7:3

konec (1:2, 1:0, 5:1)

30.09.2017, 17:30 • 6. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.33 5.3 5.86 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Bílina držela naději na dobrý výsledek do 43. minuty, pak se utkání změnilo v domácí exhibici Sokolov zvítězil díky povedené poslední třetině nad Bílinou 7:3! Hezký zbytek večera všem čtenářům onlajnů. (19:52:36)

59:45

Standing ovation na otevřené scéně pro domácí hokejisty.

57:28

Spokojení fanoušci skandují Baník, Baník!

56:42

Kombinace domácích byla přerušena, zásahem obrany Bíliny.

55:51

Ofsajd hostujícího celku.

55:00

Baník právě vstřelil branku!
Sokolov je při chuti a mění zápas pomalu v exhibici, sedmou trefu přidává ROMAN KAŠPAR – 7:3! Asistence: Václav Rezek, Martin Strunz.

54:12

Rohanu střelu z první kryje pohotově brankář Kirjakov.

53:24

Zakázané uvolnění Sokolova.

52:39

Kanonýr MARTIN OSMÍK se nezalekl volné branky a zavěšuje z dorážky do prázdné sítě na 6:3 po střele Michaela Čejky! Druhá asistence: Ondřej Šafář.

51:52

Ofsajd Bíliny posouzen jako úmyslný.

51:14

Patrik Zicho svou střelu nasměroval pouze do ochranné sítě.

50:26

49:37

Hosté se dostali do úniku 2 na 1, který skvěle zlikvidoval svým zákrokem obětavý Miroslav Kuncl.

48:49

Sokolov i nadále pokračuje ve svém útočném tlaku.

47:55

Přesilovou hru využívá bezchybně PAVEL KUBĚNA – 5:3! Asistence: Petr Přindiš.

7:3

Branky a nahrávky: 4. Kuběna (T.Rohan), 27. Šafář (Rubeš, Rulík), 44. Čejka (Osmík), 44. Hruška (T.Rohan, Přindiš), 48. Kuběna (Přindiš), 53. Osmík (Čejka, Šafář), 55. Kašpar (Rezek, Strunz) – 4. Běhula (Komínek), 15. Mála (Kýhos), 43. Mála (Kýhos)

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš, Kuncl, Šik (C), Gombár, Hohl, Rulík, Šafář – Kuběna (A), T. Rohan, D. Hruška, Čejka, Osmík, Rubeš, Račanský (A), Kašpar, Rezek, Strunz, Trapl, Sus. Trenér: Michal Jäger.

HC Draci Bílina: Kirjakov (Odložilík) – Polák (A), Fučík, Běhula, Brettschneider, Fryč, Zicho – Böhm (C), Komínek, Petráš, Hrdlička, Kýhos, Mála, Jirkovský, Kopřiva, Štěpánek. Trenér: Miroslav Kanis.

Rozhodčí: Mgr. Josef Nepomucký – Kryštof Ovsík (oba Praha), Ing. Marek Kučera (Kladno), Delegát: Radek Sentenský