29.09.2017, 17:30 • Hartwall Arena • Martin Švejkar

Tipsport: 1.48 4.7 5.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu! (19:55:05)
Československá stopa

Lukáš Radil (SPM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:27
Jokerit poráží moskevský Spartak 5:1 a prodlužuje svou sérii výher a domácí neporazitelnost. Tým z Helsinek měl v zápase jasně navrch a vítěznou branku vstřelil již v osmé minutě Pekka Jormakka, který se v zápase nakonec dočkal hattricku!

59:44

Nahozený kotouč končí icingem domácího týmu.

59:00

Začíná poslední minuta zápasu a Žolíci drží kotouč za vlastní brankou.

57:55

Jokerit už se nikam nežene a snaží se zápas v klidu dohrát.

56:30

Spartak drží puk v útočné pásmu a snaží se ještě snížit náskok Jokeritu. Času už ovšem hostům zbývá opravdu málo.

55:40

55:40 Viktor KOMAROV - 5:1

55:40

Spartak právě vstřelil branku!
Hosté slaví v přesilovce čestný úspěch! Judin se napřáhl ke střele, kterou před Zapolskim tečoval VIKTOR KOMAROV, takže brankář byl bez šance. Asistence: Dmitrij Judin a Maxim Truňov.

54:38

Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Matthew Gilroy – 2 min., krosček).

53:14

53:14 Eeli TOLVANEN - 5:0

53:14

Jokerit právě vstřelil branku!
Nakonec je z toho pátá branka! Domácí skvěle kombinovali v útočném pásmu a obrana Spartaku vůbec nestíhala. Gilroy nakonec posunul puk do pravého kruhu na volného EELI TOLVANENA, který tvrdou ránou z první propálil Bespalova. Asistence: Matthew Gilroy a Pekka Jormakka.

53:10

Jokerit trestá špatnou rozehrávku Spartaku a zamyká svého soupeře v jeho obranné třetině.

51:57

Zapolski vyrazil nahozený kotouč jen k Judinovi, který se z dorážky marně snažil překonat domácího gólmana.

50:54

Jokerit při ztrátě puku napadá aktivně už v útočném pásmu, což dělá rozehrávce Spartaku velké potíže.

50:10

Dlouhé nahození hostujícího Pepeljajeva končí zakázaným uvolněním Spartaku.

50:01

Začíná poslední desetiminutovka třetí třetiny. S velkou pravděpodobností se zároveň jedná o posledních deset minut tohoto zápasu.

5:1

Branky a nahrávky: 6. Huhtala (Norman, H. Ikonen), 8. Jormakka (O'Neill), 26. Jormakka (Tolvanen, Lepistö), 40. Jormakka (Lepistö), 54. Tolvanen (Gilroy, Jormakka) – 56. V. Komarov (Judin, Truňov)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen – Jensen, Regin (C), Palola – Tolvanen, O'Neill (A), Jormakka – H. Ikonen, Norman, Huhtala – Mäki, Niemi, Anttila.

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – V. Lajunen (A), Pepeljajev, Kalinin, Judin, Kulik (A), Bondarev, Aljajev – V. Komarov, Stoa, Chochlačov – Radil, Maxwell, Mirnov – Nikoncev, A. Voronin (C), Truňov – Komaristyj, A. Kuzněcov, Cyplakov – Žolobov.

Rozhodčí: Alexander Soin, Sergej Beljajev – Tornike Kučava, Jevgenij Strelcov

05:22 JOK 1:0 Huhtala (Norman, H. Ikonen)
07:25 JOK 2:0 Jormakka (O'Neill)
22:00 SPM 2+2 Truňov, vysoká hůl+hákování
23:16 JOK 2 Jormakka, hákování
24:52 SPM 2 Radil, podražení
26:00 JOK 3:0 Jormakka (Tolvanen, Lepistö)