0:1

konec (0:1, 0:0, 0:0)

25.08.2017, 18:30 • Minsk Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.25 4.2 2.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

HC Viťaz vyhrává tento zápas spíše fotbalovým výsledkem 1:0. Jedinou branku zápasu vstřelil v jedenácté minutě v přesilové hře Alexej Semjonov, který nad kruhem vypálil a trefil prostor pod horní tyčkou. Domácí celek se pokoušel vyrovnat, ale nepodařilo se mu to.

Československá stopa v zápase
Vojtěch Mozík (CEC) 0+0, 3 střely na branku, čas na ledě 19:04 (21:01:48)

59:55

Už se nic nestane.

59:40

Viťaz vyhodil přes všechny čáry. Bude se vhazovat před brankou hostů. Dvacet sekund mají domácí na vyrovnání.

59:21

Hosté se pokouší držet hru co nejdál od vlastní branky. Domácí Alexandr Pavlovič se ale dostal do zakončení. Jeho rána nebyla špatná, kotouč končí nad brankou.

59:08

Oddechový čas pro hosty.

59:00

To už probíhá poslední minuta hry, následně bleskovou akci domácích kryje Igor Saprykin. Buly před jeho brankou.

58:34

Domácí brankář je na střídačce, Minsk to zkouší v šesti.

58:11

Mnoho času už domácí celek na pokus o vyrovnání nemá. Hosté hrají dobře defenzivně.

57:27

Dmitrij Sjomin mohl rozhodnout, ale jeho pokus výborně zastavil brankář. Sjomin výborně tečoval střílenou přihrávku.

57:17

Nepřehledná situace před brankou hostujícího celku. Alexej Semjonov spolu s brankářem dokázali zastavit střelecké pokusy domácích útočníků.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:45

Jhonas Enroth musel být pozorný, do útočného pásma se vřítil hostující Alexej Kopejkin, jehož pokus do středu brány gólman snadno zastavil. Buly před brankou domácích.

56:23

Jevgenij Kovyršin zavezl kotouč do útočného pásma, ale příliš dlouho před brankou soupeře nezůstal, protože se přerušuje.
Dnešní utkání sleduje 9 108 diváků.

56:06

Hosté hrají v plném počtu, oslabení zvládli na výbornou.

55:36

Hostující gólman toho mnoho neviděli, ale i tak si dokázal poradit s jedovatou střelou, kterou vyslal Dmitrij Korobov.

55:05

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek stále drží jednobrankové vedení. Igor Saprykin musí být nyní velmi pozorný.