Extraliga staršího dorostu

HCM Warriors Brno – HC Olomouc

3:4

po prodl. (1:1, 0:1, 2:1 - 0:1)

30.09.2017, 17:15 • Hokejová hala Úvoz • Skupina D • Info o změnách stavu (Monika Baloghová)

Konec zápasu. (19:55:30)

61:00

Olomouc právě vstřelila branku!
Prémiový bod pro svůj tým získává po minutě prodloužení DANIEL INDRÁK – 3:4. Asistence: Matúš Hlaváč.

60:01

Po kratičké přestávce budeme svědky prodloužení.

60:00

57:30

55:30

Hosté se mohou dostat do vedení, Vávra nedovoleně bránil a bude pykat.

54:44

Znovu je vyrovnáno!! Zápas dostává nový náboj, ve spolupráci s Vosátkem skóruje DAVID KALAČ – 3:3. Asistence: David Vosátko, Petr Mader.

53:46

Warrior Brno právě vstřelili branku!
Tak to byla rychlovka, po nahrávce Daňka využívá přesilovku TOMÁŠ ANTOŇŮ a posílá svůj tým do vedení 3:2. Asistence: Vojtěch Daněk, Matěj Vávra.

53:13

Přesilovka pro domácí, za sekání bude pykat Handl.

47:52

Je vyrovnáno!! Po nahrávce Karpíška se do střelecké listiny zapisuje MARTIN BOROT – 2:2. Asistence: David Karpíšek, Tomáš Antoňů.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:46.

40:00

39:39

Těsně před koncem druhé části strhává vedení na stranu Olomouce DANIEL PAŤAVA – 1:2. Asistence: Daniel Indrák, David Kalač.

31:00

29:00

Za nedovolené bránění je potrestán hostující Mader.

20:01

3:4

Branky a nahrávky: 13. Karpíšek (Borot, Daněk), 48. Borot (Karpíšek, Antoňů), 54. Antoňů (Daněk, Vávra) – 14. Štefka (Hlaváč, Bahounek), 40. Paťava (Indrák, Kalač), 55. Kalač (Vosátko, Mader), 61. Indrák (Hlaváč)

HCM Warriors Brno: Slavík (Atanasiadis) – Daněk, Miloš, Klimeš, Šutera, Vávra – Coufal, Hubáček, Borot, Karpíšek, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antošů, Brůžek

HC Olomouc: Hasala (Pražan) – Rutar, Mader, Bahounek, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Pírek – Kalač, Scheuter, Štefka, Tomajko, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Kret, Dvořák

Rozhodčí: Vepřek – Horný, Tichý