konec (0:3, 1:0, 0:1)

23.09.2017, 12:00 • Zimní stadion Eden • 6. kolo • Klára Petrásková

Tipsport: 2.0 4.5 2.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi v tuto chvíli již loučím. Přeji příjemný zbytek víkendu a u dalších onlajnů z juniorského hokeje se těším na shledanou! (14:19:18)
Závěrečná siréna potvrdila konec duelu, Hradec poprvé v sezóně vítězí na venkovním kluzišti! A rozhodla o tom především povedená úvodní dvacetiminutovka, v níž Východočeši během pěti minut skórovali hned třikrát. Slavia se poté sice herně vrátila do zápasu, na gólový účet ale přispěla jen jedinou brankou, když se prosadila v přesilové hře. Dlouho před koncem třetí periody ještě domácí zkoušeli hru bez brankáře, místo skórování ale pouze inkasovali. Hradec porazil Pražany 4:1.

59:30

Jenže jsou vyhnáni z pásma a u kotouče je Hradec.

59:16

Hradeckým se nepovedlo dostat puk z pásma a sešívaní mají tak šanci na další kombinace.

58:53

Po obdržené brance se Vecka opět vrátil do branky, zápas už se pravděpodobně bude jen dohrávat.

57:50

Hradec právě vstřelil branku!
Gól do prázdné brány, vypadá to, že je rozhodnuto! ŠTĚPÁN MATĚJČEK vystihl ve středním pásmu slavistickou rozehrávku, neunáhlil se a počkal před modrou čárou, než spoluhráč vyjede z útočného pásma. Poté nabral hokejkou puk, povedeným obloučkem přehodil dva domácí hráče a mohl se radovat z branky – 1:4. Bez asistence.

57:34

Hradečtí vyhodili kotouč jen za cenu icingu, na což východočeský trenér reaguje oddechovým časem.

57:27

Střela Vojtěcha Šmída prolétla až k brankáři, Dvořák ale zasáhl levým betonem.

57:02

Daniel Vecka je před dalším vhazování před hradeckým gólmanem odvolán z branky, tři minuty před koncem zkoušejí Slavisté power-play!

56:35

A ten samý technický přestupek, jen v bledě modré, se nyní opakoval na druhé straně.

56:25

Po delší době se bude vhazovat jinde než před Dvořákem, konkrétně ve střední třetině. Hradec se totiž vystavil do ofsajdu.

56:14

Jan Šergl krátce po buly vypálil z vrcholu levého kruhu a kotouč jím vyslaný lízl lehce horní tyč!

56:05

Během krátké chvíle je nařízeno již třetí vhazování v útočné třetině hostů, hra je rozkouskována.

55:53

Hradec teď byl v obranném pásmu rozhozený, čehož chtěli využít domácí hráči. Úmysly se jim ale nevydařily a hru přerušil svým zákrokem Dvořák.

55:34

Také Slavia je kompletní, hraje se pět na pět.

55:10

Mountfield hraje v plném počtu, čeká ho několik vteřin v početní výhodě.

54:48

David Chalupa zachytil puk na útočné modré a zadovkou ho pošoupl za bránu Daniela Vecky.

1:4

Branky a nahrávky: 38. Jaša (Šergl, Šteiner) – 6. Hidveghy (Kynčl), 10. Řepík (Mašín), 11. Hidveghy (D. Matouš, F. Moník), 58. Matějček

HC Slavia Praha: Vecka (Šorf) – Hejda, Duda, Šmíd, Vobořil, Stark, Melovič, Valík – Furch, Matějka, Patočka, Netolický, Šteiner (C), Kolouch, Šilhan, Šergl, Marek, Jaša, Nedorost, Martínek. Trenér: Miloš Pecka.

Mountfield HK: Dvořák (Bartozel) – Hroudný (C), Muška, Lelek, Pohl, J. Moník, Kynčl, Jonáš – D. Matouš, M. Matouš, Matějček, Pažourek, Hnik, Hašek, F. Moník, Mašín, Řepík, Hidveghy, Chalupa, Hejna. Trenér: Aleš Krátoška.

Rozhodčí: Čuňočka – Krátký, Svobodová

05:32 HKM 0:1 Hidveghy (Kynčl)
09:34 HKM 0:2 Řepík (Mašín)
10:02 HKM 0:3 Hidveghy (D. Matouš, F. Moník)
17:15 SLA 2 Šteiner, podražení
22:47 SLA 2 Vobořil, krosček