3:2

konec (1:0, 1:1, 1:1)

25.08.2017, 18:00 • LähiTapiola Areena • Skupina C • Jiří Sameš

Tipsport: 1.75 4.7 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších zápasů z Hokejové Ligy mistrů napočtenou! (20:31:58)

Trestné minuty: 10 – 6
Utkání skupiny C mezi JYP Jyväskylä a EV Zug právě skončilo. Domácí v něm vítězí 3:2. Vítěznou branku vstřelil v 56. minutě Juuso Puustinen. Gólman JYPu Jussi Olkinuora předvedl 25 úspěšných zákroků. Za domácí se ještě prosadili Janne Kolehmainen a Jerry Turkulainen. Branky Zugu pak obstarali Lino Martschini a Timothy Kast.

59:55

Diazova nepříjemná střela od modré, Olkinuora má puk ve své moci.

59:48

Icing domácích.

59:41

Martschiniho střela od modré končí na zadním mantinelu.

59:05

Diaz se musí vracet pro kotouč do obranné třetiny.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:49

Zakázané uvolnění JYPu. Vhazování po levici Olkinuory.

58:45

Ano, Zug to zkusí v šesti!

58:45

Do konce třetí třetiny zbývá 1 minuta a 15 vteřin! Zůstane Stephan na střídačce již nyní?

58:45

Oddechový čas pro hosty.

58:45

Hosté v postavení mimo hru.

58:21

Zugu se zatím nedaří dostat do útočné třetiny.

3:2

Branky a nahrávky: 1. Kolehmainen (Kuukka, Mäenpää), 27. Turkulainen (Suomela, Nattinen), 56. Puustinen (Immonen, Tuppurainen) – 33. Martschini (McIntyre, Stadler), 42. Kast (Roe, Diaz)

JYP Jyväskylä: Olkinuora (Laurikainen) – Kalteva, Vainio, Mäenpää, Kuukka, Jokinen, Ikonen, Salmela – Tuppurainen, Immonen, Puustinen – Rooba, Hytönen (C), Kolehmainen – Turkulainen, Suomela, Nattinen – Likola, Kanninen, Saari – Likola

EV Zug: Stephan (Bader) – Diaz (C), Geisser, Grossmann, Helbling, Stadler, Schlumpf, Morant, Fohrler – Schnyder, McIntyre, Martschini – Stalberg, Roe, Lammer – Kast, Senteler, Klingberg – Arnold, Klaey, Forrer

Rozhodčí: Kristijan Nikolic, Anssi Salonen – Pasi Nieminen, Tommi Niittylä

Diváci: 3 888

00:08 JYP 1:0 Kolehmainen (Kuukka, Mäenpää)
06:10 ZUG 2 Bernhard, podražení
15:29 ZUG 2 Morant, podražení
23:13 JYP 2 Rooba, držení protihráče
26:10 JYP 2:0 Turkulainen (Suomela, Nattinen)