Hokejová Liga mistrů

HC Oceláři Třinec – Esbjerg Energy

9:1

konec (4:0, 2:1, 3:0)

25.08.2017, 18:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Skupina D • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.2 8.0 7.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:33

Tomáš Marcinko (TRI) oplácel ve středním pásmu některý ze střetů a vzal si do parády Hjulmanda. Ten se rvát nechtěl a vyloučen je jen třinecký útočník na dvě minuty za hrubost.

52:10

Dánský brankář vytěsnil Adamského střelu k mantinelu, po dalším přerušení je tu komerční přestávka. Jakub Petružálek (TRI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

49:05

Je tady další velká možnost pro Třinec. Anders Krogsgaard (ESE) a Alexis Loiseau (ESE) jsou současně vyloučeni za nedovolené bránění a držení protihráče.

46:46

Colin Vock (ESE) je vyloučen na dvě minuty za sekání. Další přesilovka třineckého mužstva začne po skončení komerční přestávky.

35:51

Bohumil Jank (TRI) znovu oslabil své mužstvo ostrým zákrokem na Wejseho. Řízný bek si musí odsedět dokonce čtyři minuty za vražení na hrazení.

35:29

Nedisciplinovanost může být drobnou kaňkou na výkonu Ocelářů. Vladimír Dravecký (TRI) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka Esbjergu začne po komerční pauze.

32:52

Přichází přesilovková šance pro Esbjerg. Milan Doudera (TRI) je potrestán dvěma minutami za podražení.

31:02

Sören B. Pedersen (ESE) byl odeslán na trestnou lavici na dvě minuty kvůli podražení soupeře v útočné třetině. Třinec může získat čtyřbrankový náskok zpět v přesilovce.

20:44

Téměř minutu si zahrají hosté v pěti proti třem. Vladimír Dravecký (TRI) totiž odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.

19:39

Esbjerg si zahraje na konci první třetiny druhou přesilovku. Martin Růžička (TRI) si odsedí dvě minuty za podražení.

14:13

Sotva se Christensen vrátil na led, fauloval Christian Wejse (ESE) Ciencialu. Mladý Dán je vyloučen na dvě minuty za hákování. Třetí přesilovka pro Oceláře.

12:08

Oceláři se prosadili v přesilovce a zároveň ve výhodě, a tak budou pokračovat v pěti proti čtyřem. Jannik Christensen (ESE) je potrestán dvěma minutami za krosček.

10:40

Rozložení sil na ledové ploše se srovná. Carson McMillan (ESE) fauloval u mantinelu v útočném pásmu a odpyká si dvě minuty za vysokou hůl.

09:22

Hrubec pokryl nahozený puk ze strany, ale Esbjerg si zahraje první přesilovku. David Musil (TRI) byl vyloučen na dvě minuty za podražení.

9:1

Branky a nahrávky: 1. Petružálek (Adamský, Linhart), 13. Petružálek (Irgl, Doudera), 18. Rákos (Martin Růžička, Marcinko), 19. Svačina (Cienciala), 33. Martin Růžička (Petružálek, Krajíček), 34. Svačina (Cienciala, Linhart), 46. Jank (Hrňa, Svačina), 49. Rákos (Hrňa, Roth), 51. Adamský (Roth, Polanský) – 22. McMillan (Bruggisser, Crawford)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Krajíček (C), Adámek, Linhart, Roth, Musil, Doudera, Jank – Rákos, Marcinko, Martin Růžička (A) – Adamský (A), Polanský, Petružálek – Dravecký, M. Kovařčík, Irgl – Svačina, Cienciala, Hrňa. Trenér: Václav Varaďa.

Esbjerg Energy: Henriksen (od 34. Seldrup) – Krogsgaard, Crawford (A), Bruggisser, Vinther, Christensen, Fleming, Koch – Scheel, Loiseau, Vock – McMillan (C), Fine, Andersén – Hjulmand, Wejse, Grundtvig – Clausen, Pedersen (A), Nielsen. Trenér: Mark Pederson.

Rozhodčí: Viktor Birin (RUS), Petr Úlehla (CZE) – Jiří Gebauer (CZE), Vít Lederer (CZE)

Diváci: 2 502 (48 % celkové kapacity)

00:42 TRI 1:0 Petružálek (Adamský, Linhart)
09:22 TRI 2 Musil, podražení
10:40 ESE 2 McMillan, vysoká hůl
12:08 TRI 2:0 Petružálek (Irgl, Doudera)
12:08 ESE 2 Christensen, krosček
14:13 ESE 2 Wejse, hákování
18:00 TRI 3:0 Rákos (Martin Růžička, Marcinko)