0:0
konec (0:0)
10.09.2017, 13:00 • Arena Chimki, Chimki • 9. kolo • Tomáš Kubečka
Tipsport: 4.97 3.7 1.69 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.97 - 3.7 - 1.69
Dynamo Moskva – FK Zenit Petrohrad
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 45+2. S. Sow (DMO), 67. Temnikov (DMO), 85. Wánderson (DMO) – 70. Jerochin (PET)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:14.
Dynamo Moskva:
Šunin – Kozlov, Holmén, Rykov, S. Těrechov – K. Thiam, S. Sow – Temnikov, Pančenko (80. Wánderson), Sosnin (78. Tašajev) – Bećiraj (90+1. Sapeta).
Náhradníci: Narubin – Pogrebňak, Zotov, Wánderson, N. Kalugin, Sapeta, Lucenko, T. Šunjić, Katrič, Tašajev.
Trenér:
FK Zenit Petrohrad:
Lunev – Ivanović, Smolnikov, Mammana, Criscito – Jerochin, Paredes (87. Poloz) – Kuzjajev, Rigoni (56. Dzjuba), Driussi (78. Šatov) – Kokorin.
Náhradníci: Lodygin – Aňukov, Poloz, Terentěv, Kranevitter, Noboa, Šatov, Žirkov, Dzjuba, Novoselcev, Kaplenko, M. Mevlja.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Příbram – Hertha 08:00 0:2
Šumperk – Anderlecht 08:00 0:8
Hrusice – Ml. Boleslav 08:00 0:4
Kohoutovice – Ostrava 08:00 0:1
Česká Třebová – Ústí n. L. 08:22 1:1
Brno – Slovan Bratislava 08:22 2:2
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek 08:22 0:1
Prachatice – Bohemians 1905 08:22 0:6
Schalke – Olomouc 08:45 0:1
Slavia – Hr. Králové 08:45 0:0
Jihlava – Lanškroun 08:45 1:1
Zlín – Táborsko 08:45 3:1
Luceafarul Kluž – Opava 09:07 0:2
Sparta – Slovácko 09:07 2:1
Karviná – Xaverov 09:07 3:2
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany 09:07 3:0
Sp. Brno – Hodonín 09:30 1:2
ACS Kinder – Hlučín 09:30 3:2
Č. Budějovice – Roudné 09:30 7:1
Monaco – Liberec 09:30 1:0
Česká Třebová – Hertha 09:52 0:2
Brno – Anderlecht 09:52 1:6
Sparta Praha dívky – Ml. Boleslav 09:52 0:2
Prachatice – Ostrava 09:52 2:2
Schalke – Ústí n. L. 10:15 0:0
Slavia – Slovan Bratislava 10:15 1:1
Jihlava – Frýdek-Místek 10:15 3:1
Zlín – Bohemians 1905 10:15 0:2
Luceafarul Kluž – Olomouc 10:37 1:2
Sparta – Hr. Králové 10:37 3:1
Karviná – Lanškroun 10:37 1:4
SKP Č. Budějovice – Táborsko 10:37 2:0
Sp. Brno – Opava 11:00 0:4
ACS Kinder – Slovácko 11:00 1:2
Č. Budějovice – Xaverov 11:00 2:0
Monaco – Kohouti Rokycany 11:00 0:0
Příbram – Hodonín 11:22 1:1
Šumperk – Hlučín 11:22 1:1
Hrusice – Roudné 11:22 4:1
Kohoutovice – Liberec 11:22 0:2
Ústí n. L. – Slovan Bratislava • po penal. (2:0) 12:00 2:1
Olomouc – Slavia 12:00 2:1
Luceafarul Kluž – Anderlecht 12:00 3:4
Hertha – Sparta 12:00 0:1
Roudné – Prachatice 12:40 1:4
Sparta Praha dívky – Kohoutovice • po penal. (2:1) 12:40 1:1
Xaverov – Liberec 12:40 5:0
Hrusice – Ostrava • po penal. (1:3) 12:40 2:3
Ústí n. L. – Anderlecht 13:00 1:9
Olomouc – Sparta • po penal. (2:3) 13:00 0:0
Slavia – Hertha 13:00 2:0
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž 13:10 0:1
Frýdek-Místek – Táborsko 13:20 2:1
Lanškroun – Kohouti Rokycany 13:20 0:0
SKP Č. Budějovice – Karviná • po penal. (2:0) 13:40 0:0
Jihlava – Monaco 13:40 1:1
Zlín – Č. Budějovice 13:40 1:2
Bohemians 1905 – Ml. Boleslav • po penal. (1:2) 13:40 1:1
Slovan Bratislava – Hertha • po penal. (0:1) 13:40 0:0
Hlučín – Sp. Brno 14:00 0:1
Slovácko – Příbram • po penal. (0:1) 14:00 1:1
Brno – Česká Třebová • po penal. (1:3) 14:00 0:0
Šumperk – Hodonín 14:00 1:2
ACS Kinder – Schalke 14:20 0:3
Hr. Králové – Opava 14:20 0:1
Olomouc – Ústí n. L. 14:20 6:1
Slavia – Luceafarul Kluž 14:40 2:0
Sparta – Anderlecht • po penal. (2:3) 14:45 2:2
Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:14.
90+5
90+4
90+3
90+2
90+1
90
89
88
87
86
85
84
83
82
81