20.09.2017, 18:00 • 3. kolo • Info o změnách stavu (Jakub Kopřiva)

Tipsport: 2.42 4.5 2.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Baník právě vstřelil branku!

40:01

40:00

20:01

Je za námi úvodní třetina. Domácí celek se dostal do vedení 1:0, ale hostující Baník dokázal vyrovnat a stav je tedy 1:1. Druhá perioda začne zhruba ve 18:50 hodin.

20:00

10:00

Vyrovnávací branku sokolovského Baníku vstřelil MARTIN OSMÍK, který tak pokračuje v parádním výkonech na začátku sezony.

Trutnov právě vstřelil branku!

00:01

HC BAK Trutnov zatím odehrál v nové sezone jedno jediné utkání. Představil se na ledové ploše ve Dvoře Králové a nakonec prohrál 1:3.

HC Baník Sokolov už odehrál dva zápasy. Nejdříve vyhrál v prodloužení na Kobře a poté hostil silné Vrchlabí. V tomto duelu nakonec Baník nezískal ani bod, protože prohrál 5:6.
Zdravím všechny hokejové fanoušky. Druhá liga – Západ má na programu další zápasy a my budeme sledovat duel mezi Trutnovem a sokolovským Baníkem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:3

Branky a nahrávky: 10. Osmík

HC Trutnov: Jeschke (Ašenbrener) – Poul, Polívka, Vácha, Fedulov, Malík, Suk – Půlpán, Martinec, Kolář, Půlpán, Kastner, Ukhin, Zahradník, Janoušek, Hlaváček, Adolf, Chytráček

HC Baník Sokolov: Fečo D. (Šmídl) – Přindiš, Kuncl, Šik, Michálek, Hohl, Rulík, Kvapil, Šafář – Kuběna, Rubeš, Rohan T., Kašpar "A", Račanský "A", Rezek, Čejka, Strunz, Trapl, Šmejc, Harkabus, Osmík