Příprava NHL

Buffalo Sabres – Pittsburgh Penguins

4:3

po prodl. (1:0, 1:1, 1:2 - 1:0)

20.09.2017, 01:05 • Pegula Ice Arena, University Park • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.65 3.7 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany již vše, příště na počtenou. (03:38:18)
Přípravný zápas mezi Buffalem a Pittsburghem je u konce. I druhý duel Sabres v letošní přípravě došel až do prodloužení, po porážce od Caroliny ale svěřenci Phila Housleyho získali cennou výhru nad obhájcem titulu, o které rozhodl Jack Eichel.

60:39

60:39 Jack EICHEL - 4:3

60:39

Sabres právě vstřelili branku!
Neuběhla ani minuta prodloužení a je rozhodnuto. Buffalští se dostali do přečíslení dva na jednoho, které přesnou střelou dokonale vyřešil JACK EICHEL! Asistence:

60:01

Ve třetí periodě byli svěřenci Mikea Sullivana jasně lepší a Buffalo dvojnásobně přestříleli. Pittsburghu se díky trefám McClementa a Määtty podařilo dostat se do vedení, necelé tři minuty před koncem však vyrovnal Tennyson, a tak půjdeme do prodloužení.

60:00

59:00

V Pegula Ice Areně už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny.

57:15

57:15 Matt TENNYSON - 3:3

57:15

Domácí se nevzdávají a necelé tři minuty před koncem je opět vyrovnáno. MATT TENNYSON skočil na led, rozjel se do předbrankového prostoru a šikovnou tečí usměrnil puk za DeSmithova záda! Asistence:

50:59

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:59

Tennyson je zpět na ledě, toto oslabení svěřenci Phila Housleyho dokázali ubránit.

49:06

Casey DeSmith zatím čelil jedné jediné střele, ve třetí třetině se domácí Sabres v podstatě jen brání.

48:39

Pittsburgh si navíc zahraje další přesilovku, o devátý faul Sabres v zápase se postaral Matt Tennyson (BUF).

48:12

48:12 Olli MÄTTÄ - 2:3

48:12

Pittsburgh právě vstřelil branku!
Penguins jsou ve třetí třetině jasně lepším týmem a nyní jdou poprvé v zápase do vedení, o což se po rychlé akci hostů postaral OLLI MÄÄTTÄ! Asistence:

4:3

Branky a nahrávky: 13. Pominville (Eichel), 31. Pominville (Kane, Eichel), 58. Tennyson, 61. Eichel – 21. Aston-Reese (Sprong, McKegg), 43. McClement (Ruhwedel), 49. Mättä

Buffalo Sabres: Johnson (41. Wilcox) – Beaulieu, Bogosian, Falk, Antipin, Gorges, Tennyson – Kane, Eichel, Pominville – Moulson, Larsson, Fasching – Griffith, Josefson, Baptiste – Deslauriers, Porter, Bailey.

Pittsburgh Penguins: Niemi (41. DeSmith) – Ruhwedel, Määttä, Hunwick, Tinordi, Czuczman, Pouliot – McClement, Rust, McKegg, Sprong, Archibald, Aston-Reese, Blueger, Di Pauli, Hagelin, Bellerive, Tiffels, Miletic.

04:22 PIT 2 Pouliot, hákování
09:57 BUF 2 Baptiste, sekání
12:41 BUF 1:0 Pominville (Eichel)
20:49 PIT 1:1 Aston-Reese (Sprong, McKegg)
30:38 BUF 2:1 Pominville (Kane, Eichel)
32:55 BUF 2 příliš mnoho hráčů