0:5
konec (0:3)
10.09.2017, 15:00 • Stadio Marc'Antonio Bentegodi • 3. kolo • Marek Jašek
Tipsport: 3.7 3.51 2.13 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.7 - 3.51 - 2.13
Hellas Verona – ACF Fiorentina
0:5
konec (0:3)
Branky: 2. Simeone, 11. Veretout, 24. Astori, 62. Veretout, 90. Simeone
Karty: 36. B. Zuculini (VRN) – 42. Simeone (FIO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 8:8. Rohy: 8:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 12:10.
Hellas Verona:
Nícolas – Bessa, Marcel Büchel, Cáceres, Fares – A. Ferrari (46. Kean), Heurtaux, Souprayen (46. Rômulo) – Verde, Pazzini, B. Zuculini (71. Valoti).
Náhradníci: Coppola, Silvestri – Bearzotti, Caracciolo, Fossati, Kean, Laner, Rômulo, Tupta, Valoti, Zaccagni.
Trenér:
ACF Fiorentina:
Sportiello – Astori, Badelj, Benassi, Biraghi – Gaspar, Chiesa – Simeone, Ge. Pezzella, Eysseric – Veretout (86. Cristóforo).
Náhradníci: Drągowski – Babacar, Cristóforo, Hagi, Milenković, Hugo, Olivera, Ca. Sánchez, Zekhnini.
Trenér:
Rozhodčí: Damato A. (Ita)
Diváci:
Příbram – Hertha 08:00 0:2
Šumperk – Anderlecht 08:00 0:8
Hrusice – Ml. Boleslav 08:00 0:4
Kohoutovice – Ostrava 08:00 0:1
Česká Třebová – Ústí n. L. 08:22 1:1
Brno – Slovan Bratislava 08:22 2:2
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 08:22 0:1
Prachatice – Bohemians 1905 08:22 0:6
Schalke – Olomouc 08:45 0:1
Slavia – Hr. Králové 08:45 0:0
Jihlava – Lanškroun 08:45 1:1
Zlín – Táborsko 08:45 3:1
Luceafarul Kluž – Opava 09:07 0:2
Sparta – Slovácko 09:07 2:1
Karviná – Xaverov 09:07 3:2
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 09:07 3:0
Sp. Brno – Hodonín 09:30 1:2
ACS Kinder – Hlučín 09:30 3:2
Č. Budějovice – Roudné 09:30 7:1
Monaco – Liberec 09:30 1:0
Česká Třebová – Hertha 09:52 0:2
Brno – Anderlecht 09:52 1:6
Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 09:52 0:2
Prachatice – Ostrava 09:52 2:2
Schalke – Ústí n. L. 10:15 0:0
Slavia – Slovan Bratislava 10:15 1:1
Jihlava – Frýdek-Místek 10:15 3:1
Zlín – Bohemians 1905 10:15 0:2
Luceafarul Kluž – Olomouc 10:37 1:2
Sparta – Hr. Králové 10:37 3:1
Karviná – Lanškroun 10:37 1:4
SKP Č. Budějovice – Táborsko 10:37 2:0
Sp. Brno – Opava 11:00 0:4
ACS Kinder – Slovácko 11:00 1:2
Č. Budějovice – Xaverov 11:00 2:0
Monaco – Kohouti Rokycany 11:00 0:0
Příbram – Hodonín 11:22 1:1
Šumperk – Hlučín 11:22 1:1
Hrusice – Roudné 11:22 4:1
Kohoutovice – Liberec 11:22 0:2
Ústí n. L. – Slovan Bratislava • po penal. (2:0) 12:00 2:1
Olomouc – Slavia 12:00 2:1
Luceafarul Kluž – Anderlecht 12:00 3:4
Hertha – Sparta 12:00 0:1
Roudné – Prachatice 12:40 1:4
Sparta Praha dívky – Kohoutovice • po penal. (2:1) 12:40 1:1
Xaverov – Liberec 12:40 5:0
Hrusice – Ostrava • po penal. (1:3) 12:40 2:3
Ústí n. L. – Anderlecht 13:00 1:9
Olomouc – Sparta • po penal. (2:3) 13:00 0:0
Slavia – Hertha 13:00 2:0
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 13:10 0:1
Frýdek-Místek – Táborsko 13:20 2:1
Lanškroun – Kohouti Rokycany 13:20 0:0
SKP Č. Budějovice – Karviná • po penal. (2:0) 13:40 0:0
Jihlava – Monaco 13:40 1:1
Zlín – Č. Budějovice 13:40 1:2
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav • po penal. (1:2) 13:40 1:1
Slovan Bratislava – Hertha • po penal. (0:1) 13:40 0:0
Hlučín – Sp. Brno 14:00 0:1
Slovácko – Příbram • po penal. (0:1) 14:00 1:1
Brno – Česká Třebová • po penal. (1:3) 14:00 0:0
Šumperk – Hodonín 14:00 1:2
ACS Kinder – Schalke 14:20 0:3
Hr. Králové – Opava 14:20 0:1
Olomouc – Ústí n. L. 14:20 6:1
Slavia – Luceafarul Kluž 14:40 2:0
Sparta – Anderlecht • po penal. (2:3) 14:45 2:2
90+2
90
90. Giovanni SIMEONE - 0:5
90
Hosté přidávají pátou branku utkání. Bruno Gaspar nahrávkou přesně našel SIMEONEHO a ten se v pokutovém území ujal střely, která přesně zamířila do branky.
89
86
84
83
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
81
78
75
72
71
70
67
66
65
62
62. Jordan VERETOUT - 0:4
62
JORDAN VERETOUT si připravil míč k volnému přímému kopu. Rána mu narámně sedla a zamířila přímo do levé šibenice. Brankář se natahoval, ale neměl nejmenší šanci.