DHL Extraliga juniorů

HC Dukla Jihlava – Bílí Tygři Liberec

3:2

po prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

21.09.2017, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 5. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.2 4.5 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:09:49)

63:32

Dukla právě vstřelila branku!
Chyba obránců Liberce znamená vítězství Dukly! Dva hráčí se nepohodli na modré čáře, puk si našel LUKÁŠ MAREŠ a kličkou do protipohybu Žajdlíka rozhoduje o tom, že dva body zůstavají doma! Bez asistence.

63:17

Čermákovi puk odstranil z hole Holenda.

62:59

Kotouč mimo hru, neskutečné tempo v prodloužení!

62:14

Teplý-Mirochnikov-Juščák. Poslední jmenovaný nedokázal puk dostrčit do poloprázdné branky!

61:42

Šír puk vyvezl ze svého útočného pásma a začíná od znova.

61:21

Tyčka cinkla po střele Čermáka!

60:53

Na domácí straně najížděl na přihrávku Adam, Čermák ji ale zazdil. V následném přečíslení hostí Šťastný puk udržel v náručí!

60:34

Průžek kličkou Váňu neobelstil.

60:15

Heinrich to vzal na sebe, z levého křídla trefil Žajdlíka.

60:01

Vhazování pro domácí.

60:01

Do třetí třetiny vstoupili domácí asi nejlépe v zápase, tlačili a stříleli. Bohužel ale ztratili Válu, který po tvrdé ráně pukem do obličeje musel odstoupit. V 48. minutě po krásné akci srovnal David Čermák a ač měli domácí příležitosti na otočení výsledku, nepovedlo se jim to a za minutu začne prodloužení 3 na 3, 5 minut.

60:00

59:59

Šest desetin do konce, po střele Hrabaně se bude vhazovat v útočném pásmu po levici Žajdlíka.

59:37

Hostující hráč byl vykázán z vhazování.

59:37

Heinrich zkusil poslední střelu přesilovky, Žajdlík mu nastavil lapačku. Hosté jsou v plném počtu.

59:05

Jindra puk posunul do útočného pásma, kde si ho zpracoval a zkoušel další střelu.Stejně tak jako Hrabaň, hostující bloky jsou dobře postavené.

58:16

Hostující gólman dvakrát odolal. Nejprve proti střele Heinricha, vyznamenal se i proti Mejzlíkovi. Kadleček z mezikruží v nadějné pozici přestřelil.

57:51

Jihlava tak může rozhodnout utkání v přesilovce 144 sekund před koncem.

57:36

...a jeho ztrátu musel hasit Průžek za cenu podražení domácího kapitána, s čímž tak úplně nesouhlasí hostující střídačka, ale verdikt je jasný.

57:34

Krejsa opět ztratil puk na modré...

57:03

Domácí opět rozjíždí akci od své branky.

56:12

Mnohem zajímavější to bylo na druhé straně. Původně vyhozený puk našel v jízdě Jindra a byl úplně sám před Žajdlíkem, hostující muž s maskou se nenechal rozhodit a vychytal domácího hráče!

56:03

Beran střílel hned po vhazování, bez úspěchu.

55:35

Jenže ho zrazují chyby v rozehrávce a následné útoky do otevřené obrany. Jeden takový měl Heinrich, volil střelu a pokus nezapadl mezi tři tyče.

55:20

Liberec opět kombinuje v útočném pásmu.

53:45

Teplý objel téměř celé kluziště a svůj výlet zakončil střelou, která Šťastnému vypadla z náruče a hra tak pokračovala dále. Z dalších sekund ale nestojí nic za povšimnutí.

52:40

Mejzlík kombinuje s Čermákem, tito hráči jsou dnes velmi důležití pro domácí Jihlavu, Mejzlík měl možnost střely, která mu ale vůbec nesedla.

52:09

Hrabaň nahrával přes kluziště až na modrou rozjetému Čermákovi, čárový byl velmi pozorný a hvízdl ofsajd.

50:59

Krásná přihrávka na Janeleho, hostující forvard měl před sebou mnoho místa, rozhodl se pro kličku, což vzhledem k jeho rychlosti nebyl dobrý nápad a potenciální šanci zahodil.

50:19

Mareš mohl střílet, jenže trochu nesmyslně nahrával Čermákovi, který trefil tyč již posunuté branky.

49:38

Burda pokoušel pas na Nezbedu, jenže ten byl moc daleko od dráhy puku.

48:40

Strnad ledabyle přihrával před bránu, tam nikdo z jeho kolegů nebyl.

48:17

Vála odchází do domácí kabiny a utkání pro něj končí.

