Chance liga

LHK Jestřábi Prostějov – SK Trhači Kadaň

5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

27.09.2017, 18:00 • Zimní stadion, Prostějov • 7. kolo • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 1.5 4.7 4.82 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z mé strany vše. Přeji hezký zbytek večera! (20:23:54)
Střely na branku – 37:18 (13:3, 12:9, 12:6)
Hokejisté Prostějova přidali ve třetí třetině do sítě posledního týmu tabulky další tři góly a tak vítězí 5:1! Všechny trefy v závěrečné dvacetiminutovce zaznamenali Jestřábi v přesilovkách. Ve 43. minutě navýšil tvrdou ranou nad lapačku domácí vedení Aleš Holík a v další početní výhodě zakončoval po parádním Nouzově pasu do odkryté klece Jan Rudovský. Na konečných 5:1 upravil v čase 56:47 Daniel Voženílek, jehož přihrávku si srazil do sítě hostující obránce. Trhači tak zůstávají i po osmém zápase bez bodu. To prostějovští hokejisté si připsali třetí výhru a přiblížili se příčkám, které zaručují postup do play off.

59:44

Domácí fanoušci už vytleskávají hráče Jestřábů. Ti se nakonec budou radovat z poměrně jednoznačné výhry.

59:10

Začala už poslední minuta. Neužil nyní přikryl kotouč, který se k němu doklouzal.

58:44

Ještě přerušení hry. Puk doputoval do lapačky domácího brankáře Neužila.

58:01

Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:47

Jestřábi právě vstřelili branku!
Domácí využívají přesilovou hru a vedou už 5:1! DANIEL VOŽENÍLEK ještě hledal před brankou svého spoluhráče, ale kotouč nešťastně srazil za záda brankáře Lukeše jeden z obránců Trhačů. Bez asistence.

56:37

A Jakub Trefný si vysloužil dokonce osobní trest za nesportovní chování.

56:37

S rozhodčími nyní něco řeší kadaňský kapitán Jakub Trefný. Hosté zřejmě nejsou spokojeni s jejich metrem.

56:37

S projektilem od modré čáry si věděl rady Lukeš. Ten udržel puk na své výstroji a domácí tak nemohli dorážet.

55:43

Tím spíš, že jdou opět do čtyř. Patrik Kadeřávek obdržel trest za krosček.

55:02

Je tu posledních pět minut třetí třetiny. Nevypadá to, že by Severočeši měli s utkáním ještě něco udělat.

54:21

Hosté jsou v plném počtu. Mohou být rádi, v závěru oslabení byli pod velkým tlakem.

53:50

Mohlo to být 5:1! Ránu Marka Švece z levé strany vyrazil Lukeš. Volný kotouč pak nedokázal dostat do odkryté klece David Dvořáček!

53:23

Pěknou domácí sehrávku zakončoval Daniel Voženílek. Ten zamířil zblízka jen do Lukeše!

52:50

Od modré nahazoval puk na Lukeše Dušan Žovinec. V opačném gardu chytající gólman Kadaně si ho přes změť těl našel a má ho v lapačce.

52:19

Ve třetí třetině se vylučuje opravdu často. Nyní míří na trestnou lavici kadaňský Jan Havel – sekání.

5:1

Branky a nahrávky: 19. Rudovský (Nouza, Hozák), 25. L. Luňák (Švec), 43. A. Holík (Žovinec), 45. Rudovský (Nouza, M. Drtina), 57. Voženílek – 35. J. Havel (Wágner, Szathmáry)

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Groh) – M. Drtina, Mikliš, Bažant, A. Holík, Žovinec, D. Kolář – Dvořáček, Divíšek (A), Rudovský – L. Luňák, Venkrbec (C), Nouza (A) – Zabloudil, Voženílek, Švarc – Fiala, Hozák, Švec.

SK Trhači Kadaň: Š. Lukeš (Danylec) – Kadeřávek, Szathmáry, Cestr, R. Černý (A), Trefný (C), Blaha, Lidák – Krejčiřík, Hejcman (A), O. Procházka – Wágner, Rob, J. Havel – Ringler, Rindoš, Tůma – Macháček, Adámek.

Rozhodčí: R. Čech, Jechoutek – K. Lukš, O. Doležal