Příprava NHL

Winnipeg Jets – Edmonton Oilers

1:4

konec (1:0, 0:3, 0:1)

21.09.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Info o změnách stavu (Tomáš Reiner (@ReinyTom))

Tipsport: 1.95 3.7 3.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ryan Nugent-Hopkins, který zaznamenal tři asistence, se podílel na fantastickém obratu Edmontonu ve Winnipegu, když se na začátku druhé třetiny v rozmezí 13 sekund prosadili Mark Letestu a Jujhar Khaira. Konečný výsledek. Winnipeg 1 Edmonton Oilers 4. (04:41:23)

59:54

Edmonton právě vstřelil branku!
KAILER YAMAMOTO pečetí výhru Oilers na ledě Winnipegu střelou do prázdné brány! Asistence: Ryan Nugent-Hopkins a Jussi Jokinen.

59:00

Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

51:41

Ryan Stanton dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Edmonton jde opět do čtyř hráčů.

49:01

Brad Malone dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Winnipeg má příležitost se vrátit zpět do zápasu.

40:01

Edmonton vstoupil do prostřední části fantasticky a během pouhých 13 sekund dokázal v úvodu druhé třetiny otočit skóre na svou stranu, když se v rychlém sledu prosadili Mark Letestu a Jujhar Khaira, na jehož gól v polovině zápasu navázal Jussi Jokinen. Winnipeg přišel o vedení a musí dotahovat dvoubrankové manko. Skóre po jednoznačné druhé třetině. Winnipeg Jets 1 Edmonton Oilers 3.

40:00

35:43

Edmonton špatně střídal a následuje trest pro hráčkou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

33:59

JUSSI JOKINEN využívá druhou přesilovou hru Oilers v zápase a Edmonton vede ve Winnipegu po třech gólech v řadě nad Jets 3:1!. Asistence: Mark Letestu a Ryan Nugent-Hopkins.

33:09

Dustin Byfuglien sedí podruhé v zápase na trestné lavici, tentokrát za hru vysokou holí.

22:47

Dustin Byfuglien vyfasoval dvě minuty za sekání a Edmonton má velkou šanci otočit skóre duelu.

22:27

Neuvěřitelné JUJHAR KHAIRA skóruje a Oilers v rozmezí pouhých 13 sekund otáčí vývoj zápasu v MTS Centre na svou stranu – 1:2! Winnipeg inkasoval velkou facku. Asistence: Zach Kassian.

1:4

Branky a nahrávky: 6. Ehlers (Myers, Trouba) – 23. Letestu (Jokinen, Nugent-Hopkins), 23. Khaira (Kassian), 34. Jokinen (Letestu, Nugent-Hopkins), 60. Yamamoto (Nugent-Hopkins, Jokinen)

Winnipeg Jets: Mason (Hutchinson) – Kulikov, Trouba, Byfuglien (A), Morrissey, Myers, Niku – Copp, Tanev, Hendricks – Matthias, Little, Penan – Wheeler (C), Ehlers, Laine – Roslovic, Scheifele (A), Perreault. Hlavní trenér: Paul Maurice.

Edmonton Oilers: Brossoit (Ellis) – Russell (A), Benning, Stanton, Gryba, Auvitu, Mantha – Jokinen, Nugent-Hopkins (A), Jamamoto – Khaira, Letestu (A), Kass – Laleggia, Kelly, P. Russell – Callahan, Malone, Rattie. Hlavní trenér: Todd McLellan.

Rozhodčí: Tom Kowal, Graham Skilliter. Čároví: Kiel Murchison, Travis Gawryletz

Diváci: 15294

4:45 EDM 2 Khaira, sekání
5:34 WPG 1:0 Ehlers (Myers, Trouba)
7:14 EDM 2 Callahan, držení protihráče
16:13 WPG 2 Kulikov, držení protihráče