Hokejová Liga mistrů

HC Oceláři Třinec – Esbjerg Energy

9:1

konec (4:0, 2:1, 3:0)

25.08.2017, 18:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Skupina D • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:33

50:33 Martin ADAMSKÝ - 9:1

50:33

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři po minutě a půl proměňují dvojnásobnou početní výhodu a přidávají už devátou branku! Polanský s Rothem dostali puk až na MARTINA ADAMSKÉHO, který z prostoru před bránou překonal Seldrupa – 9:1! Asistence: Vladimír Roth, Jiří Polanský.

48:20

48:20 Daniel RÁKOS - 8:1

48:20

Další využitá přesilovka a další zásah Ocelářů! Roth nabil na modré čáře Hrňovi, jehož ránu tečoval před Seldrupem šikovně DANIEL RÁKOS. Dánský brankář už nedokázal zareagovat na změnu směru puku – 8:1! Asistence: Erik Hrňa, Vladimír Roth.

45:42

45:42 Bohumil JANK - 7:1

45:42

V ponechané výhodě přidávají Oceláři sedmou branku a polehoučku se přibližují desítce! Přes Svačinu a Hrňu se kotouč dostal na modrou čáru k BOHUMILU JANKOVI, jehož pokus prošel až za Seldrupova záda – 7:1! Asistence: Erik Hrňa, Vladimír Svačina.

33:09

33:09 Vladimír SVAČINA - 6:1

33:09

Jenže namísto dánského gólu skórují Oceláři ve vlastním oslabení! Cienciala přihrál na útočné modré čáře VLADIMÍRU SVAČINOVI, a ten jel sám na Henriksena. Svačina vyřešil situaci náramně a po krátkém blafáku poslal puk forhendem mezi betony gólmana – 6:1! Asistence: David Cienciala, Tomáš Linhart.

32:29

32:29 Martin RŮŽIČKA - 5:1

32:29

Oceláři zhodnotili přesilovou hru a přidali pátou brankou. Krajíčkovu ránu od modré čáry vyrazil Henriksen jen na pravý kruh, kde byl připraven Petružálek. Vysoký nápřah proměnil v přihrávku, jež rozčísla bránící čtyřku Esbjergu a vyzvala MARTINA RŮŽIČKU k pohodlnému zakončení do prázdné branky – 5:1! Asistence: Jakub Petružálek, Lukáš Krajíček.

21:05

21:05 Carson MCMILLAN - 4:1

21:05

Tým Esbjerg Energy právě vstřelil branku! Esbjerg využívá dvojnásobnou přesilovku rychle a Hrubec poprvé loví puk z branky! Bruggisser přihrál na levou stranu k brance na CARSONA MCMILLANA, a ten jej nahodil před branku. Nejspíše od brusle obránce Musila se kotouč odrazil do sítě – 4:1! Asistence: Phillip Bruggisser, Nick Crawford.

18:38

18:38 Vladimír SVAČINA - 4:0

18:38

Už v první třetině je rozdíl o čtyři branky! Cienciala okradl na modré čáře Crawforda a ujížděl do přečíslení. S hráčem, jenž mu padl pod nohy, si elegantně poradil a bekhendem přihrál před prázdnou klec VLADIMÍRU SVAČINOVI. Ten už neměl nejmenší problém a hned parťákovi děkoval za skvělou akci – 4:0! Asistence: David Cienciala.

18:00

18:00 Daniel RÁKOS - 3:0

18:00

Dvě dobré šance v krátké době, a Oceláři navyšují náskok! Marcinko nejdříve nezvládl bekhendové zakončení, ale k puku se dostal DANIEL RÁKOS. Šikovně se uvolnil na pravém křídlo a zasunul kotouč mezi betony Henriksena. Ten si jej nakonec srazil sám za vlastní záda – 3:0! Asistence: Martin Růžička, Tomáš Marcinko.

12:08

12:08 Jakub PETRUŽÁLEK - 2:0

12:08

Třinec využívá zkrácenou početní výhodu a na začátku třinácté minuty vede už o dva góly! Irgl si udělal prostor na levé straně a perfektní přihrávkou našel před prázdnou brankou JAKUBA PETRUŽÁLKA. Zkušený útočník skóroval už podruhé v zápase – 2:0! Asistence: Zbyněk Irgl, Milan Doudera.

00:42

00:42 Jakub PETRUŽÁLEK - 1:0

00:42

Oceláři korunují aktivní nástup vedoucí brankou v první minutě! Adamský udělal ve středním pásmu kličku a přihrál napravo úplně volnému JAKUBU PETRUŽÁLKOVI. Někdejší reprezentant popojel do útočné třetiny a prudkou ranou do levého horního růžku nedal brankáři Esbjergu šanci – 1:0! Asistence: Martin Adamský, Tomáš Linhart.

9:1

Branky a nahrávky: 1. Petružálek (Adamský, Linhart), 13. Petružálek (Irgl, Doudera), 18. Rákos (Martin Růžička, Marcinko), 19. Svačina (Cienciala), 33. Martin Růžička (Petružálek, Krajíček), 34. Svačina (Cienciala, Linhart), 46. Jank (Hrňa, Svačina), 49. Rákos (Hrňa, Roth), 51. Adamský (Roth, Polanský) – 22. McMillan (Bruggisser, Crawford)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Adámek, Linhart, Roth, Musil, Doudera, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Petružálek – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – Svačina, Cienciala, Hrňa. Trenér: Václav Varaďa.

Esbjerg Energy: Henriksen (od 34. Seldrup) – Krogsgaard, Crawford (A), Bruggisser, Vinther, Christensen, Fleming, Koch – Scheel, Loiseau, Vock – McMillan (C), Fine, Andersén – Hjulmand, Wejse, Grundtvig – Clausen, Pedersen (A), Nielsen. Trenér: Mark Pederson.

Rozhodčí: Viktor Birin (RUS), Petr Úlehla (CZE) – Jiří Gebauer (CZE), Vít Lederer (CZE)

Diváci: 2 502 (48 % celkové kapacity)

00:42 TRI 1:0 Petružálek (Adamský, Linhart)
09:22 TRI 2 Musil, podražení
10:40 ESE 2 McMillan, vysoká hůl
12:08 TRI 2:0 Petružálek (Irgl, Doudera)
12:08 ESE 2 Christensen, krosček
14:13 ESE 2 Wejse, hákování
18:00 TRI 3:0 Rákos (Martin Růžička, Marcinko)