Tipsport extraliga

HC Dukla Jihlava – HC Vítkovice Ridera

4:2

konec (0:0, 1:2, 3:0)

29.09.2017, 17:20 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 8. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 3.07 4.4 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkovačka, která má opravdu decibely, je v plném proudu a z HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas. (19:58:26)
Viděli jsme naprosto famózní utkání, kterému vůbec nic nechybělo. Ač domácí po druhé třetině prohrávali o gól. dokázali díky výborné hře otočit vývoj utkání a vyhrát 4:2.

59:32

59:32 Radek HUBÁČEK - 4:2

59:32

Dukla právě vstřelila branku!
Je to naprosto neskutečný příběh. Domácí v druhé třetině ztratil vedení a teď dokázali rozhodnout o výhře! Rozhodčí signalizoval trest, ale Jiránek dokázal puk odehrát na RADKA HUBÁČKA, který puk poslal do prázdné branky! Asistence: Tomáš Jiránek, Nicolai Bryhnisveen

59:20

Bude to ještě drama, hosté v šesti proti čtyřem ještě 18 sekund.

59:20

Oddechový čas pro hosty.

59:16

Hosté v šesti! Škarek nyní podržel puk po střele Romana v lapačce.

58:43

Domácí nyní hrají suprově, Kubalík zajel do útočného pásma a tahá čas.

57:50

57:50 Filip SEMAN - 3:2

57:50

No tak to je bomba! Žálčík přenechal puk FILIPU SEMANOVI, který si puk potáhl a nad Bartošákovu masku otáčí utkání! Asistence: Lukáš Žálčík.

57:39

S dovolením, toto rozhodčí dost nezvládají. Čachotský dostal dvě minuty za to, že stál v cestě hostujícímu hráči, který o něj zavadil.

57:01

Klokova hokejka byla moc vysoko, dokonce přímo ve Skořepově obličeji a domácí mají dobrou příležitost na to, rozhodnout.

56:05

Tybor se v pádu pokoušel odehrát puk na své spoluhráče, odehrál ho ale jenom na Bryhnisveena, který měl málo času na střelu nebo přihrávku.

55:54

Vhazovat se bude po pravici Bartošáka, který se rozchytal k dobrému výkonu.

55:01

Škarek rozehrál na Váňu, který vyhodil. Puk si však našel Skořepa, ani ten na svého protějška nevyzrál!

54:47

Vhazování se přemisťuje do útočného pásma domácích. Tak ne, nakonec zpět...

54:07

Jihlava opět hraje odzadu a hledá cestu, jak se dostat k slezské brance.

53:50

Ulrych dostal nabito na střed, kde byl osamocen, Bartošák dnes ale chytá famózně a puk skryl semaforem do své lapačky a vystavil tak jasnou červenou Ulrychově bombě! Následuje komerční přestávka.

4:2

Branky a nahrávky: 25. Hlinka, 48. J. Skořepa (Suchánek), 58. F. Seman (Žálčík), 60. R. Hubáček (Jiránek, Bryhnisveen) – 37. Olesz (Š. Stránský), 40. Olesz (D. Květoň)

HC Dukla Jihlava: Škarek (Volden) – Suchánek, E. de la Rose, Půža, Šidlík, Ulrych, Bryhnisveen, Váňa – Jiránek, J. Skořepa (A), Macík – Rys, Čachotský (C), T. Kubalík – Anděl, Hlinka, Žálčík – F. Seman (A), R. Hubáček, Protasenja.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Baranka, Hrbas, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška, Puzič – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Olesz (C), Lev, Dej – Kucsera, Š. Stránský, Szturc – Kurovský, Kolouch, P. Zdráhal.

Rozhodčí: Pražák, Souček – Flegl, Polonyi