47:20

Naprosto luxusní gól a všichni tři hráči si zaslouží pochvalu. Ujeli totiž na branku, Mejzlík zleva přihrál přes celou šířku na Heinricha, který zvedl hlavu a našel na levém kruhu DAVIDA ČERMÁKA. Žajdlík byl bezmocný a domácí srovnávají. Asistence: Aleš Heinrich, Tomáš Mejzlík.

47:08

Burda si pas nezpracoval dobře a o puk přišel.

46:18

Kadleček startoval Peschouta, který si zajel až moc k mantinelu a nic z toho nebylo.

45:24

Puk se odrazil Mejzlíkovi na hokejku, nejprve sám před Žajdlíkem selhal, následnou dorážku brankář taktéž chytá!

44:39

43:58

Střelu Kadlečka z levé strany vyrazil Žajdlík betony.

43:16

Čermák nahrával Heinrichovi, bylo to od něj ale dosti riskantní.

43:13

Krásná individuální akce Čermáka, který si povodil tři obránce, sám před Žajdlíkem ale střílí vysoko nad!

42:39

Dosti tvrdý hit předvedl Charvát, který na chvíli odstavil Strnada ze hry.

42:25

Snahu domácích o útočení zastavuje ofsajd.

41:55

41:17

Liberci schází něco málo minuta do konce přesilovky, nyní musel rozjet kombinaci znova, neboť se domácí osvobodili.
Stále je vidět krvavý flek na ledě, pomáhají domácí hráči k nahrnutí ledu a vyčištění plochy.

40:38

Velmi tvrdou ránu nyní schytal Vála, který má jednak dost krvavé zranění v ústech a led se tak musí vyčistit. Bylo to hodně nepříjemné, Vála jde na ošetřovnu a za chvíli se bude moci pokračovat.

40:11

Turský chtěl hned rozehrát, což mu znemožnili domácí obránci.

40:01

Konec druhé třetiny, oba týmy si připsaly jeden gól. Dukla v 29. minutě srovnala zásluhou Davida Čermáka a byla v sedle, když Tygrům zle zatápěla. Gól z toho ale nevytěžila a souběžně s koncem oslabení se prosadil hostující Albert Janele a rozveselili hostující střídačku. Další třetina začne cca v 1925.
Šír dohrál po siréně Mejzlíka, ten mu to vrátil solidní sekyrou přes nohy, sudí je včas odehnal od sebe.

40:00

39:55

Váňa spáchal mírný háček přímo před zraky hlavního rozhodčího, který neváhá a posílá domácího obránce ven za hákování.

39:14

Další střela, po křižné přihrávce Bělohorského střílel Juščák, Šťastný připraven.

38:28

Liberec právě vstřelil branku!
Šok pro domácí! Peschout chtěl zpracovat puk na modré a následně přihrát, celkově se mu to moc nepovedlo, do úniku ujel ALBERT JANELE, který si poradil i s obráncem a na konci oslabení dává gól pro hosty. Bez asistence.

37:08

Čermák si položil Mirochnikova a chtěl z ostrého úhlu nahrát, to nebyl dobrý záměr a tak to zkusil znovu, opět bez úspěchu. Následnou střelu Mejzlíka zblokovali hosté.

36:28

Holenda je evidentně zaskočen, sudí ho posílá na trestnou kvůli hákování.

36:09

Mejzlík hned po přijetí přihrávky křižně nahrál Heinrichovi, bývalý brněnský hráč nezakončil ideálně a hra pokračovala.

35:59

Pokus Charváta sebral Šťastný do lapačky.

35:28

Mirochnikov od modré trefil Hrbatého v bloku.

35:18

Domácí si připisují další zakázané uvolnění.

34:52

Teplý zpoza branky nahrával Beranovi, druhý jmenovaný byl jednak blízko a také neměl moc času na zakončení, ke střele se ani nedostal.

34:10

Charvátův výlet do útočného pásma skončil kousek za modrou, hra získala tempo a tvrdost.

33:18

Závar před brankou Tygrů! Střela Mejzlíka nadělala brankaři velké problémy a ten samý hráč chtěl dorážet. Taktéž se tam objevil Čermák, který se chtěl zapsat do listiny, Žajdlík puk shrábl do lapačky!

32:22

Hrbatému puk sklouzl po hokejce a plánovaná přihrávka se nekoná.

31:50

Průžek z pravé strany našel Charváta, který mohl střílet, jenže chtěl celou akci vyšperkovat přihrávkou Nezbedovi, což vedlo jenom ke ztrátě puku.

