DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Bílí Tygři Liberec

3:2

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

21.09.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 5. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:09:49)

63:32

Dukla právě vstřelila branku!
Chyba obránců Liberce znamená vítězství Dukly! Dva hráčí se nepohodli na modré čáře, puk si našel LUKÁŠ MAREŠ a kličkou do protipohybu Žajdlíka rozhoduje o tom, že dva body zůstavají doma! Bez asistence.

63:17

Čermákovi puk odstranil z hole Holenda.

62:59

Kotouč mimo hru, neskutečné tempo v prodloužení!

62:14

Teplý-Mirochnikov-Juščák. Poslední jmenovaný nedokázal puk dostrčit do poloprázdné branky!

61:42

Šír puk vyvezl ze svého útočného pásma a začíná od znova.

61:21

Tyčka cinkla po střele Čermáka!

60:53

Na domácí straně najížděl na přihrávku Adam, Čermák ji ale zazdil. V následném přečíslení hostí Šťastný puk udržel v náručí!

60:34

Průžek kličkou Váňu neobelstil.

60:15

Heinrich to vzal na sebe, z levého křídla trefil Žajdlíka.

60:01

Vhazování pro domácí.

60:01

Do třetí třetiny vstoupili domácí asi nejlépe v zápase, tlačili a stříleli. Bohužel ale ztratili Válu, který po tvrdé ráně pukem do obličeje musel odstoupit. V 48. minutě po krásné akci srovnal David Čermák a ač měli domácí příležitosti na otočení výsledku, nepovedlo se jim to a za minutu začne prodloužení 3 na 3, 5 minut.

60:00

59:59

Šest desetin do konce, po střele Hrabaně se bude vhazovat v útočném pásmu po levici Žajdlíka.

59:37

Hostující hráč byl vykázán z vhazování.

59:37

Heinrich zkusil poslední střelu přesilovky, Žajdlík mu nastavil lapačku. Hosté jsou v plném počtu.

59:05

Jindra puk posunul do útočného pásma, kde si ho zpracoval a zkoušel další střelu.Stejně tak jako Hrabaň, hostující bloky jsou dobře postavené.

58:16

Hostující gólman dvakrát odolal. Nejprve proti střele Heinricha, vyznamenal se i proti Mejzlíkovi. Kadleček z mezikruží v nadějné pozici přestřelil.

3:2

Branky a nahrávky: 29. Čermák (Mejzlík), 48. Čermák (Heinrich, Mejzlík), 64. Mareš – 3. Holenda (Charvát, Teplý), 39. Janele

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Mareš, Rašín, Váňa, Hrabal, Krtek, Vála, Havelka – Mejzlík (A), Heinrich (A), Čermák – Donda, Peschout (C), Jindra – Hrbatý, Kadleček, Strnad – Adam, Slabý trenér: Karel Nekvasil

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Mirochnikov, Aubrecht, Krejsa, Turský, Šír (A), Charvát – Burda, Nezbeda (C), Beran – Průžek (A), Janele, Teplý – Bělohorský, Holenda, Juščák – Bouřil, Vlach, Piroutek trenér: Valdemar Jiruš

Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík

02:03 LIB 0:1 Holenda (Charvát, Teplý)
05:37 LIB 2 Beran, hákování
10:10 JIH 2 Vála, držení protihráče
17:01 JIH 2 Strnad, krosček
28:38 JIH 1:1 Čermák (Mejzlík)