Extraliga staršího dorostu

HC Dukla Jihlava – HC Olomouc

3:0

konec (0:0, 1:0, 2:0)

23.09.2017, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Skupina D • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Sledovali jsme opravdu zábavné utkání s množstvím šancí na obou stranách, zápas byl sehrán ve velkém tempu, o čemž svědčí i to, že je hotovo za necelé 2 hodinky. Tomu pomohli i rozhodčí, kteří do hry zbytečně nevstupovali. Domácí svoji výhru stvrdili v třetí třetině, když ve 42. minutě skóroval Martin Barák. Hosté sice chtěli dát gól, ale i díky výbornému Juřičkovi v bráně toho nedosáhli. Naopak dvě minuty před koncem Jihlava stvrdila své vítězství, když skóroval Vítězslav Brož. Z HZS se s vámi loučí Tomáš Kalas a přeji vám hezký zbytek dne. (17:08:01)

59:04

Oba hráči (Piskač a Pírek) se trochu více pohladili po obličeji, ani jeden o sobě nevěděli a jdou současně ven za faul loktem.

58:08

Dukla právě vstřelila branku!
Je hotovo. Do tandemu ujel Juda s Brožem, první jmenovaný předkládal Brožovi před branku a VÍTĚZSLAV BROŽ rozvlnil síť za Mokrým. Asistence: Miroslav Juda.

57:31

Veleba nahrál přímo Rutarovi na hůl.

57:13

Juřička chytil další střelu a hned tři útočníci se ho jali obtěžovat, on však puk v klidu podržel.

56:08

Brož byl dohnán dvěma obránci a musel puk odevzdat.

55:58

55:48

Bude se vhazovat po Mokrého levici.

55:17

Krátký měl z několika možností na výběr, vybral si tu nejhorší. Nahrál puk svému protějšku.

54:32

Indrák si stáhl puk doleva, nezacílil úplně přesně.

54:10

Najman vyhodil z pásma ven, to samé Svoboda.

53:58

Oddechový čas pro hosty. Dobrá možnost, jak zdramatizovat utkání.

53:58

Trnka nyní vystrčil nohu do jízdy Krátkému a je vyloučen za faul kolenem.

52:36

Daňhel si počkal na Najmana, který mu puk následně zpoza brány vracel, Mokrý se přitiskl k levé tyči a chytil tento pokus.

51:41

Indrák se ihned po vstupu na led zapojil do přečíslení a zkoušel to mezi Juřičkovy betony, neúspěšně!

51:34

50:33

Nyní to byla taková vyčkávaná v podání Pírka, který jednak šetřil čas a posléze vyhodil přes celé kluziště.

49:54

Juda byl nyní natlačen na rozhodčího, který vše bere s úsměvem, stejně tak jako útočník Dukly.

3:0

Branky a nahrávky: 29. Najman (Trnka, Juda), 42. Barák (Piskač), 59. Brož (Juda)

HC Dukla Jihlava: Juřička (Chaloupek) – Trávník (A), Marek, Veleba, Svoboda, Piskač, Barák, Sapík – Daňhel, Najman (C), Juda – Brož, Pigl, Filip – Trnka, Krajíček, Zadražil trenér: Štěpán Moravec

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Vosátko (A), Rutar, Hlaváč, Bahounek, Klesla, Pírek, Harabiš – Paťava, Indrák, Krátký – Kalač, Kořenek (C), Štefka – Štědrý, Handl, Liška – Rosecký, Scheuter, Dvořák trenér: Jiří Rech

Rozhodčí: Pešina – Kreuzer, Kubíček

00:58 JIH 2 Brož, hákování
02:46 OLO 2 Liška, nedovolené bránění
05:20 JIH 2 Brož, nedovolené bránění
18:02 OLO 2 Kalaš, hrubost
28:21 JIH 1:0 Najman (Trnka, Juda)