27.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Slaný • 5. kolo • David Klier

Tipsport: 3.1 4.6 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:48

Vyloučení v týmu HC Řisuty (Šimon Náprstek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

59:40

Krpata se dostal s pukem ze středního pásma až před branku, kde mu jej vypíchl Petr Hruška.

59:01

A zákrok brankáře také na druhé straně, Hruška chytá střelu z levé strany, následuje vhazování před jeho svatyní.

58:27

Jiří Dostál se zmohl pouze na vyhození puku z třetiny. Pfister se poté dostal ke střele z levé strany, Ilašenko zasahovat nemusel.

57:57

Baník právě vstřelil branku!
Zdá se, že je rozhodnuto. Baník se dostal k puku ve třetině Řisut, střela Kuběny šla ještě mimo, po přihrávce Hrušky z rohu se však střelou z první prosadil TOMÁŠ ROHAN, který dává gól na 3:6.

56:49

Řisuty pokračují v tlaku, tentokrát střílel znovu od modré čáry Bílek, i tuto střelu pokryl brankář Sokolova.

56:22

Po přihrávce Krpaty z levé strany střílel od modré čáry Jiří Dostál, Hruška v klidu chytá.

55:28

Petrželka obdržel puk vedle branky a z téměř nulového úhlu vyzkoušel střelu, trefil pouze boční síť. Poté Babický přihrál na modrou na Náprstka, který napřáhl ke střele, puk však netrefil.

54:50

Domácí se poté vrhli do útoku, zastavil je však hvizd rozhodčího kvůli ofsajdu.

54:29

Kuběna vybojoval v obranném pásmu puk a vyvezl ho až do třetiny Buldoků, kde o něj vzápětí přišel.
Ano, zápas bude za malou chvilku pokračovat.
Led se zdá být v pořádku, za malou chvilku by se mohlo pokračovat.
Ledaři přišli na led s ledem, vodou a hasícím přístrojem a pokouší se díru v ledu zadělat...

54:18

Zatím se nehraje, ve středním pásmu je porušen led...

54:17

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Šafář – 2 min., hrubost).

53:44

Kail měl hodně času na přípravu před brankou, jeho následná střela branku minula.

53:08

Od modré čáry napřáhl ke střele Bílek, branku netrefil, nyní se o puk bojuje v rohu kluziště.

52:19

Řisuty se dostaly do šance, k puku se před brankou Hrušky dostal Šimon Náprstek, ten přeloboval ležícího brankáře, puk se odrazil od tyčky zpět do hry!

3:6

Branky a nahrávky: 4. Bláha (Babický, Petržílka), 19. Krpata (Petržílka), 41. Hampl (Bláha, Záleský) – 3. Čejka (Trapl, Strunz), 19. Rezek (Kašpar), 26. Kuncl (Hruška, Kuběna), 29. Trapl (Kašpar, Šik), 50. Kašpar (Račanský), 58. Rohan (Hruška, Kuběna)

HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Dostál, Keller – Babický, Bílek – Havelka, Petržílka – Janeček, Kos (C), Krpata – Záleský, Fortelka, Náprstek – Hampl, Kail, Bláha

HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš, Kuncl – Šik (C), Michálek – Hohl, Rulík – Weinhold, Šafář – Kuběna, D. Hruška, Rohan – Čejka, Osmík, Strunz – Rubeš, Kašpar, Trapl – Račanský, Pfister, Rezek

Rozhodčí: Jaroš – Schopf, Horažďovský

02:58 SOK 0:1 Čejka (Trapl, Strunz)
03:47 RIS 1:1 Bláha (Babický, Petržílka)
15:09 SOK 2 Šik, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
18:09 SOK 1:2 Rezek (Kašpar)
18:42 RIS 2:2 Krpata (Petržílka)
20:16 RIS 2 Kos, vysoká hůl
24:17 RIS 2 Janeček, vysoká hůl