23.09.2017, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:17 (06:50:18)
1. Rickard Rakell (ANA) 1+0
2. Brandon Montour (ANA) 0+0
3. Chris Wagner (ANA) 0+1
Hostující celek se v první třetině dostal do jednobrankového vedení. Pak domácí mužstvo skórovalo třikrát v řadě a otočilo skóre. Ve třetí části hry pak Matt Luff minutu a půl před koncem zdramatizoval zápas. Anaheim ale odpověděl podobně, do prázdné branky stanovil konečný výsledek Silfverberg. Anaheim Ducks vyhrál 4:2.

59:40

Už se nic nestane, zápas se dohrává.

59:10

Maillet vypálil, jeho pokus kryje domácí brankář Ryan Miller.

58:57

58:57 Jakob SILFVERBERG - 4:2

58:57

Anaheim právě vstřelil branku!
Ducks dávají gól do prázdné branky. JAKOB SILFVERBERG trefuje nadvakrát klec, kterou ještě hostující hráč vychýlil ze svého postavení, gól platí. Asistence: Antoine Vermette a Josh Manson.

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A narodila se zápletka, hostující MATT LUFF ujel po křídle a vypálil. Jeho pokus se od domácího hráče odrazil za brankovou čáru. Asistence: Michael Armadio a Andrej Loktionov.

57:57

Komerční přestávka v době, kdy hosté hrají v plném počtu a do konce třetiny zbývají dvě minuty.

57:23

Při vlastním oslabení to zkusil Brett Sutter, jehož pokus končí mimo bránu.

56:52

Andrew Cogliano vedl zajímavou domácí přesilovkovou akci, jenže jeho pokus z bezprostřední blízkosti vychytal brankář.

56:21

Domácí celek má k dispozici přesilovou hru. Ducks v poklidném tempu dohrávají zápas. Nikam se neženou a kombinují před brankou soupeře.

55:42

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kale Clague – 2 min., nedovolené bránění).

55:12

55:12 Mitch HULTS - 3:1

55:12

Pokud to Wagner chtěl takto udělat, tak to klobouček dolů. Rychle obkroužil branku a nabízelo se zasunutí za bližší tyč. Jenže puk přihrál na druhou stranu, kde byl zcela volný MITCH HULTS. Ten měl před sebou odkrytou část branky, kterou snadno trefil. Asistence: Chris Wagner, Jaycob Megna.

4:2

Branky a nahrávky: 29. Rakell (Silfverberg, Ritchie), 36. Megna (Bieksa, Silfverberg), 56. Hults (Wagner, Megna), 59. Silfverberg (Vermette, Manson) – 10. Auger (Amadio, Gravel), 59. Luff (Armadio, Loktionov)

Anaheim Ducks: Gibson (32. Miller) – Pettersson, Mansson, Beauchemin, Montour, Megna, Bieksa – Cogliano, Rakell, Silfverberg- Ritchie, Vermette, Kaše – Wagner, Hults, Shaw – Liambas, Grant, Sabourin

Los Angeles Kings: Campbell (32. Petersen) – Gravel, Clague, Lee, Lintuniemi, Roy, Leslie – Prust, Sutter, Maillet – Iafallo, Loktionov, Auger – Harper, Amadio, Crescenzi – Luff, Anderson, Dolan, Imama

Rozhodčí: Jackson, Brenk – Wheler, Daisy

Diváci: 15 393

05:22 ANA 5 Prust, bitka