1. liga (SR)

HK 95 Považská Bystrica – HC Prešov

1:7

konec (0:3, 0:3, 1:1)

29.09.2017, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 6. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 4.46 5.8 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 1:7! (19:59:08)

58:38

Tím HC Prešov Penguins dal gól!

V závere zápasu dávajú hostia ešte jeden gól – 1:7! Autorom gólu je MARKO FERENC.
Asistencia: Martin Krajňák.

50:17

Považská Bystrica dala gól!

Domáci hokejisti využívajú presilovú hru a tak sa dočkali aspoň čestného zápasu a brankárovi Škorvánek vzali čisté konto – 1:6! Autorom gólu je JÁN ZLOCHA.
Asistencia: Jaroslav Niník, Lukáš Hrušík.

49:34

Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Prokop – 2 min., držanie).

46:43

Domáci v plnom počte.

45:24

Hostia v plnom počte.

44:43

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Team penalty – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

43:24

Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Pavúk – 2 min., držanie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po dvoch tretinách je stav zápasu 0:6!

40:00

Druhá tretina sa skončila.

37:57

Krátko pred koncom druhej tretiny pridávajú hostia svoj 6 gól, ktorého autorom je MARKO FERENC.
Asistencia: Gleb Bylina.

31:36

29:36

Vylúčenie v tíme HC Prešov Penguins (Bylina – 2 min., podrazenie).

29:09

27:09

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Zlocha – 2 min., sekanie).

25:09

Je tu piaty gól v domácej bránke, stav zápasu je 5:0! Autorom gólu je FRANTIŠEK PULŠČÁK.
Bez asistencie.

21:03

Hneď v úvode druhej tretiny pridávajú hostia aj ďalší gól a tak je stav zápasu 0:4! Autorom gólu je MARCEL BALÁŽ.
Asistencia: Juraj Prokop.

1:7

Branky a nahrávky: 51. Zlocha (Niník, Hrušík) – 7. Bylina (Chalupa), 11. Chalupa (Gavrik), 14. Bylina (Gavrik), 22. Baláž (Prokop), 26. Pulščák (bez asistencie), 38. Ferenc (Bylina), 59. Ferenc (Krajňák)

HK 95 Považská Bystrica: Dzubina – Niník, Koleda, Leško, Solar, Palovič, Bajaník, Majerčík, Brveník – Kokavec, Schroner, Valášek – Cíger, Zlocha, Hrušík – Rodionov, Pšurný, Dolinajec – Miro, Jurášek, Mokrhajský

HC Prešov: Škorvánek – Novický, Hopkovič, Pavúk, Taran, Michalčin, Gábor, Komloš, Krajňák – Tomčák, Prokp – Oško, Šimčák, Baláž – Chalupa, Bylina, Gavrik – Krajňák, Pulščák, Ferenc

Rozhodčí: Branislav Píšťanský – Oto Durmis, Michal Drblík

06:58 PEN 0:1 Bylina (Chalupa)
10:26 PEN 0:2 Chalupa (Gavrik)
11:38 PEN 2 Pulščák, sekání