25.08.2017, 17:00 • Lada Arena • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.78 4.0 2.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (19:36:18)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Jiří Novotný (TOG) 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:41
Jakub Kovář (JEK) 26 zák., 3 góly, úsp. 89,7 %
Lada Toljatti si spravila chuť po středeční porážce 0:2 od Čeljabinsku a před vlastními diváky udolala ambiciózní Jekatěrinburg. Na vedoucí gól Ashtona sice rychle odpověděl Kirill Ljamin, poté ale domácí přidali další dva góly a v závěru si tříbodový zisk zkušeně pohlídali.

59:52

Alexandr Strelcov (TOG) ještě v samotném závěru utkání vyfasoval dvě minuty za sekání

59:01

Stanislav Jegoršev ve vlastním pásmu vyčkává na dostřídávající spoluhráče, do konce třetí třetiny už zbývá odehrát jen minutu.

58:04

Tlak Avtomobilistu polevil, vše podstatné se nyní odehrává v obranném pásmu Jekatěrinburgu. Hosté už zabalili snahu o zvrácení výsledku.

57:19

Domácí už jsou k výhře opravdu velmi blízko, po Ashtonově nahození ze středního pásma se bude vhazovat po levici Jakuba Kováře.

56:35

Nepovedená rozehrávka Jekatěrinburských skončila jen u Kristapse Sotniekse, čas na vyrovnání se hostům velmi rychle krátí.

55:42

Domácí se vydali do ojedinělého protiútoku proti otevřené obraně Avtomobilistu, Ashtonovi ale v klíčový moment sjel kotouč z čepele.

54:45

Kotouč po šermovačce ve středním pásmu vyletěl až mezi diváky, hra bude pokračovat vhazováním ve středovém kruhu.

53:47

Po dalším přerušení hry sáhl domácí lodivod Artis Abols k oddechovému času, závěrečný tlak Avtomobilistu je tady!

52:50

Nepovedená rozehrávka Toljattských doletěla až na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude opět před Alexandrem Lazušinem.

51:58

Vitalij Popov se před brankovištěm dostal k odraženému kotouči a bez váhání vypálil, Lazušin se ale stačil přemístit včas!

51:04

Necelých deset minut před koncem hosté přebírají iniciativu, Lada se postupně zatahuje do hluboké defenzívy.

50:09

Toto oslabení hosté bez potíží ubránili, Jekatěrinburg už hraje opět v plném počtu.

49:16

Jegor Babenko se dostal k dorážce Zernovova nahození z bezprostřední blízkosti, zakončit se mu ale podle představ nepodařilo.

48:28

Hosté se osvobozují, Lada bude muset zakládat další akci až od Alexandra Lazušina.

47:36

Avtomobilist hrál chvilku v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě půjde odpykat Anatolij Golyšev (JEK).

3:1

Branky a nahrávky: 21. Ashton (Valujskij), 36. A. Strelcov (Bočarov, Ch. Genoway), 46. Bočarov – 27. Ljamin

Lada Toljatti: Lazušin (Ivannikov) – D. Vorobjov, Ch. Genoway, D. Ježov, Gurkin, Kostromitin, Sotnieks, Maleňkich – Ashton, Novotný, Valujskij – Zernov, Bělousov, Babenko – Soin, Skorochodov, Mastrjukov – Achmetov, A. Strelcov, Bočarov – Rachimullin.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Megalinskij, Ljamin, D. Bodrov, Jegoršev, Čajkovský, Mišarin, Alexej Vasilevskij, Trjamkin – Paré, Golyšev, Beck – Tičar, Krikunov, Kučerjavenko – Pestunov, Simakov, V. Popov – Obidin, Česalin, Rasseikin.

Rozhodčí: Lavrentěv, Kislov – Kučava, Sadovnikov

12:45 TOG 2 Maleňkich, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:39 JEK 2 Megalinskij, hrubost
17:41 JEK 2 Ljamin, hákování
20:53 TOG 1:0 Ashton (Valujskij)
24:24 TOG 2 Zernov, hákování