0:2
konec (0:0)
20.07.2017, 21:15 • Stadion KR-völlur, Reykjavík • 2. předkolo • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)
Tipsport: 5.55 4.2 1.64 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 5.55 - 4.2 - 1.64
KR Reykjavík – Maccabi Tel Aviv
0:2
konec (0:0)
Branky: 57. Atzily, 66. D. Peretz
Karty: 35. Fridgeirsson (REY) – 16. Tibi (MTA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 1:7. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:18.
KR Reykjavík:
Olafsson – Beck, Jósepsson, Gunnarsson, Adalsteinsson – Fridgeirsson (87. Sandnes), Sigurjónsson – Hauksson (74. Thórdarson), Pálmason (C), Tryggvason – Jóhannsson (66. Thomsen)
Náhradníci: Magnússon – Thórdarson, Margeirsson, Thomsen, Chopart, Sandnes, Thorlacius
Trenér:
Maccabi Tel Aviv:
Rajković – Shpungin, Tibi, Ben Haim, Davidzada – Schoenfeld (75. Cohen), Golasa (68. Battocchio), Rikan (64. D. Peretz), Yeini (C), Atzily – Kjartansson
Náhradníci: Daniel – Itzhaki, E. Peretz, Azulay, Cohen, Battocchio, D. Peretz
Trenér:
Rozhodčí: Ivajlo Stojanov – Veselin Dobrijanov, Ivo Kolev (vš. BUL)
Diváci:
První zápas: Maccabi Tel Aviv - Reykjavík 3:1
Dinamo Minsk – FK Rabotnički 17:00 3:0
Lyngby – Slovan Bratislava 17:00 2:1
Helsinki – Škendija 18:00 1:1
FK Sūduva – FK Liepāja 18:00 0:1
Riteriai – Norrköping • po penal. (5:3) 18:00 2:1
VPS – Brøndby 18:00 2:1
Mladá Boleslav – Shamrock 18:00 2:0
Dinamo Brest – Rheindorf Altach 18:30 0:3
Bnei Yehuda – Trenčín 19:00 2:0
Midtjylland – Ferencváros 19:00 3:1
Odd – Vaduz 19:00 1:0
Brann – Ružomberok 19:00 0:2
Levski – Hajduk Split 19:00 1:2
Zirä FK – Astra Giurgiu 19:00 0:0
Larnaka – Cork City 19:00 1:0
AIK Stockholm – Željezničar Sarajevo 19:00 2:0
Zaria Balti – Apollon Limassol 19:00 1:2
Fola – Keşla FK 19:30 4:1
Galatasaray – Östersunds FK 19:30 1:1
Utrecht – Valletta 19:30 3:1
Botev Plovdiv – Beitar Jeruzalém 19:30 4:0
Luzern – Osijek 19:45 2:1
AEL Limassol – Niederkorn 20:00 2:1
Lech Poznaň – Haugesund 20:00 2:0
Skënderbeu – Kajrat 20:00 2:0
Domžale – Valur 20:00 3:2
Mladost Podgorica – Sturm Graz 20:30 0:3
CZ Bělehrad – Irtyš Pavlodar 20:30 2:0
Jagiellonia – Gabala 20:30 0:2
Široki Brijeg – Aberdeen 20:45 0:2
ND Gorica – Panionios 20:45 2:3
Fehérvár – Kalju 21:00 1:1
Reykjavík – Maccabi Tel Aviv 21:15 0:2
87
75
74
68
66
64