzal, Leddy), 30. Eberle (Lee, Barzal), 59. Kuljomin (Barzal, Clutterbuck)

14:21 NYI 2 Barzal, hákování
17:07 NYI 0:1 Lee (Barzal, Leddy)
22:15 BUF 1:1 Reinhart (Larsson, Nolan)
27:40 BUF 2 Girgensons, vražení na hrazení
29:47 NYI 1:2 Eberle (Lee, Barzal)
47:06 BUF 2 Nolan, hákování
49:19 NYI 2 Clutterbuck, faul kolenem
58:13 NYI 1:3 Kuljomin (Barzal, Clutterbuck)