konec (0:0, 2:1, 2:0)

30.09.2017, 17:00 • 7. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 2.66 4.5 1.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji vám krásný zbytek sobotního večera. (19:21:24)
Ve třetí třetině se dokázali prosadit pouze domácí hráči a to Matěj Málek, který zvyšoval stav utkání na 3:1, v posledních pár vteřinách utkání pak ještě výhru dokázal pojistit střelou do prázdné klece Vojtěch Adamík. Nový Jičín tak vítězí 4:1.

59:48

Nový Jičín právě vstřelil branku!
VOJTĚCH ADAMÍK ze středního pásma trefuje odkrytou klec Šumperka a pojišťuje tak dnešní výhru Nového Jičína. Bez Asistence.

59:12

Sedlák přihrál puk na modrou na Půhoného, jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

58:50

Sedlákova střela z modré šla vedle pravé tyče domácí svatyně.

58:16

Nový Jičín teď ještě navíc půjde do čtyř. Šimon Kratochvíl dostává dvě minuty za zdržovaní hry.

58:09

Lakosil zůstává na střídačce, Šumperk to zkouší se šesti hráči v poli.

58:09

Oddechový čas pro hosty.

57:52

Gewiese si dlouho hledal střeleckou pozici, jeho pokus byl pak ale sražen až nad ochrannou síť.

56:36

Hru teď tvoří řada nepřesností, ani jeden tým se nedokáže dostat do nějaké slibné šance.

55:56

Zakázané uvolnění Nového Jičína.

55:49

Z otočky pálil Půhoný, jeho střela skončila na betonech domácího gólmana.

55:40

Střela Daniela Hrocha končí na hrudi Jiřího Slováka.

55:06

Sonnek přihrával puk před bránu na Motlocha, tomu střela nesedla a skončila nad bránou Vlastimila Lakosila.

54:35

Nepřesná rozehrávka Heinzla končí na zakázaném uvolnění.

54:03

53:25

Běhal nahazoval puk před bránu kde ho dokázal tečovat ještě Zedník, naštěstí však pro Šumperk letěl puk vysoko nad bránu.

4:1

Branky a nahrávky: 27. Chvostek, 30. Kratochvíl (Adamík), 44. Málek (Běhal), 60. Adamík – 25. Schejbal (Lehečka, Králík)

HK Nový Jičín: Slovák (Kohn) – Adamík, Már, Běhal, Hruška, Heinzl, Stránský,Janíczek, Metelka – Palacký, Pecha, Málek, Motloch, Kafka, Chvostek, Kratochvíl, Gebauer, Kocián, Zedník, Sonnek, Slovák

DRACI PARS ŠUMPERK: Lakosil (Vrba) – Sedlák, Gewiese, Schejbal, Šťáva, Ďurkáč, Řezáč, Procházka – Vachutka, Vymazal, Půhoný, Kovařík, Lehečka, Králík, Hroch, Novosad, Cink, Ostřanský

Rozhodčí: Vrba – Mikšík, Čelechovský

05:57 NJI 2 Adamík, podražení
11:28 SUM 2 Vachutka, držení protihráče
14:11 SUM 2 Králík, podražení
19:36 SUM 2 Králík, podražení
24:03 SUM 0:1 Schejbal (Lehečka, Králík)
26:20 NJI 2 Motloch, vysoká hůl