5:2

konec (1:1, 2:1, 2:0)

30.09.2017, 16:30 • MFH Ostrava • Skupina E • Monika Baloghová

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek večera a budu se těšit znovu někdy na počtenou. (18:41:08)
Vítkovičtí hráči se loučí s kotlem, který byl dnešní utkání navštívit, na vyžádání předvádějí někteří z hráčů i rybičky. Po první třetině, kdy byl stav nerozhodný a více ze hry měli hosté, se domácí nakopli, druhou část vyhráli a do třetí nastoupili s jasným cílem – vyhrát. To se jim pře četná přerušení hry nakonec přece jen podařilo, třinečtí si dokázali vypracovat šance, ale v zakončení jim chyběla větší jistota a možná i klid, a to je dnes stálo body.

59:59

Domácí znovu posílají puk na třineckou klec.

59:52

Hosté znovu v útoku.

59:41

Vítkovičtí vyhazuji puk až ke Kučerovi.

59:20

Teď to s pukem zkouší Havránek, spoluhráči mohou za ním.

58:56

Třineckým se nedaří usadit v pásmu.

58:32

Hra se nám kouskuje, za podražení odjíždí mezi trestoměřiče domácí Konečný.

58:20

57:38

V přerušení se může čtveřice potrestaných hráčů vrátit na střídačky.

57:33

Třinečtí v pásmu, ale vše střílí jen do hráčů před sebou.

56:40

Geidl se protlačil do pásma.

56:20

Hosté budou hrát přesilovku, na trestnou lavici usedá Bernovský, který zahrál vysokou holí.

55:47

Vhazování u Malíka.

54:48

Hraje se od branky k brance.

53:38

Za šarvátku jsou vyloučeni domácí Zapletal a Beránek, za třinecké pak Michálek a Krč, všichni na 2+2 minuty za hrubost. Na obou stranách se hraje v plném počtu.

53:05

Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácí využívají další přesilovou hru, do vedení 5:2 posílá svůj tým kapitán PETR FRIDRICH. Bez asistence.

52:38

Indrst se vrací na trestnou lavici, tentokrát za napadení.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Kylnar, 27. Lewandowski (Vojtovič, Raška), 40. Konečný (Kunc, Beránek), 43. Fridrich (Lednický), 54. Fridrich – 8. Havránek (Michálek, Čmiel), 26. Geidl (Havránek)

HC Vítkovice Ridera: Malík (Micka) – Zapletal, Raška, Cubo, Smička, Kunc – Vojtovič, Lednický, Fridrich (C), Kadula, Beránek (A), Bernovský, Kylnár, Konečný, Věntus, Lewandowski, Potočný

HC Oceláři Třinec: Kučera (Krajčirík), Radzienciak, Bulava, Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek (C), Krč, Matěj, Indrst (A), Geidl, Mikler, Rybnikár, Macháček, Stebel, Čmiel (A), Plandor

Rozhodčí: P. Pelc – M. Hlavatý, T. Tkáč