30:46

Holenda přihrával k brance Juščákovi, který byl dobře bráněn a nedostal se ani k pořádnému zakončení.

30:20

V čem rozhodně domácí přidali, je agresivita, nyní předvedli tak 2-3 tvrdé hity.

29:32

Jihlavu to nakoplo a zase tlačí na obranu hostí, aby nějaký ten gól pustila. Uvidíme, zda se to povede.

28:38

Domácí se dočkali kýženého gólu! Jihlava opět získala puk a vyjela dopředu. Čermák si zpracoval Mejzlíkovu přihrávku, obtočil se a z mezikruží posílá kotouč mezi Žajdlíkovi nohy! Asistence: Tomáš Mejzlík

28:22

Juščák se s akcí popasoval dobře, kotouč zavezl až za branku domácích a tam rozehrával dále.

27:36

Je to zase Liberec, který se usadil v pásmu, nahrává, střílí, poslední střelec Turský puk do sítě nedopravil, chybí tomu ale šance.

26:45

Domácí nyní hrají okolo mantinelů, kdy puky létají z jedné strany na druhou, moc jim to ale nepomáhá.

25:45

Váňa našel nahrávkou Strnada, který si zakončení šance za rámeček určitě nedá.

25:02

Aubrecht puk napálil od modré, bloky domácích byly v pozoru a puk odvrátili mimo dosah hráčů Liberce, kteří na puk dotírali.

24:21

Šír se obtočil okolo dotírajícího Dondy, puk tedy rozehrál, zradila ho finální fáze nahrávky.

23:29

Peschout z levé strany nahrával na Adama, který se vzniklou situaci jal řešit střelou od modré, což se mu moc nepovedlo a vrátil domácí do obrany.

22:57

Krtek moc spěchal na rozehrávku a domácí začínají opět od znova.

22:07

Hrabaň se nyní pokoušel rozehrát puk konstruktivně, mnoho radostí to nepřineslo.

21:21

Domácí vstoupili do druhé části velmi dobře, zatlačili hosty v pásmu a snaží se srovnat.

20:37

Na středu pole si puk vzal Heinrich a jel směrem k hostující brance, Žajdlík si musel trochu povyjet a puk vyrazit betonem.

20:01

Skončila první třetina utkání Dukly proti Liberci, domácí dali připomenout zápas proti Spartě, kdy brzo prohrávali a poté vyrovnali. Dnešní zápas je podobný, domácí ale nesrovnali. Další třetina začne cca v 18:40.

20:00

19:50

Adam přenesl hru na druhou stranu k Mejzlíkovi, který stáhnul puk na střed, nedostal se ani k zakončení.

19:13

Agilní Burda nadělal dost práce obraně, aby ho odstavila od puku.

19:01

18:35

Na modré opět ztratil puk Teplý a domácí se zase osvobodili.

17:46

Souhru Janeleho s Mirochnikovem dobře vystihl Vála a odehnal Tygry zpět k jejich bráně.

17:01

...domácího Strnada, který byl až moc horlivý ve snaze získat puk a krosčekoval.

16:47

Hrbatý výborně vystoupil proti střílejícímu obránci a domácí byli tak v útoku, zastavil je ale faul...

15:55

Piroutek si vyjel s pukem až do protějšího rohu, úplně se nezorientoval a puk nahrál za branku, kde se nacházelo přesně nula hráčů, Dukla toho mohla využít, zastavil ji však ofsajd,

15:20

Hostující Charvát byl na modré zdvojen a o puk přišel.

14:42

Mirochnikovu střelu Šťastný vykryl.

14:21

Strnad nevymýšlel žádný plán, jak konstruktivně rozehrát, prostě vyhodil na zakázané uvolnění.

13:43

Nezbeda dostal pěknou přihrávku do jízdy, Krtek byl včas na správném místě a z hokejky mu puk odpálil.

13:02

Krejsa napálil puk z pásma a Dukla v pásmu hostí zůstane.

12:29

Třetina je zatím nepřesná z obou stran, chybí tomu i pohyb, hosté jsou ale zatím na tom lépe, vedou o jeden gól.

12:11

11:37

Mirochnikova střela neměla žádnou razanci, o to více však byla skrytá.

11:11

Domácí se osvobodili a Tygři musí startovat znova.

10:45

Juščák selhal při přihrávce, když trefil prvního domácího hráče.

10:10

Vála se zaklesl do Vlacha za brankou domácích, toto neuniklo rozhodčímu Maršálkovi, který tak posílá domácí do oslabení.

09:21

Vála puk jemně vyhodil z pásma, hra domácích není vůbec dobrá.

