po prodl. (1:0, 1:2, 1:1 - 0:1)

30.09.2017, 17:00 • 5. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Marvan)

Tipsport: 1.8 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkujeme vám za sledování přenosu a někdy příště u onlajnu zase napočtenou. (20:01:45)
Pelhřimovští Lední Medvědi dokonali v prdloužení obrat skóre a vezou si z Polabí dva body. Domácím, ač povětšinou vedli, zbyl nakonec jeden.

60:58

Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
Hosté v prodloužení strhávají výhru na svou stranu. Autorem přesilovkové branky je TOMÁŠ PLACHÝ, asistence Martin Vysloužil a Vladimír Port.

60:01

60:00

48:17

Šelmy z Vysočiny se ale nevzdávají a opět máme srovnáno. Autorem branky je obránce DOMINIK KASALÝ, asistence Stanislav Kaminski a Petr Votápek.

40:18

Nymburk právě vstřelil branku!
Domácí si hned po začátku třetí třetiny berou vedení zpět. Třetí kotouč do pelhřimovské klece posílá DOMINIK ČAPEK, asistence Dominik Synek a Ondřej Kříž.

40:01

40:00

36:35

Uplynulo jen 5 minut a máme vyrovnáno. Na 2:2 srovnává MARTIN VYSLOUŽIL, asistence Miroslav Kopic a Tomáš Plachý.

31:58

Ale také hosté se ve druhé třetině prosazují a snižují na 1:2. Do nymburské klece puk posílá MIROSLAV KOPIC, asistence Aleš Hájek.

28:43

Domácí jdou před polovinou utkání do dvoubrankového vedení. Na 2:0 zvyšuje STANISLAV EIS, asistence Dominik Synek.

20:01

20:00

18:34

Domácí v závěru první třetiny otevírají skóre utkání. Autorem branky je JAKUB PLANÝ, asistence Austin Parrish a Dominik Šťastný.

00:01

3:4

Branky a nahrávky: 19. Planý (Parrish, Šťastný), 29. Eis (Synek), 41. Čapek (Synek, Kříž) – 32. Kopic (Hájek), 37. Vysloužil (Kopic, Plachý), 49. Kasalý (Kaminski, Votápek), 61. Plachý (Vysloužil, Port)

NED Hockey Nymburk: Krofta (Formánek) – Kříž, Knesl, Žemlička, Mašek, Herman, Parrish – Šťastný, Smejkal, Josefus, Stehlík, Eis, Bičiště, Čapek, Synek, Planý, Kuzďas, Vostřák, Arnošt

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Šoustal) – Hájek, Kohút, Port, Kalenda, Srdínko, Rudy – Kopic, Plachý, Vysloužilík, Kaminski, Hadrava, Kasalý, Šulák, Votápek, Hendrych

18:34 NYM 1:0 Planý (Parrish, Šťastný)
28:43 NYM 2:0 Eis (Synek)
31:58 PEL 2:1 Kopic (Hájek)
36:35 PEL 2:2 Vysloužil (Kopic, Plachý)
40:18 NYM 3:2 Čapek (Synek, Kříž)
48:17 PEL 3:3 Kasalý (Kaminski, Votápek)