3:4

po s.n. (1:2) (1:1, 0:2, 2:0 - 0:0)

29.09.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Petr Sumbal

Tipsport: 2.15 3.64 2.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas vše. Dobrou noc nebo příjemné ráno přeje Petr Sumbal. (04:52:46)
Columbus měl dlouho nakročeno k vítězství už v základní hrací době. Ve druhé třetině si vypracoval náskok, ten ale ve třetí části hry nedokázal udržet. Protože nerozhodlo ani prodloužení, ve kterém Columbus ustál i oslabení, musely se dostat ke slovu nájezdy. Nejprve proměnili Fiala a Wennberg. Pak nájezdníci obou týmů neuspěli a trefil se až Panarin. Nájezd ruského útočník se ukázal býti vítězným, protože následně Johansena vychytal Bobrovskij.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Columbus Blue Jackets.
Autorem vítězné branky je ARTĚMIJ PANARIN.

3. série 1:2

Johansen se pokusil překonat Bobrovského střelou zápěstím, ale neuspěl. Columbus tak nakonec tento zápas přeci jen vyhrál.

2. série 1:2

Nádherný blafák do bekhendu předvedl Panarin a překonal Rinneho.

2. série 1:1

Arvidsson neuspěl. Chtěl zakončovat po blafáku forhendem, ale Bobrovský měl beton na svém místě.

1. série 1:1

Také Wenberg na druhé straně v klidu nájezd proměnil.

1. série 1:0

Jako první se rozjel Kevin Fiala. Jel hodně pomalu a Bobrovského vymíchal a překonal.

Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení nerozhodlo, stav je stále 3:3. A tak budou muset o vítězi rozhodnout samostatné nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:30

Bobrovský musel vyjet daleko ze své branky, aby byl u puku dříve a nedovolil Nashvillu dostat se do šance.

62:44

Už jsme za polovinou prodloužení. Také Columbus si vypracoval střeleckou pozici. Od modré vypálil Ryan Murray, Rinne byl připraven.

61:41

Tentokrát už Bobrovský zasahovat musel, střelu Josiho dokázal zpacifikovat.

60:59

Rána Subbana skončila na těle Claverta, který ji zablokoval.

60:27

FIala byl blízko rozhodnutí. Středem hřiště si klestil hru až před bránu, aby z výhodné pozice nezakončil, musel ho zezadu seknout do hokejky Seth Jones.

60:01

Třetí třetina patřila Nashvillu, který dohnal dvoubrankovou ztrátu, a tak se v Bridgestone Areně chystá prodloužení. Nejprve se povedlo čtyři minuty po druhé přestávce snížit a dát naději na zvrat Fialovi. Pak dlouho Columbus i díky Boborvskému odolával, ale nakonec to nezvládl až do konce zápasu. Pět minut před koncem se totiž dělovkou od modré prosadil Irwing a vynutil tak prodloužení.

3:4

Branky a nahrávky: 5. Hartnell (Arvidsson, Irwin), 44. Fiala (Forsberg, Johansen), 55. Irwin (Jemelin, Kameněv) – 4. Bjorkstrand (Foligno, Dubois), 21. Foligno (Wennberg, Panarin), 36. Werenski (Panarin, Wennberg), rozh. náj. Panarin