po prodl. (0:1, 2:0, 0:1 - 1:0)

20.09.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Veronika Loudová

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shlednou. (04:57:48)
Československá stopa v zápase
Radim Vrbata (FLA) – 0 + 0, trestné minuty: 2, střely na branku: 3, čas na ledě: 18:50.
Tři hvězdy utkání
1. Miikka Salomaki (NSH) – 2 + 0
2.Colton Sissons (NSH) – 1 + 0
3. Sauel Girard (NSH) – 0 + 0

63:07

Nashville právě vstřelil branku!
A máme vítěze! Salomaki si vzal kotouč ve středním pásmu, po pravé straně vjel do třetiny soupeře vypálil do brusle obránce a kotouč se k němu znovu šťastně odrazil, druhým pokusem už MIIKKA SALOMAKI nepohrdl a pohotovou střelou ukončuje dnešní utkíní.

62:30

Všichni 3 hráči Nashvillu jsou zaparkovaní na brankovišti Lindbacka.

61:20

Florida kombinuje s pukem ve třetině Nashvillu a Josi bruslí už jen ztěžka, protože stále nestihl vystřídat.

60:30

Josi krouží s pukem ve třetině Nashvillu, nakonec nahrál Sissonse, který netrefil branku.

60:10

Nashville vyhrál vhazování a má tak možnost prvního útoku.

60:01

Střely po 3. třetině:
Nashville – 18, Florida – 23.
Skončila 3. třetina, ve které jsme viděli pouze jediný gól a to když Florida využila šťastně přesilou hru. Zbytek třetiny se odehrál v dobrém tempu, ale gólmani obou týmů zůstali nepřekonáni a po třetím dějství je tak stav 2:2.

60:00

59:30

Nashville s pukem za brankou, možná poslední založení akce této třetiny.

58:50

Johansen dostal ideální přihrávku na druhou tyč, ale nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

58:20

Pirri se snažil prodrat k zakončení po levém mantinelu, ale Josi si na něj počkal a odebral mu kotouč.

57:20

Montembeault si pohlídal nahození Ekblada a podržel puk.

56:50

Sissons se dostal ke střele od pravého kruhu pro vhazování, ale Montembeault si připsal pěkný zákrok lapačkou.

56:10

Nepřesná rozehrávka Weegara skončila až u branky Lindbacka – zakázané uvolnění.

3:2

Branky a nahrávky: 36. Salomaki (Bitetto, Gaudreau), 39. Sissons (Kelleher), 64. Salomaki – 16. Trocheck, 53. McCann

Nashville Predators: Rinne (Lindback) – Bitetto, Carrier, Irwin, Doughtery, Josi, Girard –Watson, Sissons, Kelleher – Gaudreau, Salomaki, Butler – Hartnell, Johansen, Aberg – Bass, Trenin, Watson .

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Ekblad, Pysyk, Downing, McCoshen, Weegar, Schemitsch – Trocheck, Pirri, Dadonov – Bjugstad, Vrbata, McCann – Hawryluk, Mamin, Lammikko – Haley, Zolnierczyk, Repo.

Rozhodčí: Peel, O'Halloran – Nowak, Berg

05:08 NSH 2 Girard, hákování
07:09 NSH 2 Johansen, sekání
07:48 FLA 2 Vrbata, držení protihráče
09:47 NSH 2 Trenin, zdržování hry / zašlapování puku
15:16 NSH 2 Johansen, sekání