2:1
konec (1:1)
10.09.2017, 15:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia • 3. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)
Tipsport: 1.68 4.01 5.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.68 - 4.01 - 5.48
Atalanta Bergamo – US Sassuolo Calcio
2:1
konec (1:1)
Branky: 35. Cornelius (Tolói), 77. Petagna (P. Gómez) – 28. Sensi (Lirola)
Karty: 53. Magnanelli (SAS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:18.
Atalanta Bergamo:
Beriša – A. Masiello, Tolói, Castagne, Caldara – Gosens (69. Hateboer), P. Gómez, Iličić (58. Kurtić), de Roon – Cristante, Cornelius (65. Petagna).
Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Palomino, Orsolini, Freuler, Vido, Kurtić, Mancini, Petagna, Haas, Hateboer, Bastoni.
Trenér:
US Sassuolo Calcio:
Consigli – Cannavaro, Acerbi, Letschert, Lirola – Adjapong, Magnanelli (80. Matri), Sensi, L. Mazzitelli (73. Duncan) – Falcinelli (75. Ragusa), D. Berardi.
Náhradníci: Pegolo – Missiroli, Biondini, Matri, Peluso, Politano, Frattesi, Gazzola, Goldaniga, Cassata, Duncan, Ragusa.
Trenér:
Rozhodčí: Manganiello – Giovane, Santoro
Diváci:
Příbram – Hertha 08:00 0:2
Šumperk – Anderlecht 08:00 0:8
Hrusice – Ml. Boleslav 08:00 0:4
Kohoutovice – Ostrava 08:00 0:1
Česká Třebová – Ústí n. L. 08:22 1:1
Brno – Slovan Bratislava 08:22 2:2
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 08:22 0:1
Prachatice – Bohemians 1905 08:22 0:6
Schalke – Olomouc 08:45 0:1
Slavia – Hr. Králové 08:45 0:0
Jihlava – Lanškroun 08:45 1:1
Zlín – Táborsko 08:45 3:1
Luceafarul Kluž – Opava 09:07 0:2
Sparta – Slovácko 09:07 2:1
Karviná – Xaverov 09:07 3:2
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 09:07 3:0
Sp. Brno – Hodonín 09:30 1:2
ACS Kinder – Hlučín 09:30 3:2
Č. Budějovice – Roudné 09:30 7:1
Monaco – Liberec 09:30 1:0
Česká Třebová – Hertha 09:52 0:2
Brno – Anderlecht 09:52 1:6
Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 09:52 0:2
Prachatice – Ostrava 09:52 2:2
Schalke – Ústí n. L. 10:15 0:0
Slavia – Slovan Bratislava 10:15 1:1
Jihlava – Frýdek-Místek 10:15 3:1
Zlín – Bohemians 1905 10:15 0:2
Luceafarul Kluž – Olomouc 10:37 1:2
Sparta – Hr. Králové 10:37 3:1
Karviná – Lanškroun 10:37 1:4
SKP Č. Budějovice – Táborsko 10:37 2:0
Sp. Brno – Opava 11:00 0:4
ACS Kinder – Slovácko 11:00 1:2
Č. Budějovice – Xaverov 11:00 2:0
Monaco – Kohouti Rokycany 11:00 0:0
Příbram – Hodonín 11:22 1:1
Šumperk – Hlučín 11:22 1:1
Hrusice – Roudné 11:22 4:1
Kohoutovice – Liberec 11:22 0:2
Ústí n. L. – Slovan Bratislava • po penal. (2:0) 12:00 2:1
Olomouc – Slavia 12:00 2:1
Luceafarul Kluž – Anderlecht 12:00 3:4
Hertha – Sparta 12:00 0:1
Roudné – Prachatice 12:40 1:4
Sparta Praha dívky – Kohoutovice • po penal. (2:1) 12:40 1:1
Xaverov – Liberec 12:40 5:0
Hrusice – Ostrava • po penal. (1:3) 12:40 2:3
Ústí n. L. – Anderlecht 13:00 1:9
Olomouc – Sparta • po penal. (2:3) 13:00 0:0
Slavia – Hertha 13:00 2:0
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 13:10 0:1
Frýdek-Místek – Táborsko 13:20 2:1
Lanškroun – Kohouti Rokycany 13:20 0:0
SKP Č. Budějovice – Karviná • po penal. (2:0) 13:40 0:0
Jihlava – Monaco 13:40 1:1
Zlín – Č. Budějovice 13:40 1:2
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav • po penal. (1:2) 13:40 1:1
Slovan Bratislava – Hertha • po penal. (0:1) 13:40 0:0
Hlučín – Sp. Brno 14:00 0:1
Slovácko – Příbram • po penal. (0:1) 14:00 1:1
Brno – Česká Třebová • po penal. (1:3) 14:00 0:0
Šumperk – Hodonín 14:00 1:2
ACS Kinder – Schalke 14:20 0:3
Hr. Králové – Opava 14:20 0:1
Olomouc – Ústí n. L. 14:20 6:1
Slavia – Luceafarul Kluž 14:40 2:0
Sparta – Anderlecht • po penal. (2:3) 14:45 2:2
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:18.
90+5
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
87
86
85
84
82
81
80
78
77
77. Andrea PETAGNA - 2:1