27.09.2017, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.83 3.87 3.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v utkání:
Tomáš Hyka (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:58
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:26 (06:48:16)
V první třetině se domácí celek dostal do vedení, krásně vypálil Cody Eakin. Později dokázal se štěstím hostující Nic Down vyrovnat. Golden Knights byly sice střelecky aktivnější (10:4), ale stav byl nerozhodný. Jednu jedinou branku jsme viděli ve druhé třetině , Kings se dostali do vedení, trefil se Kurtis MacDermid. Ve třetí třetině se po velkém tlaku Vegas prosadil William Carrier, který poslal duel do prodloužení. V něm ale domácí Schmidt chyboval za svou brankou, a tak mohl snadno zakončovat Brooks Laich.

60:12

60:12 Brooks LAICH - 2:3

60:12

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak to bylo rychlé. Domácí Schmidt přišel za svou brankou o puk, Alex Iafallo jej přihrál na druhou stranu, kde byl BROOKS LAICH. Ten dokázal nadvakrát překonat domácího brankáře a je po zápase. Asistence: Alex Iafallo.

60:01

Třetí třetina o vítězi zápasu nerozhodla, stav je 2:2, a tak uvidíme prodloužení.

60:00

59:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:32

Nyní se Golden Knights dostali do útočného pásma.

59:06

Další nepřesný hostující pokus, hledištěm to jen zahučelo.

58:52

Hostující celek mohl rozhodnout, ale Kale Clague minul ve vyložené střelecké pozici.

58:30

V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme pravděpodobně prodloužení.

57:52

57:30

Los Angeles Kings dostává kotouč přes všechny čáry a střídá.

57:25

Shea Theodore dobře vypálil, jeho pokus kryje hostující brankář.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:43

Sem Herr se probojoval do střelecké pozice, ale jeho pokus nebyl povedený.

56:40

2:3

Branky a nahrávky: 4. Eakin (Perron), 44. Carrier (Theodore, Pulkkinen) – 12. Dowd, 29. MacDermid (Mersch, Dowd), 61. Laich (Iafallo)

Vegas Golden Knights: Pickard (Fleury) – Theodore, Engelland, Schmidt, Sbisa, Merrill, Miler – Marchessault, Šipačov, Smith – Lindberg, Eakin, Perron – Hyka, Haula, Tuch – Carrier, Nosek, Pulkkinen

Los Angeles Kings: Campbell (Petersen) – Lee, LaDue, Clague, MacDermid, Gravel, Roy – Mersch, Loktionov, Dowd – Iafallo, Armadio, Auger – Luff, Laich, Crescenzi – Watson, Anderson-Dolan, Herr

Rozhodčí: Voss, Rank – Wheler, Daisy

Diváci: 17 101

03:44 VEG 1:0 Eakin (Perron)
05:15 LAK 5 MacDermid, bitka