3:2
konec
10.09.2017, 09:07 • E.ON Stadion, Roudné • Skupina G • Lukáš Jasoněk
MFK Karviná – SC Xaverov
3:2
konec
Branky: 12. ?, 15. ?, 16. ? – 7. ?, 14. ?
Karty:
Neproměněná penalta:
MFK Karviná:
Náhradníci:
Trenér:
SC Xaverov:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Příbram – Hertha 08:00 0:2
Šumperk – Anderlecht 08:00 0:8
Hrusice – Ml. Boleslav 08:00 0:4
Kohoutovice – Ostrava 08:00 0:1
Česká Třebová – Ústí n. L. 08:22 1:1
Brno – Slovan Bratislava 08:22 2:2
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 08:22 0:1
Prachatice – Bohemians 1905 08:22 0:6
Schalke – Olomouc 08:45 0:1
Slavia – Hr. Králové 08:45 0:0
Jihlava – Lanškroun 08:45 1:1
Zlín – Táborsko 08:45 3:1
Luceafarul Kluž – Opava 09:07 0:2
Sparta – Slovácko 09:07 2:1
Karviná – Xaverov 09:07 3:2
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 09:07 3:0
Sp. Brno – Hodonín 09:30 1:2
ACS Kinder – Hlučín 09:30 3:2
Č. Budějovice – Roudné 09:30 7:1
Monaco – Liberec 09:30 1:0
Česká Třebová – Hertha 09:52 0:2
Brno – Anderlecht 09:52 1:6
Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 09:52 0:2
Prachatice – Ostrava 09:52 2:2
Schalke – Ústí n. L. 10:15 0:0
Slavia – Slovan Bratislava 10:15 1:1
Jihlava – Frýdek-Místek 10:15 3:1
Zlín – Bohemians 1905 10:15 0:2
Luceafarul Kluž – Olomouc 10:37 1:2
Sparta – Hr. Králové 10:37 3:1
Karviná – Lanškroun 10:37 1:4
SKP Č. Budějovice – Táborsko 10:37 2:0
Sp. Brno – Opava 11:00 0:4
ACS Kinder – Slovácko 11:00 1:2
Č. Budějovice – Xaverov 11:00 2:0
Monaco – Kohouti Rokycany 11:00 0:0
Příbram – Hodonín 11:22 1:1
Šumperk – Hlučín 11:22 1:1
Hrusice – Roudné 11:22 4:1
Kohoutovice – Liberec 11:22 0:2
Ústí n. L. – Slovan Bratislava • po penal. (2:0) 12:00 2:1
Olomouc – Slavia 12:00 2:1
Luceafarul Kluž – Anderlecht 12:00 3:4
Hertha – Sparta 12:00 0:1
Roudné – Prachatice 12:40 1:4
Sparta Praha dívky – Kohoutovice • po penal. (2:1) 12:40 1:1
Xaverov – Liberec 12:40 5:0
Hrusice – Ostrava • po penal. (1:3) 12:40 2:3
Ústí n. L. – Anderlecht 13:00 1:9
Olomouc – Sparta • po penal. (2:3) 13:00 0:0
Slavia – Hertha 13:00 2:0
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 13:10 0:1
Frýdek-Místek – Táborsko 13:20 2:1
Lanškroun – Kohouti Rokycany 13:20 0:0
SKP Č. Budějovice – Karviná • po penal. (2:0) 13:40 0:0
Jihlava – Monaco 13:40 1:1
Zlín – Č. Budějovice 13:40 1:2
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav • po penal. (1:2) 13:40 1:1
Slovan Bratislava – Hertha • po penal. (0:1) 13:40 0:0
Hlučín – Sp. Brno 14:00 0:1
Slovácko – Příbram • po penal. (0:1) 14:00 1:1
Brno – Česká Třebová • po penal. (1:3) 14:00 0:0
Šumperk – Hodonín 14:00 1:2
ACS Kinder – Schalke 14:20 0:3
Hr. Králové – Opava 14:20 0:1
Olomouc – Ústí n. L. 14:20 6:1
Slavia – Luceafarul Kluž 14:40 2:0
Sparta – Anderlecht • po penal. (2:3) 14:45 2:2
20
16
Karviná otáčí vývoj ve svůj prospěch! Vede 3:2 a míří za ziskem tří bodů.
15
Xaverovští se z vedení neradovali dlouho, protože krátce nato kapitulovali. Závěrečné minuty tak slibují drama.
14
Xaverov překlápí pomyslné misky vah zpátky na svou stranu. Stalo se tak po prudké ráně ze střední distance, na kterou byl brankář krátký.
13
12
Hra se otočila a Slezané vyrovnali průběžný stav na 1:1.
9
7
Hosté zlepšili kombinační souhru a díky tomu vytěžili úvodní gól.
5
3
1