19.09.2017, 22:30 • Bridgestone Arena, Nashville • Jan Prošek

1. Connor Brickley (FLA) 2+1
2. Viktor Arvidsson (NSH) 1+1
3. Emil Pettersson(NSH) 1+0 (03:59:22)
Po dvou třetinách platil vyrovnaný stav 2:2. Ve třetí části hry zlepšila Floridu hru, a dokázala vstřelit tři góly. Nashville jen jeden. Florida díky vylepšenému výkonu dokázala tento duel vyhrát. Naopak Nashvillu se vstup do přípravných zápasů nepovedl podle představ.

59:31

59:31 Denis MALGIN - 3:5

59:31

Florida právě vstřelila branku!
Hostující celek přidává gól do prázdné branky, při ponechané výhodě se prosazuje DENIS MALGIN. Asistence: Blaine Byron, Michael Matheson.

59:20

Necelou minutu mají hokejisté Nashvillu na to, aby se pokusili zápas zdramatizovat.

58:43

Domácí celek odvolal brankáře, zkouší to v šesti.

58:43

Oddechový čas pro hosty.

58:43

Subban dobře vypálil od modré čáry, jeho pokus tak tak kryje brankář Sateri. Buly před jeho brankou.

58:42

Aktivně hrají hosté, domácí celek nemůže ani odvolat brankáře.

58:00

Hlasatel oznámil poslední dvě minuty, Panthers zatím zodpovědně brání a nedávají domácímu celku mnoho prostoru pro zakončení.

57:30

Dvě a půl minuty zbývá do konce třetí třetiny, Florida vede o jednu branku a je blízko výhře v tomto zápasu.

57:14

Komerční přestávka.

57:14

Haapala se dostal do dobré pozice, ale jeho rána z první postrádala přesnost.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Optickou převahu mají momentálně hokejisté Nashvillu.

56:14

Saros musel zasahovat. Domácí brankář si dokázal poradit s dobrou střelou hostujícího Petrovice.

55:25

Florida vede o gól a má momentálně blíže k výhře v tomto přípravném zápase.

55:01

Mnoho šancí momentálně k vidění není. Do ojedinělé střelecké pozice se dostal Kevin Fiala, ale minul branku.

3:5

Branky a nahrávky: 34. McLeod (Subban, Army), 39. Pettersson (Arvidsson, Järnkrok), 52. Arvidsson (Fiala, Subban) – 5. Haapala (Hunt, Malgin), 30. Brickley (Balisy, Ang), 42. Brickley (Wittchow, Ang), 51. Matheson (Brickley, Tippett), 60. Malgin (Byron, Matheson)

Nashville Predators: Saros (O’Connor) – Weber, Ekholm, Jemelin, Murphy, Allard, Subban – Smith, Järnkrok, Fiala, Arvidsson, Kirkland, Labrie, McLeod, Army, Pettersson, Moy, Richard, Kamenev

Florida Panthers: Reimer (29. Sateri) – Matheson, Brown, Yandle, Petrovic, Wittchow, Scarlett – Haapala, Malgin, Tippett – Hunt, Byron, Sceviour – Brickley, Heponiemi, Ang – Balisy, Valk, Buckles

00:11 FLA 2 Haapala, sekání
03:03 NSH 2 Allard, sekání
04:32 FLA 0:1 Haapala (Hunt, Malgin)
13:33 FLA 2 Ang, držení protihráče
13:50 FLA 2 Matheson, krosček
24:03 FLA 2 Haapala, sekání