Reprezentace do 20 let

Česko – Švédsko

4:2

konec (1:2, 1:0, 2:0)

25.08.2017, 17:30 • Vierumäki Sport Institute • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (19:51:49)
Češi zvládli třetí třetinu na výbornou a po gólech Petra Kodýtka a Martina Nečase se mohou zaslouženě radovat z výhry.

58:57

Ve stejném čase si Švédsko vybírá oddechový čas.

58:57

Kryštof Hrabík (CZE) ještě usedá na trestnou lavici, a to na dvě minuty za podražení.

58:30

Hultstrand spěchá na střídačku! Švédové to zkusí v šesti.

55:56

Utkání se začíná přiostřovat. Emil Bemström (SWE) míří na trestnou lavici na dvě minuty za naražení zezadu.

51:54

Česko právě vstřelilo branku!
Češi využívají dvojnásobnou přesilovku a vedou o dva góly, když přesnou mušku prokázal MARTIN NEČAS. Asistence: Lukáš Doudera, Martin Kaut..

51:16

Další trest pro Švédsko! Jacob Cederholm (SWE) putuje na lavici hanby za sekání.

51:02

Češi si vybírají oddechový čas!

51:02

Švédové jdou do tří! Simon Krekula (SWE) míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

49:30

Češi mají možnost navýšit svůj náskok! Za sekání si dvě minuty odsedí Lucas Enqvist (SWE).

47:49

Češi však otáčí vývoj zápasu ve vlastním oslabení, když chybu Švédů potrestal PETR KODÝTEK, a připsal si tak svůj druhý gól v utkání. Bez asistence.

46:25

Češi se budou znovu bránit. Albert Michnáč (CZE) míří na dvě minuty na trestnou lavici za vysokou hůl.

44:32

Za Havránkův faul na Bemströma bylo nařízeno trestné střílení, to však švédský útočník neproměnil.

40:01

V prostřední dvacetiminutovce padalo víc trestů než gólů, Češi se ale v polovině utkání mohli po přesné střele Petra Kodýtka radovat ze srovnání.

40:00

30:39

A je srovnáno! PETR KODÝTEK dokázal najít skulinku ve výstroji Hultsbranda a přidal druhou branku českého výběru. Bez asistence.

4:2

Branky a nahrávky: 20. Hrabík (Safin, Kvasnička), 31. Kodýtek, 48. Kodýtek, 52. Nečas (Doudera, Kaut) – 12. Fjellström, 17. Thilander (Stal Lyrenäs)

Česko: Klouček (Brízgala) – Buchtela, Sirota, Kvasnička, Král, Hrdinka, Mikyska – Zachar, Nečas, Doudera, Najman, Kaut, Zadina, Davídek, Havránek, Chytil, Hrabík, Helt, Safin, Kodýtek, Michnáč.

Švédsko: Hultstrand (Larsson) – Cederholm, Grahn, Nilsson, Johansson, Själin, Stenqvist, Thilander – Asklöv, Bjerselius, Bemström, Eklind, Enqvist, Krekula, Lycksell, Olsson, Stal Lyrenäs, Westerlund, Fjellström, Wisten, Zetterlund.

Rozhodčí: Kaukokari, Heikkinen – Sormunen, Neva

00:48 SWE 2 Nilsson, držení protihráče
6:36 CZE 2 Kvasnička, držení protihráče
07:09 SWE 2 Thilander, držení protihráče
11:32 SWE 0:1 Fjellström
14:49 CZE 2+2 Zadina, vysoká hůl+vysoká hůl