konec (1:0)

10.09.2017, 14:30 • Ghelamco Arena, Gent • 6. kolo • Ondřej Klos

Tipsport: 1.99 3.42 3.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek nedělního dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (16:24:06)
Sledovali jsme průměrné utkání mezi Gentem a Genkem, které skončilo remízou 1:1. V prvním poločase se prosadil domácí Miličevič z penalty a všechno bylo růžové, jenže po převaze hostů v druhé půli dokázal český obránce Brabec vstřelit v 89.minutě vyrovnávající branku. Genk se posouvá na osmé místo, Gent zůstává na bídné patnácté pozici.

90+3

90+2

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Marcus Ingvartsen, přichází Bryan Heynen.

90+1

Gent okamžitě jde do útoku a bude chtít vrátit své jednogólové vedení rychle zpět.

90

Rozhodčí Vertenten se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

89. Jakub BRABEC - 1:1

89

Genk právě vstřelil branku! Hosté se konečně prosazují po volném přímém kopu, konkrétně český obránce JAKUB BRABEC, který střílí svoji první branku v sezóně. Nádhernou asistencí se prezentoval kapitán Pozuelo.

88

Útočným faulem se provinil hostující Samatta.

87

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Brecht Dejaegere, přichází Franko Andrijašević.

86

Domácí trenér bude naposled střídat.

85

Dejeagereho centr nenalezl nikoho z jeho spoluhráčů, pouze domácího Gigota, který ho odkopl na rohový kop.

84

Ten opět nepřinesl žádné vzrušení, neboť domácí tam byli v malém počtu hráčů, už se soustředí pouze na obranu.

83

Rohový kop pro domácí celek.

82

Berge přihrál na nově příchozího Zhegrova. Ten se pokoušel individuálně projít před Kaliniče, jenže to se nelíbilo Dussennovi, který ho odebral o míč a Kalinič ho rychle lapil do rukavic.

81

Zbývá nám posledních deset minut velice nudné druhé půle. Snad se dočkáme ještě nějaké branky.

80

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Ruslan Malinovskyj, přichází Edon Zhegrova.

79

Brabec dobrým obranným zákrokem zneškodnil Kuba. Vhazovat budou domácí.

78

Hostující trenér za pár sekund pošle na hřiště svého druhého žolíka.

1:1

konec (1:0)

Branky: 35. Milićević (pen.) – 89. Brabec

Karty:   29. Dussenne (GNT), 40. Machado (GNT), 42. Esiti (GNT) – 2. S. Berge (GNK), 23. Mata (GNK)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:15.

KAA Gent: L. Kalinić – Dussenne, Asare, Gigot – Machado, Esiti, Marcq, Dejaegere (87. Andrijašević) – Simon (74. Kubo), Sylla, Milićević (46. Bronn).
Náhradníci: Thoelen – De Smet, Bronn, Andrijašević, Čakvetadze, Kubo, Raskin, L. Verstraete, Jaremčuk.

KRC Genk: Vukovic – Mata (46. Maehle), Colley, Brabec, Uronen – Malinovskyj (80. Zhegrova), S. Berge, Pozuelo – Samatta, Ingvartsen (90+2. Heynen), Schrijvers.
Náhradníci: Jackers – Aidoo, Heynen, Khammas, Maehle, Vanzeir, Wouters, Zhegrova.

Rozhodčí: Vertenten B. (Bel)