Vhazování (%): 53 – 47
Hity: 22 – 27
Přesilová hra (%): 2/6 – 0/2
Trestné minuty: 21 – 19
Utkání mezi Carolinou Hurricanes a Tampou Bay Lightning právě skončilo. Hosté oplatili soupeři porážku ze včerejšího utkání, dnes zvítězili 4:3. Vítěznou branku vstřelil v 53. minutě Boris Katchouk.

59:56

A domácí již nestihnou vyrovnat.

59:47

Puk míří do střední třetiny.

59:21

Lindholmova nebezpečná střela z pravé strany, Leighton připraven.

59:01

Ohlášena poslední minuta třetí třetiny!

58:40

Smith opět spěchá na střídačku, Hurricanes v šesti!

58:28

Vhazování ve středním pásmu.

58:24

Carolina právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovou hru a dostávají se na dostřel! SEBASTIAN AHO dostal přihrávku od Skinnera a svou střelou z pravého kruhu pro vhazování následně překonal gólmana Leightona. 3:4! Asistence: Jeff Skinner, Elias Lindholm.

57:52

Domácí kombinují v útočné třetině.

57:15

Dvě minuty a pětačtyřicet vteřin do konce utkání. Dokáží s tímto stavem ještě něco Hurricanes udělat?

57:15

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Sergačev – 2 min., podražení).

3:4

Branky a nahrávky: 13. Wallmark (Lindholm, Nečas), 30. Ryan (Miller, Hanifin), 59. Aho (Skinner, Lindholm) – 7. Erne (Brown, Dumont), 23. McGinn (Stephens), 25. Sergačev (Point, Conacher), 53. Katchouk (Cirelli, Howden)

Carolina Hurricanes: Ward (41. Smith) – Hanifin, Pesce, Fleury, Slavin, Bean, Robertson – Aho, J. Staal (A), Lindholm (A) – Skinner (A), Ryan, Miller – Di Giuseppe, Nečas, P. Brown – Hofmann, Wallmark, Smallman

Tampa Bay Lightning: Budaj (41. Leighton) – Koekkoek, Foote, Hájek, McBain, Sergačev, Černák – Naměstnikov, Point (A), Conacher – Erne, Dumont (A), JT Brown (A) – McGinn, Cirelli, Stephens – Peca, Howden, Katchouk

Rozhodčí: Francois St Laurent, Frederick L'Ecuyer – Brandon Gawryletz, Devin Berg

Diváci: 6 486

06:33 TBL 0:1 Erne (Brown, Dumont)
10:38 TBL 2 Conacher, sekání
10:47 TBL 2 Cirelli, vysoká hůl
12:37 CAR 1:1 Wallmark (Lindholm, Nečas)
13:47 CAR 2 Staal, sekání
21:12 CAR 2+5 Fleury, nesportovní chování+bitka