1. liga (SR)

HK Skalica – HC Osmos Bratislava

3:2

konec (0:1, 2:1, 1:0)

27.09.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 5. kolo • Info o změnách stavu (Dominika Haršáni Handzušová) sk

Tipsport: 1.3 6.3 5.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica nezačala zápas najlepšie, keď prehrávala v druhej tretine už o dva góly. Práve druhá trefa ale akoby ich nakopla, o pol minútu už bolo vyrovnané a v tretej tretine napokon dokonal obrat Jarolín. Záhoráci tak neprehrali ani štvrtý zápas na domácom ľade. Ďakujeme za pozornosť. (19:04:24)

58:27

HC Bratislava si berie oddychový čas. Ján Kožiak ostáva na striedačke, hostia to skúsia so šiestimi korčuliarmi.
Dnešné stretnutie sleduje 555 divákov.

44:25

Skalica dala gól!
RENÉ JAROLÍN strieľa gól a domáci tak dokonali obrat a sú vo vedení!
Asistencie: Dávid Okoličány a Roman Jurák.

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:52

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Janík – 2 min., podrazenie).

32:54

RÓBERT MIKÉSKA krátko po vhadzovaní vyrovnáva!
Bez asistencie.

32:42

Netrvalo ale dlho a už je to len o gól, keď sa podarilo znížiť RASTISLAVOVI VEREŠOVI.
Asistencie: Alexander Kotzman a Martin Hujsa.