08:37

Hrbatý nahrával do tandemu Slabému, puk mu zastavil navrátivší se obránce hostí.

08:04

Nezbedovi puk utekl pryč z hole přímo na modré čáře. Jinak mohl jet opět sám na branku.

07:25

Z první střílel Heinrich po přihrávce od Mejzlíka, vyklepal Žajdlíkovi betony.

07:03

Liberec se dobře brání, všechny střely zatím končí mimo nebo přímo neohrožují branku Žajdlíka.

05:57

Domácí obehrávají hosty, chybí nějaký střelec, který by to zkusil.

05:37

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Beran – 2 min., hákování).

05:10

Krejsa prodrbal puk na modré a potrestat to mohl Mejzlík, touš měl ale moc za sebou a nemohl tedy nic udělat.

04:43

Hromadný souboj o puk v rohu, rozhodčí nechává hru plynout.

04:02

Holenda puk ledabyle vyhodil, jenže domácí Rašín ho přejel a pokus Juščáka jen těsně minul levou tyč!

03:29

Střela Váni nepotěšila obránce Liberce a Peschout se motal blízko puku, hosté ho od puku včas odstavili.

03:08

Čermák teď předvedl dobrou práci a rychlost, když dokázal dojet puk, který měl o mnoho dál, než jeho protihráč.

02:03

Liberec svoji převahu potvrzuje gólem. Od modré se napřáhl VOJTĚCH HOLENDA a jeho pokus skončil v síti. Šťastný toho ale mnoho neviděl. Asistence: Adam Charvát, Vojtěch Teplý.

01:35

Puk se přiklouzal k Jindrovi, kterého hodně překvapil a jeho pokus od brankoviště neměl žádnou razanci.

01:09

Liberec zahájil utkání v tlaku, Jihlava se dokázala ubránit a otočit hru.

00:28

Mareš teď rozvěsil dva obránce hostí po mantinelech.

00:10

Po vhazování se probíjel středem Nezbeda, byla to spíše forma pozdravu.

00:01

Jak hosté, tak domácí jsou připraveni, pojďte sledovat onlajn s námi!
Rozhodčí jsou již na ledě. Jako hlavní byl delegován Michal Maršálek, čároví se jmenují Jan Kleprlík a David Urubčík.

trenér: Karel Nekvasil

Bílí Tygři Liberec: Polášek (Žajdlík) – Mirochnikov, Aubrecht, Krejsa, Turský, Šír (A), Charvát – Burda, Nezbeda (C), Beran – Průžek (A), Janele, Teplý – Bělohorský, Holenda, Juščák – Bouřil, Vlach, Piroutek
trenér: Valdemar Jiruš

Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík.
Pokud se podíváme na tabulku, půjde o souboj třetího týmu s jedenáctým. Lépe je na tom domácí Dukla, která ve čtyřech odehraných kolech vždy bodovala – posbírala dvě tříbodové výhry, jednu výhru na nájezdy a porážku v prodloužení. Ačkoliv jsou Bílí Tygři od svého dnešního soupeře vzdálení 8 míst v tabulce, ztrácí na Jihlavu pouze tři body. Liberec totiž zatím zapsal dvě výhry a dvě porážky, vše v základní hrací době.
Dobrý den, ještě jednou vítejte u dalšího zápasu DHL extraligy juniorů, který se odehraje netradičně již ve čtvrtek. Od 18 hodin přivítá domácí HC Dukla Jihlava celek Bílí Tygři Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:2

Branky a nahrávky: 29. Čermák (Mejzlík), 48. Čermák (Heinrich, Mejzlík), 64. Mareš – 3. Holenda (Charvát, Teplý), 39. Janele

HC Dukla Jihlava: Šťastný (Juda) – Mareš, Rašín, Váňa, Hrabal, Krtek, Vála, Havelka – Mejzlík (A), Heinrich (A), Čermák – Donda, Peschout (C), Jindra – Hrbatý, Kadleček, Strnad – Adam, Slabý trenér: Karel Nekvasil

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Mirochnikov, Aubrecht, Krejsa, Turský, Šír (A), Charvát – Burda, Nezbeda (C), Beran – Průžek (A), Janele, Teplý – Bělohorský, Holenda, Juščák – Bouřil, Vlach, Piroutek trenér: Valdemar Jiruš

Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík

02:03 LIB 0:1 Holenda (Charvát, Teplý)
05:37 LIB 2 Beran, hákování
10:10 JIH 2 Vála, držení protihráče
17:01 JIH 2 Strnad, krosček
28:38 JIH 1:1 Čermák (Mejzlík)