HC Frýdek-Místek – HC Stadion Litoměřice

konec (1:0, 3:1, 1:2)

20.09.2017, 18:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 4. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.75 4.5 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji za pozornost. (20:28:20)
Po nudné první třetině jsme nakonec viděli osm gólů. Ve druhé třetině padlo hned pět gólů a domácí vedli jasně 4:1. V poslední třetí třetině to byl boj o holý život, jelikož na ledě to pěkně vřelo a bylo spoustu vyloučení. V čase 56:13 hosté snížili na 2:4 a o minutu později to už bylo pouze o gól, když Jan Veselý protlačil míč do brány. Nakonec si to ale domácí pohlídali a Ondřej Kovařčík dal uklidňující gól do prázdné brány na 5:3.

59:11

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Martin Havelka – 2 min., napadení).

58:57

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Antonín Pechanec – 2 min., podražení).

58:37

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
ONDŘEJ KOVAŘČÍK dostal krásnou přihrávku a neměl problém vstřelit puk do prázdné brány. Asistence: Jáchym, Kovář.

58:18

Oddechový čas pro hosty.

57:15

Litoměřice právě vstřelily branku!
Už je to pouze o gól! Nejlépe se před bránou zorientoval JAN VESELÝ a i když se Strmeň po puku natahoval, vyrazil ho z brány, až když puk přešel brankovou čáru. Asistence: Smetana, Kvasnička.

56:13

Miškář posunul puk na MATĚJE CHALUPU, který z levé strany prostřelil Strmeně. Asistence: Miškář.

55:47

55:13

Mikulík vypálil z pravé strany, ale Michajlov si sní nadvakrát poradil.

53:47

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jan Veselý – 2 min., hákování).

51:30

Domácí kontrolují hru, ale ke střele se dostat nemohou.

49:50

49:50

47:50

Vyloučení v týmu HC Frýdek-Místek (Tomáš Jáchym – 2 min., hrubost).

47:50

Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Šimeček – 2 min., hrubost).

47:43

Jáchym tvrdě srazil hráče hostů a mohli jsme vidět menší potyčku na ledě.

5:3

Branky a nahrávky: 13. Christov (Kofroň), 22. Christov, 33. Pechanec (L. Kovář, Klimša), 34. Bajtek (Mikulík, Ostřížek), 59. O. Kovařčík (T. Jáchym, L. Kovář) – 39. R. Pilař (Smetana), 57. M. Chalupa (Miškář), 58. J. Veselý (Smetana, Kvasnička)

HC Frýdek-Místek: Strmeň (L. Daneček) – Haman, L. Kovář, Ovčačík (A), Zahradníček, Bartko, Piegl – Ostřížek, Pechanec, Chmielewski – Klimša (A), O. Kovařčík, J. Kalus – Kofroň, Mikulík (C), Christov – T. Jáchym, Kvasnica, Bajtek.

HC Stadion Litoměřice: Klouček (34. Michajlov) – Jeřábek, Pavlas, Smetana, Kvasnička, Jandus, Strejček – Bílek, J. Veselý, R. Pilař – Kantner, Helt, M. Chalupa – Miškář, J. Šimeček, Jirásek – M. Havelka, Komárek, Hanták.

Rozhodčí: Libor Veinfurter, Vojtěch Fiala – Radim Adamec, Marian Poruba