27.09.2017, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.05 3.67 3.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro tentokrát vše, dobrou noc a příště na počtenou! (03:37:34)

Lukáš Sedlák (CBJ): 0+0, +0, 0 střel, čas na ledě 14:19
Dmitrij Jaškin (STL): 0+0, +1, 1 střela, čas na ledě 17:45
Adam Musil (STL): 0+0, +0, 2 střely, čas na ledě 11:44
TŘI HVĚZDY ZÁPASU:
1. Oliver Bjorkstrand 0+2
2. Markus Nutivaara 1+0
3. Markus Hannikainen 1+0
Je dobojováno, poslední domácí přípravný zápas před začátkem základní části Columbus zvládl a zaslouženě porazil St. Louis 5:2. Domácí si rychle vypracovali třígólový náskok a ačkoliv ve druhé třetině dvakrát inkasovali, vítězství si nakonec zkušeně pohlídali.

58:53

Markus Nutivaara posléze zavezl kotouč zpět do útočného pásma, to už do konce zápasu zbývá odehrát už jen něco přes minutu.

57:49

Tečovaná Murrayho rozehrávka skončila jen u Carla Gunnarsona, po jehož následné akci se do zakončení dostal Sam Blais, Korpisalo ale jeho střelu do odkryté části své svatyně parádním tygřím skokem zlikvidoval!

56:55

Už v plném počtu hrající Blue Jackets drží kotouč ve středním pásmu a nikam se neženou, tři minuty před koncem je už o výhře Tortorellovy party rozhodnuto.

56:13

Staňte se fanoušky NHL.cz!

56:13

Nepřesná rozehrávka hostů teď navíc doletěla až na zakázané uvolnění, a tak se hra přesune před Jakea Allena.

55:27

V přesilovkách obou týmů jsou dnes diametrální rozdíly. Zatímco Columbuští jsou během svých početních výhod maximálně efektivní, Blues se nedaří ani dostat se do útočného pásma.

54:39

Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Tyler Motte – 2 min., hákování).

54:14

54:14 Dean KUKAN - 5:2

54:14

Columbus právě vstřelil branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. Thürkauf šikovně přenesl hru na volného DEANA KUKANA, který ranou z voleje propálil nicnetušícího Allena. Asistence: Calvin Thürkauf a Ryan Murray.

53:25

Na konci přesilovkové kombinace Blue Jackets stál od modré čáry střílející David Savard, jehož projektil ale Allen bez potíží zlikvidoval.

52:34

Čtyřiadvacet sekund před návratem Thomase na led se Robert Bortuzzo (STL) provinil sekáním, domácí si tak vyzkouší dvojnásobnou přesilovku.

51:41

Dnešní utkání sleduje 9757 diváků.

50:58

Robert Thomas (STL) ve středním pásmu zahákoval Hannikainena, příští dvě minuty tak stráví na trestné lavici.

49:28

Abramov nakonec ujel po pravém křídle a poté posunul puk na lépe postaveného Duboise, který ale tváří v tvář Allenovi neuspěl!

5:2

Branky a nahrávky: 2. Motte (Korpisalo), 11. Hannikainen, 15. Nutivaara (Bjorkstrand, Savard), 29. Dubois (Bjorkstrand, Harrington), 55. Kukan (Thürkauf, Murray) – 28. Blais (Sundqvist, Barbašev), 35. Thompson (Barbašev, Schmaltz)

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Bobrovskij) – Murray, Savard, Kukan, Nutivaara, Harrington, Austin – Milano, Thürkauf, Abramov – Dubois, Sedlák, Bjorkstrand – Calvert, Scott, Motte – Hannikainen, Mitchell, Moutrey.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Bortuzzo, Dunn, Gunnarson, Lindbohm, Schmaltz, Vannelli, Walman – Barbašev, Blais, Jaškin, Kostin, Kyrou, MacEachern, Megan, Musil, Pääjärvi, Sundqvist, Thomas, Thompson, Thorburn.

Rozhodčí: Hebert, Furlatt – Amell, Brisebois