23.09.2017, 19:15 • Zimní stadion Olomouc • 1. kolo • Martin Vavruša

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Loučím se s Vámi a děkuji za pozornost. (20:47:36)
Nejlepší hráči:
Motor sledge České Budějovice – Michael Ossimitz
SOHO Olomoučtí Kohouti – David Korman
Také poslední třetina se nesla v duchu převahy olomouckých hráčů, kteří v závěru potvrdili své vítězství třetím gólem. Symbolicky se o něj postaral kapitán domácího týmu Martin Novák.

44:52

Budějovice vyhazují do útočného pásma, kde ale hrají domácí. Skóre už se zdá se měnit nebude.

44:38

Budějovické vyhození zastavil na modré Jedlička, který ihned posílá puk na Ossimitze. Ten je pozorný.

44:13

Ofsajd domácích.

44:00

Olomouc právě vstřelila branku!
Domácí také v třetí třetině přidávají branku minutu před koncem třetiny, puk se odrazil před branku k MARTINU NOVÁKOVI, který přesnou střelou zvýšil na 3:0. Asistence: Robert Pabst.

43:37

Nahození olomouckých končí v náručí Ossimitze.

42:33

Korman drží puk ve středním pásmu a šetří vteřiny z Ferenčíkova trestu.

42:19

Puk končí na střídačce hostů, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

42:10

Večeřek zachytil puk až za modrou čárou a píská se ofsajd.

41:33

Zakázané uvolnění hostů.

41:24

Olomouc hned na úvod vyvezla puk do útočného pásma, ale tam o něj přišla.

41:07

Hosté mají asi poslední šanci se zápasem něco udělat. Dvě minuty za napadení si odsedí Slávo Ferenčík (OLO).