Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Olomouc

3:4

po s.n. (0:3) (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)

29.09.2017, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5200) • 8. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.35 5.5 7.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63:21

U hrazení zůstal ležet Zbyněk Irgl, kterého na mantinel poslal Marek Laš. Ten od sudích inkasuje dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilovka čtyř proti třem pro Oceláře.

58:11

Poměr sil na ledě se srovná, Jiří Ondrušek podrazil pronikajícího Douderu. Za čtyřicet tři vteřin se na led vrátí Rákos a Oceláři budou hrát v početní výhodě.

56:54

Daniel Rákos byl až příliš aktivní v útočné třetině, třinecký útočník se tři minuty před koncem šedesáté minuty dopustil útočného faulu. Přesilovka pro Olomouc.

43:36

Oceláři budou hrát v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Petr Strapáč, který v útočném pásu poslal k zemi Linharta. Přesilovka domácích bude pětiminutová, Strapáč je navíc vyloučen do konce zápasu!

39:06

Začala poslední minuta druhé dvacetiminutovky, Olomoučtí ji dohrají v početní výhodě. Na trestnou lavici usedá Tomáš Linhart, který za Hrubcovou brankou nedovoleně zastavil jednoho z protihráčů.

34:26

Další přesilová hra pro domácí Oceláře, faulem v útočné třetině se provinil Roman Vlach, který ve snaze získat kotouč hákoval Douderu.

30:34

Oceláři se poté vydali do rychlé protiakce, kterou nedovoleným způsobem musel likvidovat Marek Laš. Hostující útočník poslal k zemi Draveckého.

27:18

Oceláři si svým dobrým pohybem vybojovali alespoň početní výhodu. Na trestnou lavici usedl Tomáš Houdek, který si odsedí dvě minuty za podražení.

20:41

Oceláři si hned v úvodu prostřední dvacetiminutovky zahrají početní výhodu, na trestnou lavici usedl Marek Laš, který se provinil sekáním.

15:51

Adamský je na ledě, Oceláři ale v pěti moc dlouho nehráli. Na trestnou lavici totiž usedá Tomáš Marcinko, který se provinil sekáním.

13:45

Kevin Sundher naplno rozjel své rychlé nohy, podél hrazení se prohnal kolem Adamského a zamířil k Hrubcovi. Martin Adamský však hostujícího forvarda zastavil, rozhodčí Adamskému udělil dvě minuty za sekání.

07:27

A početní výhoda hostujícího celku je u konce. Dobrým forčekinkem v útočném pásmu se prezentoval Irgl, toho u Konrádovy branky nedovoleně zastavil Jakub Galvas. Minuta hry čtyř proti čtyřem.

06:27

Olomoučtí mají šanci ke srovnání, na trestnou lavici totiž usedl Martin Růžička, který se provinil sekáním.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Roth (Dravecký, Svačina), 13. Roth (Linhart, Cienciala), 48. Martin Růžička (Marcinko, Roth) – 12. Eberle (J. Galvas, Laš), 24. Sundher (L. Galvas, J. Galvas), 47. Laš (Vyrůbalík, J. Knotek), rozh. náj. Sundher