0:2
konec (0:1)
10.09.2017, 21:15 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • 5. kolo • Jan Prošek
Tipsport: 1.94 3.38 4.01 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.94 - 3.38 - 4.01
GD Estoril Praia – Moreirense FC
0:2
konec (0:1)
Branky: 34. Abarhoun, 75. Sayed
Karty: 54. de Almeida (ETR), 83. A. Lima (ETR) – 26. Ra. Costa (MRE), 63. I. Santos (MRE), 79. Peña (MRE)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:4. Fauly: 16:20.
GD Estoril Praia:
J. Moreira – P. Monteiro, F. Fonseca, A. Lima, Rodrigues (68. Indio) – Evangelista, Eduardo, Kléber, Aguilar (68. Claro) – de Almeida, Halliche.
Náhradníci: Graca – Gonçalo Brandão, Indio, Joel, Claro, Wesley, de Oliveira Conceição.
Trenér:
Moreirense FC:
Jhonatan – Sagna, Abarhoun, I. Santos, R. Lima – Arsénio (66. Peña), Semedo, Ramires, Ra. Costa (46. Sayed) – Cádiz, de Carvalho (87. Schons).
Náhradníci: Dos Prazeres – Peña, J. Sousa, Kouao, Schons, Sayed, Aouacheria.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Příbram – Hertha 08:00 0:2
Šumperk – Anderlecht 08:00 0:8
Hrusice – Ml. Boleslav 08:00 0:4
Kohoutovice – Ostrava 08:00 0:1
Česká Třebová – Ústí n. L. 08:22 1:1
Brno – Slovan Bratislava 08:22 2:2
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 08:22 0:1
Prachatice – Bohemians 1905 08:22 0:6
Schalke – Olomouc 08:45 0:1
Slavia – Hr. Králové 08:45 0:0
Jihlava – Lanškroun 08:45 1:1
Zlín – Táborsko 08:45 3:1
Luceafarul Kluž – Opava 09:07 0:2
Sparta – Slovácko 09:07 2:1
Karviná – Xaverov 09:07 3:2
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 09:07 3:0
Sp. Brno – Hodonín 09:30 1:2
ACS Kinder – Hlučín 09:30 3:2
Č. Budějovice – Roudné 09:30 7:1
Monaco – Liberec 09:30 1:0
Česká Třebová – Hertha 09:52 0:2
Brno – Anderlecht 09:52 1:6
Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 09:52 0:2
Prachatice – Ostrava 09:52 2:2
Schalke – Ústí n. L. 10:15 0:0
Slavia – Slovan Bratislava 10:15 1:1
Jihlava – Frýdek-Místek 10:15 3:1
Zlín – Bohemians 1905 10:15 0:2
Luceafarul Kluž – Olomouc 10:37 1:2
Sparta – Hr. Králové 10:37 3:1
Karviná – Lanškroun 10:37 1:4
SKP Č. Budějovice – Táborsko 10:37 2:0
Sp. Brno – Opava 11:00 0:4
ACS Kinder – Slovácko 11:00 1:2
Č. Budějovice – Xaverov 11:00 2:0
Monaco – Kohouti Rokycany 11:00 0:0
Příbram – Hodonín 11:22 1:1
Šumperk – Hlučín 11:22 1:1
Hrusice – Roudné 11:22 4:1
Kohoutovice – Liberec 11:22 0:2
Ústí n. L. – Slovan Bratislava • po penal. (2:0) 12:00 2:1
Olomouc – Slavia 12:00 2:1
Luceafarul Kluž – Anderlecht 12:00 3:4
Hertha – Sparta 12:00 0:1
Roudné – Prachatice 12:40 1:4
Sparta Praha dívky – Kohoutovice • po penal. (2:1) 12:40 1:1
Xaverov – Liberec 12:40 5:0
Hrusice – Ostrava • po penal. (1:3) 12:40 2:3
Ústí n. L. – Anderlecht 13:00 1:9
Olomouc – Sparta • po penal. (2:3) 13:00 0:0
Slavia – Hertha 13:00 2:0
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 13:10 0:1
Frýdek-Místek – Táborsko 13:20 2:1
Lanškroun – Kohouti Rokycany 13:20 0:0
SKP Č. Budějovice – Karviná • po penal. (2:0) 13:40 0:0
Jihlava – Monaco 13:40 1:1
Zlín – Č. Budějovice 13:40 1:2
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav • po penal. (1:2) 13:40 1:1
Slovan Bratislava – Hertha • po penal. (0:1) 13:40 0:0
Hlučín – Sp. Brno 14:00 0:1
Slovácko – Příbram • po penal. (0:1) 14:00 1:1
Brno – Česká Třebová • po penal. (1:3) 14:00 0:0
Šumperk – Hodonín 14:00 1:2
ACS Kinder – Schalke 14:20 0:3
Hr. Králové – Opava 14:20 0:1
Olomouc – Ústí n. L. 14:20 6:1
Slavia – Luceafarul Kluž 14:40 2:0
Sparta – Anderlecht • po penal. (2:3) 14:45 2:2
90+4
90+3
90+1
90+1
90
89
87
87
86
85
83
83
81
80
79
77
75
75. Ahmed Mostafa Mohamed Sayed - 0:2
75
V době, kdy se domácí celek pokoušel o vyrovnání, inkasuje gól. Po pěkné akci se k míči dostal AHMED MOSTAFA MOHAMED SAYED, který celkem snadno dokázal poslat míč do odkryté části brány.