1:2

po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)

29.09.2017, 17:00 • Titan aréna • 7. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 2.32 4.5 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešný zápas sa napokon končí po predĺžení výsledkom 1:2. Víťaz z Popradu si do tabuľky pripíše dva body. Týmto sa s vami lúčim a prajem pekný zbytok večera. (19:30:17)

64:11

Poprad dal gól!
Nakoniec sa podarilo Popradu skórovať v predĺžení. MICHAEL VANDAS sa dostal k dorážke a nemal problém puk poslať do odkrytej brány. Asistencie: Miloslav Jáchym.

63:50

Domáci puk opäť poslali cez všetky čiary a môžu ísť vystriedať.

63:28

Poprad kombinuje v útočnom pásme. K strele sa dostal Mlynarovič, ale nepodarilo sa mu prekonať brankára Košarišťana.

62:30

Kurali puk vyhadzuje okamžite po vhadzovaní cez všetky čiary.

62:29

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Devečka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

61:45

Devečka spoza brány hľadal Rapáča, ale ten na puk nedotiahol.

60:52

V hre sa pokračuje 3 na 3. Poprad zakladá útočnú akciu spoza vlastnej brány.

60:42

Domáci v plnom počte.

60:29

Domácim sa podarilo puk vyhodiť a na chvíľu sa oslobodzujú.

60:10

Poprad pokračuje v presilovej hre ešte približne minútu a pol.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Liptáci v tretej tretine svojho súpera tlačili, ale napokon sa im ani v obrovských šanciach nepodarilo streliť vedúci gól.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

60:00

Gól neplatí a pokračovať sa bude v päťminútovom predĺžení.

59:59

Popradu sa podarilo streliť gól, ale rozhodca ide telefonovať.

59:00

Poprad je v útočnom pásme a tlačí svojho súpera. Po Vandasovej nevydarene strele dokázali Liptáci puk vyhodiť.

1:2

Branky a nahrávky: 31. Paukovček (Suchý) – 18. Kroták (Matej Paločko, Matúš Paločko), 65. Vandas (Jáchym)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Suchý, Kuráli, Pacalaj, Tabaček, Bača, Nádašdi, Moravčík, Devečka – Kriška, Paukovček, Spilar – J. Sukeľ, Langhammer, Števuliak – Uram, M. Sukeľ, Rapáč – Laco, Piatka, Lištiak

HK Poprad: Ivanov – Brejčák, Davydov, Fabian, Jáchym, McDowell, Ignatov, Zadražil, Dinda – Štrauch, Mlynarovič, Svitana – Ježek, Heizer, Vandas – Bogoslovskij, Lichanec, Abdul – Kroták, Matej Paločko, Matúš Paločko

Rozhodčí: Jonák, Lokšík – Orolin, Stanzel

11:08 POP 2 Ignatov, podražení
17:21 POP 0:1 Kroták (Matej Paločko, Matúš Paločko)
30:01 POP 2 Svitana, napadení
30:30 LMI 1:1 Paukovček (Suchý)