KHL

HC Sibir Novosibirsk – SKA Petrohrad

0:3

konec (0:1, 0:1, 0:1)

27.09.2017, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir, Novosibirsk • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 6.16 5.2 1.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne z tohoto utkání vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního dne. Na počtenou! (16:51:31)
Dohráno! Petrohradská šňůra výher nyní činí už šestnáct utkání, svěřenci Olega Znaroka si s Novosibirskem hravě poradili a po výhře 3:0 si do tabulky zapisují další tři body. Sibir jim sice místy vzdoroval, nicméně na nebezpečnější akci se za celých šedesát minut nezmohl.

59:20

Pervušin se pokusil o jeden z posledních výpadů utkání, připravený Šesťorkin jeho střelu vykryl vyrážečkou.

58:00

Tichonov vjel do pásma a pokusil se Saláka překvapit rychlou střelou z mezikruží, český gólman ho však měl přečteného a nastavil puku do cesty lapačku.

56:57

Utkání se více méně dohrává, oba týmy jsou zřejmě s výsledkem zápasu smířeny a hrají na půl plynu. Zajímavějších akcí je v posledních minutách poskrovnu.

56:22

Jeden z novosibirských hokejistů se dostal před Šesťorkina, kvůli neodbytném bránícímu hráči SKA se ale vůbec nedostal ke střele a neohrozil tak čisté konto gólmana soupeře.

55:20

Šarov se provinil ofsajdem. Po krátké pauze tak proběhne vhazování ve středním pásmu, konkrétně blíže k petrohradské modré čáře.

54:16

Stále se hraje zejména v pásmu Petrohradu, hosté už se do útoku nijak neženou. Aktuálně se soustředili výhradně na pečlivé bránění svého třígólového náskoku.

52:35

Vyprodané tribuny novosibirského Paláce zimních sportů se snaží své miláčky povzbudit, těm se však stále nedaří prorazit skrz pevnou defenzívu hostujícího celku.

50:51

Přesilovka Novosibirsku se chýlí ke konci, Šesťorkin zatím nemusel zasahovat. Sibir do útočného pásma pronikl všehovšudy dvakrát a ani jednou se mu nepodařilo vypálit.

49:53

Petrohradští zastavili atak domácích už na modré čáře, o tři body by je dnes připravil jen zázrak. Do konce třetiny zbývá ještě deset minut, dovolím si však už teď říct, že o vítězi je rozhodnuto...

49:23

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Sergej Plotnikov – 2 min., podražení).

49:00

Sibir po delší době prorazil dopředu, Igor Šesťorkin neměl s likvidací střely z vysokého úhlu žádný problém. Ruský gólman si zatím směle kráčí k čistému kontu.

47:35

Hosté jsou stále u kotouče, obrana Novosibirsku teď působí dost bezradně. Jako by vůbec nevěděla kudy kam. Petrohradští si na ledě dělají, co se jim zachce, z ochozů se nese pískot.

46:43

SKA chvilku kombinovalo před Salákem, který si po Rundbladově střele od modré čáry připisuje do statistik další úspěšný zákrok. Mělo by se jednat o přesně třicátý v dnešním zápase.

0:3

Branky a nahrávky: 15. Širokov (Hersley), 22. Karpov (Širokov), 44. Hersley (S. Plotnikov, Širokov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Rejzvich) – K. Alexejev, Vereščagin, Demidov, Al. Makarov, K. Vorobjov, Ignatovič, Naumov – Zackrisson, Bergström, Sigarjov – Enlund, Koňkov, Šarov – Sopin, Osnovin, Sannikov – Tkačenko, Pervušin, Zemčenko.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Melničuk) – Vojnov, Zubarev, Hersley, Rundblad, Chafizullin, Čudinov, Zub, Rykov – Dacjuk, Kovalčuk, Barabanov – Koskiranta, Širokov, Karpov – S. Plotnikov, Prochorkin, N. Gusev – Tichonov, M. Malcev, Ketov.

Rozhodčí: Sidorenko, Fraňo – Majtak, Strelcov

Diváci: 7 420

04:52 PET 2 Širokov, podražení
13:01 SIB 2 Naumov, hákování
14:56 PET 0:1 Širokov (Hersley)
21:02 PET 0:2 Karpov (Širokov)